Královský turnaj pokračuje další kvalifikací. Přijď si zahrát o novou PS5 a roční zásobu piva!

1. 5. 2021 10:00
Královský turnaj Krušovice
i
Královský turnaj Krušovice
Zdroj: grafika PLAYzone
NHL si jako simulátor ledního hokeje po dlouhých letech opět vydobývá pozici na esportové scéně, a proto vám přinášíme domácí komunitě velký turnaj ve spolupráci s Krušovicemi. Ve hře je zbrusu nový PlayStation 5 nebo roční zásoba piva, takže pokud vám dosavadní kvalifikace utekly, neváhejte se zaregistrovat do třetí již tuto sobotu.

Královský turnaj Krušovice po úspěšné první kvalifikaci pokračoval druhým turnajem. Tentokrát se přihlásilo 85 hráčů, což je stále paráda i vzhledem k tomu, že zúčastnit se mohou pouze hráči starší 18 let. Zábavu si jistě užil každý, postoupit na velké finále však, stejně jako v prvním turnaji, mohli pouze nejlepší dva hráči.

Druhé kvalifikace se opět zúčastnila celá řada hráčů prestižní Enyaq Hockey League. Dva z nich se utkali o první postupový slot v horní polovině pavouka, konkrétně šlo o Shebbyho z Hradce Králové a Krchyho reprezentujícího České Budějovice. Shebby33 dokázal zvítězit poměrem 6:4 a stal se třetím finalistou soutěže.

Také spodní polovina pavouka skrývala spoustu známých tváří. Největšího souboje jsme byli svědky již ve čtvrtfinále, když se proti sobě postavili JiFi23 a Dzouvi. Druhý jmenovaný prokázal svou kvalitu a po jasné výhře 6:0 postoupil do semifinále, kde svůj postup do finále Královského turnaje zpečetil výhrou 7:4 nad Silakssonem.

Půlka kvalifikačního procesu je za námi, další čtyři místenky na velkolepém finále s živým komentářem je ale stále ve hře. Přihlásit se může naprosto každý, další pokračování je na programu na prvního Máje. Nenechte si ujít velké lákadlo v podobě nové konzole PS5 nebo roční zásobu piva, a přijďte ukázat, kdo je tady králem!

Harmonogram všech turnajů:
Sobota 17. dubna Královský turnaj Krušovice #1
Sobota 24. dubna Královský turnaj Krušovice #2
Sobota 1. května Královský turnaj Krušovice #3
Sobota 8. května Královský turnaj Krušovice #4
Finále 15. května Královský turnaj Krušovice – finále

O autorovi:

Členem od: 27. 12. 2009
Celkový počet článků:
8447

Doporučená videa: