Prvními dvěma finalisty poslední Guseppe MČR Tour se stávají Dynamo Eclot a NDGU eSports

27. 9. 2021 11:50
1. Kvalifikace je za námi
i
1. Kvalifikace je za námi
Zdroj: mcrpc.cz
První kvalifikace na poslední zastávku Guseppe MČR Tour je za námi a my už známe první dva týmy, které nahlédnou do závěrečného finálového víkendu, kde se dozvíme třetího postupujícího na MČR. Zatím si své místo na největší esportové akci roku zařídili v předešlých dvou zastávkách eSuba a SINNERS, třetím do party můžeš být klidně i ty!

Dva solidní týmy, které mají ambice i skill na to, aby se ve finále ukázaly – i tak bychom mohli popsat Dynamo Eclot a NDGU eSports, kteří si během sobotní kvalifikace zajistili místo ve finále třetí zastávky Guseppe MČR Tour. Turnajem prošli bez nějakých větších problémů a ve finále už si zvládli Dynamo Eclot, jakožto tým působící pod elitní organizací, poradit s NDGU a odnášejí si tak finanční odměnu ve výši 5 000 Kč.

Do dalších kvalifikací se klidně můžeš zapojit i ty! Potřebuješ pouze tým nebo skupinku kamarádů, alespoň nějaký skill, se kterým budeš konkurenceschopný, a samozřejmě chuť vyhrávat, protože bez té by to ani nešlo. Příští šanci máš už tuto sobotu od 14:00 tak si pospěš, ať nepromarníš takovou šanci. Registrovat se můžeš kliknutím na banner níže.

O autorovi:

Členem od: 5. 3. 2021
Celkový počet článků:
315

Doporučená videa: