Kteří dva hráči PES budou oblékat národní dres v nové sezóně?

21. 12. 2020 17:29
Syky + Viwanner
i
Syky + Viwanner
Oficiální české reprezentaci se bohužel na Mistrovství Evropy postoupit nepodařilo, ale nová sezóna je tak či tak před námi. Syky a KillDalos se však nejprve museli ubránit dychtivé konkurenci, která si na jejich dvě místa dělala zálusk.

Kvalifikace do eRepre na rok 2021 odstartovala otevřenými kvalifikacemi, odkud se do hlavní části dostala čtveřice vyvolených. Tohle duo poté doplnili dva dosavadní reprezentanti Svatopluk 'Syky' Sýkora a Dalibor 'KillDalos' Zlomek. Celou šestici hráčů z kvalifikačních turnajů doplnili Macaluki, Adaamos21, Viwanner a Hronas.

Před rozhodujícím play-off byla na programu rozřazovací skupina, ve které se nejvíce dařilo KillDalosovi. Druhou místenku v semifinále si vybojoval Macaluki, kterého tak od možnosti obléknout český národní dres dělila jediná výhra. Syky oproti tomu svoji pouť musel odstartovat již ve čtvrtfinále, kde si ale dokázal poradit s Adaamosem. Ve druhé vyrovnané bitvě uspěl nad Hronasem Viwanner, takže složení semifinále bylo kompletní.

První souboj o postup nabídl souboj dvou kamarádů. Syky sám v rozhovoru řekl, že by mu ani tolik nevadilo, kdyby jej v eRepre nahradil právě Macaluki. Ve vyrovnané bitvě ale Syky dokázal včas zařadit vyšší rychlostní stupeň a po vyrovnaných utkáních zvítězil na první pohled jednoznačně 3:0. Obhajoba tak byla úspěšná.

Ve druhém semifinále se jasně věřilo KillDalosovi, který ale nevstoupil do BO5 série šťastně. V základní hrací době sice skóre srovnal, po penaltách šel ale do vedení Viwanner. Každý jeden zápas nabídl velké drama a série byla srovnána na 2:2. Fanoušci si lepšího vyvrcholení přát nemohli, protože se šlo opět do penaltové loterie. KillDalos bohužel roli favorita nezvládl a Viwanner pokořil giganta. Prohra to byla krutá, ale takový je sport.

Celou soutěžní neděli zakončil vítězně opět Viwanner, když v přátelském finále porazil Sykyho 2:1.

O autorovi:

Členem od: 27. 12. 2009
Celkový počet článků:
8447

Doporučená videa: