Trust Fortnite je tady s červnovou sérií turnajů! Ukaž své schopnosti ve hře o 9 000 Kč už dnes

9. 6. 2021 15:00
Trust Fortnite
i
Trust Fortnite
Zdroj: grafika PLAYzone
Červen je již za rohem a spolu s ním i nová série turnajů Trust Fortnite! Tentokrát si nemusíte dělat starosti se sestavováním týmu, ba naopak máte jedinečnou šanci zazářit a ukázat své individuální schopnosti v novém 1v1 WarZone formátu. Chyťte tuto příležitost pevně za pačesy a ukažte nám, že na to máte!

Milovníci Fortnite, důkladně si zkontrolujte svůj rozvrh a rozhodně si nic neplánujte na následující měsíc! Celý červen totiž bude opět ve znamení oblíbené turnajové série Trust Fortnite, která si tentokrát projde osvěžující změnou formátu z trojic na single. Namísto doposud běžného soupeření tříčlenných týmů se tentokrát dočkáme svižnější akce zaměřené především na individuální výkon jednotlivců.

Trust Fortnite 1v1 ZoneWars odstartoval prvním kvalifikačním turnajem ve středu 2. června, načež už zítra, 10.6. se odehraje druhá kvalifikace, ta třetí nás pak bude čekat 16. června a hrát se bude vždy ve středu v pět odpoledne. Vždy se hraje na 5 vítězných kol a do závěrečného finále dohromady postoupí ze všech tří kvalifikací 32 nejlepších hráčů. Postupně otevíráme registrace na jednotlivá kvalifikační kola, které včetně všech detailních informací najdeš skrze odkazy v harmonogramu níže.

Harmonogram turnajové série:
Středa 2. června 17:00 Trust Fortnite – 1. kvalifikace
Středa 9. června 17:00 Trust Fortnite – 2. kvalifikace
Středa 16. června 17:00 Trust Fortnite – 3. kvalifikace
Středa 23. června 17:00 Trust Fortnite – finále

Kromě otestování vlastních schopností a limitů, či prožití opravdového kompetitivního zážitku z první ruky, jsou také samozřejmostí odměny. Ve hře bude prize pool v hodnotě 9 000 korun, který se rozdělí následovně: 

  • 1. místo: 5 000 Kč
  • 2. místo: 2 500 Kč
  • 3. místo: 1 500 Kč

Oblíbenou turnajovou Fortnite sérii vám přinášíme ve spolupráci se společností Trust a jejími produkty headset GXT 4371 Wardklávesnice GXT 860 Thura a myš GXT 160X, které můžete vyhrát v doprovodných soutěžích na sociálních sítích PLAYzone. Takže nezapomeňte bedlivě sledovat naše příspěvky, máte totiž jedinečnou příležitost si odnést jednu z těchto parádních periferií!

O autorovi:

Členem od: 3. 2. 2020
Celkový počet článků:
332

Doporučená videa: