Snoop Dogg po 15 minutách streamu rage quitnul, pak 7 hodin streamoval prázdnou židli

1. 3. 2021 12:49
snoop stream
i
snoop stream
Zdroj: Screenshot ze streamu: Twitch @doggydogg20
Populární americký rapper Snoop Dogg má kromě rapu a konopí ještě jednu vášeň, kterou je hraní videoher. Často streamuje také na svém Twitchi, poslední stream byl od těch klasických trochu jiný.

Americký rapper Snoop Dogg se rozhodl zpříjemnit si nedělní odpoledne streamem na Twitchi, kde si zahrál Madden NFL 21, tedy virtuální variantu amerického fotbalu. Snoop si ale dlouho nezahrál, po nepodařeném touchdownu si zanadával, vypnul svůj Xbox a odešel z místnosti. Po pouhých 14 minutách.

Tím však stream neskončil, Snoop Dogg totiž nevypl svůj streamovací PC a stream tak dál pokračoval záběrem na nápis "NO SIGNAL" a webkamerou zamířenou na prázdnou židli. Diváci však ze streamu neodešli, právě naopak, přicházelo víc a víc nových diváků, kteří poslouchali kroky v pozadí a zvuky dveří. Na to, kdy a zda se Snoop vrátí, čekalo přes 4 000 diváků. Ti se nakonec dočkali po sedmi hodinách, kdy rapper došel do místnosti a beze slov vypnul streamovací počítač. Fanoušci doteď spekulují, zda si je Snoop Dogg vůbec vědom toho, že stream stále pokračoval.

Je však jasné, že tento stream dostal Snoopovu kariéru na Twitchi o úroveň výš. Do té doby málo kdo vůbec věděl, že slavný rapper streamuje, během vysílání však získal jeho kanál nový peak, záznam vysílání dokonce v době psaní článku vidělo přes 200 000 lidí. Na ten se můžete podívat níže. 

O autorovi:

Členem od: 23. 9. 2012
Celkový počet článků:
865

Doporučená videa: