Úspěch přichází také v Americe! Freeze vyhrává v roli asistenta trenéra LCS s týmem 100 Thieves

30. 8. 2021 11:16
100 Thieves vyhrávají LCS!
i
100 Thieves vyhrávají LCS!
Zdroj: Riot Games
Včera večer nás příjemně překvapila výhra MAD Lions v evropské nejvyšší lize LEC, kde dokázali ve finále porazit tým Fnatic. Nyní se ke dvojici Humanoid - Carzzy připojuje třetí Čech, který vyhrál jednu z elitních světových lig. Je jím Aleš “Freeze” Kněžínek, který po relativně smolné hráčské kariéře začíná tím největším úspěchem v roli asistenta trenéra týmu 100 Thieves.

Kromě úspěchu v Evropě jsme také netrpělivě očekávali finále severoamerické ligy LCS, kde na sebe narazili Team Liquid a 100 Thieves pod vedením Aleše “Freeze” Kněžínka v roli asistenta trenéra. Vzhledem k formě TL se očekávalo, že to nebude jednoduché, ale 100 Thieves zaskočili kompletně celý svět. Nedali totiž svým protivníkům žádnou šanci a přejeli je 3:0 na zápasy. Co všechno se vlastně pro TL pokazilo?

Ve zkratce se dá říct, že úplně všechno, protože 100 Thieves naprosto dominovali v každé hře. Na topu se povedlo Alphariho udržet na uzdě a zbytek mapy si poté dokázal v klidu poradit. Speciálně turecký jungler Closer dokázal předvádět v každé hře skvělé výkony ať už na Viegovi nebo Lee Sinovi. Zaslouženě tak titul putuje do tábora jedné z nejrychleji rozrůstajících se organizací - 100 Thieves. Samozřejmě na dálku posíláme gratulace i Freezovi, protože v první sezóně jako asistent trenéra dokázal něco, k čemu tak dlouho směřoval v roli hráče. 

O autorovi:

Členem od: 5. 3. 2021
Celkový počet článků:
259

Doporučená videa: