Kamilius se stěhuje do Německa! Bude nově hájit barvy mousesports

27. 5. 2021 11:51
Kamilius se stěhuje do mousesports!
i
Kamilius se stěhuje do mousesports!
Zdroj: mousesports
Po relativně dobré jarní části letošního roku se slovenský support Kamil "Kamilius" Košťál stěhuje blíže k domovu. Ze španělských Vodafone Giants přechází do německého týmu mousesports. Určitě je to pro něj výborný přestup, protože mousesports jsou dlouhodobě velice dobrým týmem s vysokými ambicemi.

Kamilius je jedna z nejoblíbenějších postav naší česko-slovenské scény a nyní máme další důvod slavit. Jarní část v Giants mu po osobní stránce vyšla docela dobře, ale tým skončil na děleném třetím místě ve španělské lize LVP. Tím pádem se bohužel nepodívali ani do European Masters a nyní přichází změna.

Během všech změn v sestavách LEC týmů se dostalo i na mousesports, kteří vyměnili midaře Lidera za Czekolada a na botu došlo k výměně supportů. Kamilius je po příchodu novou jedničkou na této pozici a Francouz Enjawve se posouvá do role náhradníka. Mousesports se určitě pokusí s touto novou sestavou o trofej v European Masters, protože už tento rok jim nechybělo zas tak moc.

Kamilius k sobě bude mít znovu velice zkušeného marksmana. V Giants to byl Attila, který předešle působil v LEC týmu Vitality, se kterými dokonce zavítal v roce 2018 na Worlds a porazili zde Royal Never Give Up ještě s Uzim v sestavě. Nyní se potká s Gadgetem, který si zahrál minulý rok na Worlds v barvách Unicorns of Love a teď hraje za mousesports. Takže se určitě bude jednat o hodně silnou botlinku, která možná upoutá pozornost nějakého LEC týmu.

O autorovi:

Členem od: 5. 3. 2021
Celkový počet článků:
117

Doporučená videa: