Profesionální hráč usnul během EpikWhale Cupu

16. 3. 2021 09:00
Fortnite FNCS
i
Fortnite FNCS
Zdroj: Fortnite
Patnáctiletý profesionální Fortnite hráč Deyy usnul během jedné z přípravných her do FNCS. Jako omluvu použil svůj Twitter, pro jeho spoluhráče to bylo neuctivé chování. Deyy je momentálně plně připraven na finále FNCS a jediné, co mu lítá hlavou, je být co nejlépe umístěný.

Incident se stal při hraní EpikWhale Cupu, který má sloužit jako příprava na nadcházející finále FNCS. Deyy při první hře usnul a znemožnil tak svým spoluhráčům připojit se do hry. Jeden ze spoluhráčů, Evan "Cented" Barron z FaZe Clanu, se k situaci vyjádřil na svém Twitteru: „Fortnite není koníček. Je to moje práce a mým snem je být nejlepší. Taktéž je to sen mých spoluhráčů. Hrát, jak nejlépe umím, je základ respektu k mému týmu. Je neuctivé ignorovat lidi, se kterými se zaregistrujete do turnaje a hrajete,“ napsal Cented.

Ve své omluvě Deyy vysvětluje, že za své činy bere veškerou odpovědnost a dodal, že byl sice pod stresem komunity, ale postará se o to, aby se tato situace již neopakovala. Kromě toho, že se Deyy neukázal na turnaj včas, to tweety, které ačkoliv byly od té doby smazány, ještě zhoršily.

Deyy twitter
i
Deyy twitter
Zdroj: Twitter

Zástupci esportové organizace Endless, která je zaměstnavatelem nadějného patnáctiletého hráče, uvedli, že mají hluboký zájem o zdraví a pohodu všech jejich hráčů. Cented nakonec potvrdil, že s Deyym situaci vyřešil a dále prosil komunitu, aby dali Deyyovi chvíli pauzu, aby se z této těžké situace dostal co nejdříve. Ačkoliv se stalo, co se stalo, Deyy je už plně připraven na finále FNCS a tento víkend si jde pro dobré umístění. 

O autorovi:

Členem od: 19. 10. 2015
Celkový počet článků:
78

Doporučená videa: