Postoupí Dreedy do play-off European Masters? Poslední den jeho skupiny začíná dnes odpoledne

7. 9. 2021 11:45
Poslední den skupiny A je tady!
i
Poslední den skupiny A je tady!
Zdroj: UCAM Esports Club
Souboje v prestižním evropském turnaji European Masters jsou v plném proudu a po neúspěchu slovenského zástupce Kamiliuse nás čeká rozuzlení skupiny A, kde v barvách týmu UCAM Esports Club reprezentuje naši zemi Dreedy. První týden jemu a jeho týmu relativně vyšel, až na jednu prohru proti skvěle hrajícím Misfits Premier.

Stejně jako v jarní části, tak i teď Jakub “Dreedy” Viceník bojuje o postup do vyřazovací části European Masters. Před pár měsíci to vyšlo skvěle, když UCAM zvládli poslední den svých skupin, takže doufejme, že se tak stane i tentokrát. Společnost jim budou dělat již zmínění Misfits Premier, AGO Rogue a Anorthosis Esports. Jedno pozitivum je ovšem to, že úvodním duelem celého dnešního dne je právě střet proti Misfits Premier, takže se hned z prvního zápasu dozvíme hodně o průběhu dalších hodin.

Začíná se už v 16:30 a Dreedyho souboje si můžete užít ve společnosti českého komentáře na Twitch kanále Hitpointu, kde na vás jako už klasicky bude čekat pořádná porce zábavy a profesionálních rozborů. Takže přijďte fandit Dreedymu a jeho týmu UCAM Esports Club, ať vidí podporu celé naší komunity a třeba se ho jedenkrát dočkáme v LEC!

O autorovi:

Členem od: 5. 3. 2021
Celkový počet článků:
259

Doporučená videa: