Už dnes začíná třetí kvalifikace na Guseppe MČR Tour. Místo na MČR a finanční odměna na tebe čekají!

9. 10. 2021 12:00
3. Kvalifikace
i
3. Kvalifikace
Zdroj: mcrpc.cz
Pokud jste se ještě nestihli zapojit do kvalifikací na MČR v League of Legends, tak je ten nejvyšší čas. Třetí a předposlední kvalifikace v rámci třetí zastávky Guseppe MČR Tour začíná už v sobotu a není na co čekat. Ve finálové části zůstávají pouze poslední čtyři volná místa, takže neváhej a zapoj se do kvalifikace, třeba možná ty budeš dalším Humanoidem nebo Carzzym!

Další týden, další šance na kvalifikaci na MČR. Tentokrát už ovšem jde téměř o vše, protože třetí kvalifikace je také tou předposlední v rámci poslední zastávky Guseppe MČR Tour. Své místa si zatím vybojovaly týmy Dynamo Eclot, NDGU eSports, Cryptova a Brute Talents, kteří zde čekají na své další čtyři vyzyvatele. Dvě místa jsou už tuto sobotu od 14:00 ve hře, tak neváhej a zapoj se kliknutím na banner, nebo kvalifikaci níže.

Jediné, co ti stačí, je tým (parta kamarádů postačí), chuť vyhrávat a samozřejmě alespoň nějaký skill, se kterým zvládne konkurovat ostatním týmům. Začíná se už ve 14:00 a jako už je tradicí, tak i tentokrát se bude rozdávat 5 000 Kč vítězi. Takže pokud si chceš zahrát a ukázat na sebe před těmi největšími organizacemi v České republice, tak tenhle turnaj je přesně pro tebe!

Harmonogram 3. zastávky Guseppe MČR Tour:
Sobota 25. září 14:00 1. kvalifikace
Sobota 2. října 14:00 2. kvalifikace
Sobota 9. října 14:00 3. kvalifikace
Sobota 16. října 14:00 4. kvalifikace
Po-út 18. a 19. října Finále

O autorovi:

Členem od: 5. 3. 2021
Celkový počet článků:
315

Doporučená videa: