capseNova odplata! Jeho 77 killů dovedlo DNE k výhře nad Entropiq Prague, poté porazili i MIBR

12. 10. 2021 15:20
Složení skupiny D
i
Složení skupiny D
Zdroj: REPUBLEAGUE
Skupinová fáze druhé sezóny REPUBLEAGUE TIPOS bude uzavřena tohle úterý. Čtyři týmy budou bojovat o dvě místenky v další části turnaje, kde bude ve hře postup do závěrečného play-off. Po skupině C s domácím týmem a slovenskou legendou tu tentokrát máme skupinu se dvěma českými týmy.

První dva týdny REPUBLEAGUE TIPOS nepatřily mezi ty nejveselejší. eSuba i Sampi.Tipsport podali sympatické výkony, ale ani v jednom případě to na výhru, nebo dokonce na postup dále, bohužel nestačilo. O poznání radostnější byla skupina C, kde ENTERPRISE esports po dvou výhrách suverénně postoupili do další části soutěže. Slovenský sniper GuardiaN bohužel na to se svým týmem Singularity navázat nedokázal a v lize skončil.

Nyní ale pojďme na závěrečnou skupinu úvodní fáze soutěže o rovných 100 tisíc euro. Do skupiny D byly nalosovány dva české týmy, které ale nebudou mít vůbec jednoduchou konkurenci. Entropiq Prague a Dynamu Eclot budou dělat společnost brazilští MIBR a francouzští LDLC OL. Zatímco EIQ se budou chtít vykoupit po nezdařeném vystoupení na Mistrovství Slovenska, DNE naopak budou chtít být po přivedení posily stále silnější.

Značka MIBR je sice celosvětově uznávaným pojmem, a to především historicky, současná sestava ale příliš ovací nesklízí. Hřebíčkem do rakve byla neúspěšná cesta na PGL Major, po které vedení obměnilo základní sestavu. České celky tedy mají dost možná životní šanci proti světoznámému jménu. LDLC OL se naopak dají považovat za favorita skupiny, protože jde o aktuálně 43. nejlepší tým světa, který drží už dlouho pospolu beze změn.

REPUBLEAGUE TIPOS S2: skupina D
  Francie LDLC OL 2            
  Pondělí 13:00     Francie LDLC OL 2      
  Česká republika Dynamo Eclot 1            
        Pondělí 19:00     Francie LDLC OL  
  Brazílie MIBR 2            
  Pondělí 16:00     Brazílie MIBR 0      
  Česká republika EIQ Prague 0            
                 
        Brazílie MIBR 0      
  Česká republika Dynamo Eclot 2   Úterý 15:00     Česká republika Dynamo Eclot  
  Úterý 12:00     Česká republika Dynamo Eclot 2      
  Česká republika EIQ Prague 1            

O autorovi:

Členem od: 27. 12. 2009
Celkový počet článků:
8830

Doporučená videa: