Kdo se v řeči čísel stává Kaktus MVP naší FIFA COOL ligy?

18. 12. 2020 18:20
Kaktus MVP
i
Kaktus MVP
FIFA COOL Liga má za sebou svou hlavní část. Z jedenácti kol vzešlo šest postupujících hráčů do play-off a také nešťastná čtveřice, která si bude muset zahrát barážové zápasy s těmi nejlepšími ze druhé ligy. Nás však ještě čeká vyhlášení Kaktus MVP celé soutěže.

Pojďme se nejprve podívat na hráče, podle počtu vstřelených gólů v lize. Zde se na prvním místě umístil hráč Viktoria Plzeň T9Laky s 56 góly. Je to i on, kterému se podařilo nastřílet nejvíc gólů v jednom utkání (za 90 minut) – sedm. O druhé a třetí místo v této kategorii se podělili MarioOoso99 hrající za Zicon Esports a Seron zastupující Sampi.Tipsport, oba nastříleli za jedenáct odehraných zápasů 48 gólů. Celkovou tabulka statistik najdete níže.

Seron a Marioooso99

Druhou kategorií, kterou jsme se společně s Kaktus rozhodli pro výběr nejužitečnějšího hráče zohlednit, je počet inkasovaných gólů. Samozřejmě čím menší, tím lepší. Nejnižší počet gólů v lize obdržel opět plzeňský T9Laky, konkrétně 32, což znamená, že dal celkem o 24 gólů víc, než kolik inkasoval! K tomu se mu šestkrát podařilo udržet čisté konto, což je pro něj další prvenství. Druhé místo patří Sampi.Tipsport Seronovi s 34 inkasovanými góly a na třetí příčce je velice ekonomicky hrající zástupce Sigma Esports MorCaJs, který sice dostal o jeden gól více, než rozdal, nicméně i s 35 vstřelenými a 36 inkasovanými se byl schopný probojovat do play-off.

M4TKO a MorCaJs

Poslední statistika, která nám napoví, kdo se stane MVP ligy, je počet vyhraných utkání. Každý zápas se hrál formátem BO2, za 11 ligových zápasů tedy každý hráč odehrál 22 utkání. Zde prvenství patří Seronovi, který získal 14 dílčích vítězství a 2 remízy (z toho celkem 3x udržel clean sheet). Druhé místo drží M4TKO z Bohemians Praha 1905, který urval 12 výher a 1 remízu. Na třetím sdíleném místě pak již se opakující jména: s 11 vyhranými T9Laky (3 remízy) a MarioOoso99 (5 remíz).

Doufáme, že nám dáte za pravdu, že Kaktus MVP FIFA COOL Ligy se na základě těchto čísel stává hráč, který sice v základní části soutěže neobsadil první místo, ale vzhledem k jeho útočným i obraným schopnostem si titul nejužitečnějšího hráče zaslouží. Gratulujeme, Kaktus MVP je T9Laky reprezentující FC Viktorie Plzeň.

MVP Laky

O autorovi:

Členem od: 30. 9. 2010
Celkový počet článků:
77

Doporučená videa: