GuardiaN a KAPARZO opět kapitány reprezentací

14. 5. 2015 11:06
Potřetí v řadě uvidíme dvojici Ladislav "GuardiaN" Kovács a David "KAPARZO" Lacina jako vedoucí národních reprezentací v nadcházejícím World Championships o $100,000.Pro letošní rok si organizace E-Frag.net připravila ve spolupráci s G2A a Hitbox.tv daleko větší šou, která dosáhne světových rozměrů. Nejenže se ve World Championships rozdá $100,000, tentokrát se jej zúčastní 76 zemí z celého světa, z nichž se 16 dostane na offline finále v srbském Bělehradě.

Potřetí v řadě uvidíme dvojici Ladislav "GuardiaN" Kovács a David "KAPARZO" Lacina jako vedoucí národních reprezentací v nadcházejícím World Championships o $100,000.

Pro letošní rok si organizace E-Frag.net připravila ve spolupráci s G2A a Hitbox.tv daleko větší šou, která dosáhne světových rozměrů. Nejenže se ve World Championships rozdá $100,000, tentokrát se jej zúčastní 76 zemí z celého světa, z nichž se 16 dostane na offline finále v srbském Bělehradě.

Pro naše dvě země se kapitáni nezměnili. Jak Ladislav "GuardiaN" Kovács, tak David "KAPARZO" Lacina, se vrátí na své pozice lídrů Česka a Slovenska a pokusí se o postup na LAN finále turnaje národů.


GuardiaNova sestava vloni zaznamenala úspěch - povede se jí tentokrát dostat na LAN finále?

V minulém ročníku reprezentace Česka zklamala - odnesla si z šestičlenné skupiny pouze jedinou výhru nad Maďarskem a skončila na pátém místě. Slovensko mezitím získalo třetí místo ve své skupině - a na své cestě do playoff remizovalo z favorizovaným Dánskem -, bez větších problémů přešlo přes Bosnu a získalo si tím definitivní umístění v nejlepší osmičce po prohře s Finskem.

Jaké sestavy si kapitáni vybrali či vyberou zatím není jasné, v případě Slovenska se ale dá počítat s podobným výběrem jako loni. V minulém ročníku byly sestavy následovné:

Reprezentace Slovenska v roce 2014

{#Slovenská Republika} Ladislav 'GuardiaN' Kovács (Natus Vincere)
{#Slovenská Republika} Peter 'uno' Lipowski (nEophyte)
{#Slovenská Republika} Martin 'STYKO' Styk (nEophyte)
{#Slovenská Republika} Richard 'queztone' Strnátko (iNfected)
{#Slovenská Republika} Tomáš 'barb1' Hrádek (nEophyte)
{#Slovenská Republika} Erik 'ecko' Koširer (iNfected)
{#Slovenská Republika} Patrik 'zeRo' Žúdel (nEophyte)

Reprezentace České republiky v roce 2014

{#Česká Republika} David 'KAPARZO' Lacina (nEophyte)
{#Česká Republika} Karel 'sneix' Pavlica (FU.SK)
{#Česká Republika} Tomáš 'oskar' Šťastný (FU.SK)
{#Česká Republika} Jaroslav 'VANTICEK' Dudla (iNfected)
{#Česká Republika} Karel 'fredi' Královec (GUNRUNNERS)
{#Česká Republika} Jindřich 'ZEDKO' Chyba (GUNRUNNERS)
{#Česká Republika} Patrik 'FLasHK' Žižka (eEriness)
{#Česká Republika} Ivo 'hellk' Hort (Fearless-Sharks)
{#Česká Republika} Tomáš 'jAPKO' Chyba (GUNRUNNERS)
{#Česká Republika} Jiří 'KozliQ' Kozel (iNfected)

O autorovi:

Členem od: 24. 7. 2008
Celkový počet článků:
769

Doporučená videa:

Přesně jsem věděl, že v tom bude problém, tak sem to ještě zmínil v textu a radši i nadepsal :D
vedel by mi niekto objasnit akym sposobom vlastne prebieha volba kapitanov? nie ze by som mal s tymi nasimi problem :D len ma povedzme ze trochu zarazilo to, kto bol vybraty ako kapitan Juhoafrickej republiky pre upresnenie pre tych co nevedia... tento clovek sa podla slov mnohych nezucastnuje miestnych turnajov, nikto ho nepozna, nikto o nom nic nevie, no aj napriek tomu bol zvoleny ako kapitan. A po zhliadnuti jeho STEAM profilu som ostal skutocne dost prekvapeny, koho to zvolili ( http://steamcommunity.com/profiles/76561197994070582 )
vieš , kedže je zo štátu v ktorom csko hraje asi 100 ludí tak by som sa ani nedivil keby sa na post kapitána zvolil aj sám :lol: :lol: :lol:
No jeste aby si tam byl treba ty :D neboj se ja kdyz uz nejsem aktivni tak necham na oskaroj aby vybral nejakou partu lidi kterou tam odeslu ;)
#11 je pravda ze tys prece tomu kapitanovani reprezentace dal tolik ze je skoda toho nevyuzit dalsi rok :D takove vykony si pamatuju snad jen na CB kdyz slozil team bazy a vratil se wolf :D
casy se meni neciku :) hold to neni CS:S a neni tu nikdo z tech lidi se kterejma si rad hral to ze tu places a pritom ti bylo 2x nabidnuto hrat a odmitl si neni muj problem ;)
Taky by me zajimalo jak se vybiraji kapitani. Nic proti Kaparzovi, ale kdyz je neaktivni tak to mohl dostat treba oskar ne?
i neaktivni lidi muzou dostat kapitana nemusi to bejt nekdo z aktivnich hracu :) a jak jsem psal vejs s oskarem vybereme nejaky lidi co to budou hrat ;) a jestli tam budu nebo nebudu bude vylozene na hracich kteri tam budou hrat pokud budou chtit abych tam snima hral tak mi nezbude nic jineho nez se pro worlds do toho nahcvilku zase polozit :)
a kdo jinej by kapitán měl bejt když už tu nikdo normálni co by se o to postaral neni ? :D :D se vsadím že za 8 let to tady potáhnou ty samý jako duchny :D protože cela cz sk scéna bude hrát cpl winter a dreamhack na matchmakingu do konce života :D :D:D