Přejít k hlavnímu obsahu

Poslední dvě šance! Vystřílej si účast na hvězdném turnaji v Kodani

Populární soutěž Red Bull Flick je zpět a konečně přichází i do České republiky. Další ročník oblíbené akce pokračuje 29. září třetí otevřenou kvalifikací, světové finále se pak odehraje 16. - 20. listopadu v dánské Kodani. Na turnaj se můžeš dostat i ty se svým parťákem. Tak neváhej a registruj se na Red Bull Flick 2022.
Red Bull Flick 2022
Red Bull Flick 2022
Zdroj: Red Bull

50 000 euro a srovnání s nejlepšími hráči světa. O to se hraje na turnaji Red Bull Flick. Dvoučlenné party budou na mapách vytvořených speciálně pro tuto soutěž bojovat v národních kvalifikacích. Nejlepší tým postoupí na velké finále do Kodaně, kde bude mít možnost se utkat s top světovými hvězdami.

Jako první ale proběhnou otevřené kvalifikace v jednotlivých zemích. V Česku se hráči mohou účastnit hned čtyř kvalifikačních bojů. Soutěž je otevřená také pro slovenské střelce.

Jak na to?

Nejlepší strategie vyhraje lístky do Kodaně. Cílem hry je udržet kontrolní body před svými protihráči. Oproti normálnímu CS:GO připomíná hra spíše „Capture the Flag“. Zápas je mnohem svižnější a díky upraveným mapám nabízí nový způsob mobility i strategie.

Harmonogram Red Bull Flick 2022
1. kvalifikace15. září
2. kvalifikace22. září
3. kvalifikace29. září
4. kvalifikace6. října
Národní finále23. října
Světové finále16. listopadu

Týmy postupující z první a druhé kvalifikace:

obrabeci (system, manguss)
The Prodigy (somealone-, Graferko)
Zakusecky (HONES, matys)
Sampi.Tipsport (sAvana1, T4gg3D)
DARBERCUTE (zur1s, Darber)
WorMars (Marv1k, wortegg)
EZ WIN (v1nzenzo, _Wazzy_)
INSANITY (TessTickless, JennyTulls)

Co následuje?

Dne 23. října proběhne národní finále v Autoklubu ČR v Praze, kde se vítězné týmy z kvalifikací potkají tváří v tvář i se špičkou domácí CS:GO scény.

Nejlepší dvojice z národního kola si vyslouží nejen plně hrazenou cestu a pobyt v Kodani, ale hlavně vstupenku na předetapovou kvalifikaci přímo na jevišti finále Red Bull Flick Invitational, které proběhne 16. listopadu. Dvojice budou bojovat o postup do ultimátního finále, v němž změří síly šestice amatérských hráčů s deseti vybranými profesionálními dvojicemi z nejlepších CS:GO týmů světa.

Na PLAYzone od března 2022. Zaměření především na League of Legends, FIFA a Wild Rift.