Skupiny MSR 2021 jsou rozlosovány. Které elitní týmy se utkají o postup na V4 Future Sports Festival?

6. 10. 2021 17:40
Studio Chuck TV
i
Studio Chuck TV
Zdroj: Y-Games
Další ročník bojů o titul mistrů Slovenska se kvapem blíží. Offline turnaje v Nitře sice byly zrušeny, ale i přesto si hráči užijí studiové prostředí, jen v samostatné víkendy. CS:GO se odehraje jako první a již ve čtvrtek jsou na programu první zápasy. Kdo se všechno představí v akci a zahraje si o další místenku na V4 Future Sports Festivalu?

Mistrovství Slovenska v CS:GO bude v letošním roce hostit osm vybraných týmů. Čtyři vzešly z dlouhodobé mezinárodní soutěže Y-Games PRO Series, druhá čtveřice je tvořena vítězi čtyř kvalifikačních turnajů. O titul se utká spousta známých jmen, osazenstvo je letos silné. Jak by také ne, ve hře bude v přepočtu 215 tisíc korun.

V Y-Games PRO Series nejvíce zazářil tým ENTERPRISE esports, který na titul z Tipsport COOL ligy navázal triumfem také v této soutěži. Bronz bralo Dynamo Eclot při premiéře capseNa a základní částí prošli také Sampi.Tipsport a Dark Tigers. Tohle ovšem neznamená, že by právě tyto celky měly být největšími favority.

Skrze první kvalifikaci prošla nová sestava organizace Cryptova, což následovali úspěšným tažením Entropiq Prague, kteří budou chtít uštědřit ENTERPRISE odplatu za finále Tipsport COOL ligy. Chybět díky postupu ze třetí kvalifikace nemohla ani eSuba a celou osmičku uzavřeli NecroRaisers, kteří budou patřit mezi outsidery.

Skupina A: Skupina B:
 Slovensko ENTERPRISE  Česká republika Dynamo Eclot
 Slovensko Sampi.Tipsport  Slovensko Dark Tigers
 Slovensko Entropiq Prague  Slovensko Cryptova
 Česká republika NecroRaisers  Česká republika eSuba

Největší motivací všech účastníků, vyjma ENTERPRISE, je samozřejmě místenka na V4 Future Sports Festivalu. Turnaj s dotací 8 milionů korun je šíleným lákadlem, v rámci kterého si navíc každý zahraje se zástupci Tier 1 scény. Organizátoři třetího ročníku akce hledají opravdu špičková jména a fanoušci se mají na co těšit.

Ještě před tím ale bude potřeba určit dalšího postupujícího v podobě nového slovenského mistra, boje o 8 500 € a místenku na V4 proběhnou od čtvrtka do neděle 7. až 10. října. Celý turnaj budeme samozřejmě pokrývat skrze náš Zápasovník, kde už jsou připraveny první zápasy na čtvrteční den. Parádně nabitý podzim pokračuje!

O autorovi:

Členem od: 27. 12. 2009
Celkový počet článků:
8956

Doporučená videa: