Dnešním dnem začíná MSR v League of Legends. Který z osmi týmů si odnese titul?

14. 10. 2021 11:40
Účastníci MSR 2021
i
Účastníci MSR 2021
Zdroj: Y-Games
Dobrého LoLka nás v následujících dnech čeká hodně. Worlds, poslední kvalifikace na MČR, ale nyní je hlavní čas na MSR, kde se osmička týmů z domácí scény utká o titul a finanční ohodnocení ve výši 50 000 Kč. První duely startují už dnes od 14:00, tak je nezmeškejte, když má Světový šampionát pauzu!

Orange Mistrovství Slovenska pokračuje League of Legends turnajem, který je oficiálně zahájený. Osmička týmů se zde utká o prize pool ve výši 50 000 Kč, za největšího favorita na výhru jsou považováni stoprocentně hráči eSuby, kteří mají šance se výborně připravit na hlavní vrchol sezóny – blížící se MČR. Do karet jim a jejich nadějím hraje také fakt, že jejich největší konkurent v podobě SINNERS se tohoto turnaje neúčastní.

Za další dva týmy, které by mohly hráče modré krve potrápit, se dají brát Dynamo Eclot a Cryptova. Dynamo mělo velice silný konec letní části Mastercard Hitpoint Masters, když se umístilo na třetím místě v play-off a dělila je jedna výhra od postupu na prestižní turnaj European Masters. Nyní se dozvíme, jak moc jim pauza od nejvyššího domácího League of Legends buď prospěla, nebo naopak uškodila. Sestava totiž doznala změn.

Cryptova rovněž bude vyhlížet nějaký ten úspěch, protože se rozhodla zavítat do LoLkařských vod a její tým čeká první větší test. Zbytek týmů se dá považovat za velkou neznámou, jak už to na MSR bývá. Ale třeba sestava HEET by mohla překvapit, protože se jedná o známou maďarskou organizaci, která chce zkusit štěstí i v našich vodách. Turnaj začíná už dnes a poběží do neděle, tak se nezapomeňte zastavit na oficiální stream.

O autorovi:

Členem od: 5. 3. 2021
Celkový počet článků:
301

Doporučená videa: