CEE Champions: Sampi.Tipsport bohužel nepostoupili ze skupiny C, Marten Gaming je zničil 16:2

11. 10. 2021 20:35
Čeští a slovenští účastníci
i
Čeští a slovenští účastníci
Zdroj: CEE Champions
Všichni účastníci šampionátu střední a východní Evropy jsou známi, můžeme jít tedy do boje. Jako první se odehraje skupina C, kde máme našeho prvního zástupce. Celkem se v turnaji představí trojice českých či slovenských týmů, u kterých doufáme, že se jim podaří navázat na bronzové medaile SINNERS z loňského roku.

32 týmů, 19 států, jen jeden šampion. CEE Champions startuje skupinovou fází, kde se od 11. do 22. října týmy postupně utkají o postup do vyřazovací části. Připraven je prize pool 20 tisíc dolarů, což může být pro většinu účastníků z méně proslulých států skoro až zlatým dolem. Pro ukrojení z tohoto koláče je ale potřeba se dostat mezi nejlepší čtyři týmy, k čemuž vede cesta skrze čtyři výhry – dvě ve skupinách a dvě v play-off.

Nebudeme ale předbíhat, protože jsme teprve na začátku. Jako první se odehraje skupina C, ve které najdeme zástupce Bosny a Hercegoviny, Lotyšska, Slovinska a také česko-slovenské scény. Prvním naším želízkem v ohni bude tým Sampi.Tipsport, který má za sebou tažení Mistrovstvím Slovenska s bramborovým vyvrcholením. Ve skupině budou Sampi patřit mezi kandidáty na postup, tak doufejme, že je nezradí skupinový BO1 formát.

Největším soupeřem Sampi.Tipsport ve skupině C by měl být tým Marten Gaming, jehož hráče můžete znát především z mnohých reprezentačních klání. V kádrech zbylých dvou soupeřů se naopak nenachází žádná známá jména, tak uvidíme, jestli to nebude stejné jako vloni, kdy právě takové celky dokázaly nejvíce překvapit.

Entropiq Prague se představí o tři dny později a také budou favority své skupiny, nejtěžší práce čeká na Headhunters, kterým byly nalosovány tři známé celky a jedny z kandidátů na medaile. Tak snad se bude dařit!

CEE Champions: skupina C
  Bosna a Hercegovina Marten Gaming 5            
  Pondělí 17:00     Lotyšsko SACRAMENTO 16      
  Lotyšsko SACRAMENTO 16            
        Pondělí 20:00     Lotyšsko SACRAMENTO  
  Slovensko Sampi.Tipsport 16            
  Pondělí 18:00     Slovensko Sampi.Tipsport 12      
  Slovinsko Content Planet 10            
                 
        Slovensko Sampi.Tipsport 2      
  Bosna a Hercegovina Marten Gaming 16   Pondělí 21:00     Bosna a Hercegovina Marten Gaming  
  Pondělí 19:00     Bosna a Hercegovina Marten Gaming 16      
  Slovinsko Content Planet 5            

O autorovi:

Členem od: 27. 12. 2009
Celkový počet článků:
8830

Doporučená videa: