1. FIFA COOL liga: Výsledkový servis (jaro)

Tabulka soutěže
# Název týmu V P Z+ Z- Z+/- G+ G- G+/- B
1. DRMi10 7 2 14 6 +8 37 25 +12 21
2. Seron 7 2 15 9 +6 53 29 +24 21
3. T9Laky 6 3 13 8 +5 30 20 +10 18
4. MikiTheGoat 6 3 13 9 +4 48 37 +11 18
5. RIIJK 5 4 13 10 +3 44 37 +7 15
6. Emerickson 5 4 9 8 +1 36 33 +3 15
7. MarioOoso99 4 5 11 12 -1 35 38 -3 12
8. MorCajS 2 7 6 12 -7 18 35 -22 6
9. Caster 2 7 5 14 -9 28 40 -12 6
10. Dalas94 1 8 6 16 -10 25 55 -30 3
Účastníci 1. FIFA COOL ligy a jejich sociální kanály
 Česká republika Michal 'DRMi10' Drastich FC Viktoria Plzeň Facebook Instagram Twitch
 Česká republika Jan 'Emerickson' Krupička AC Sparta Praha Facebook Instagram Twitch
 Česká republika Lukáš 'T9Laky' Pour FC Viktoria Plzeň Facebook Instagram Twitch
 Česká republika Štěpán 'RIIJK' Sobocki Entropiq Facebook Instagram Twitch
 Česká republika Martin 'Dalas94' Vujtík FK Teplice Facebook Instagram Twitch
 Česká republika Mario 'MarioOoso99' Gumberšt Zicon Esports Facebook Instagram Twitch
 Česká republika Matěj 'MikiTheGoat' Mikan FK Teplice Facebook Instagram Twitch
 Česká republika Martin 'Caster' Štěpán AC Sparta Praha Facebook Instagram Twitch
 Česká republika Radek 'MorCaJs' Morcinek bez týmu Facebook Instagram Twitch
 Česká republika Dominik 'Seron' Čermák Sampi Facebook Instagram Twitch
Výpis všech vzájemných výsledků
X DRMI EME LAKY RIIJK DALAS MARIO MIKI CAST MORC SERON
DRMI X 2:0 2:0 2:1 2:0 2:1 0:2 2:0 2:0 0:2
EME 0:2 X 0:2 2:1 2:1 2:0 1:2 2:0 2:0 0:2
LAKY 0:2 2:0 X 0:2 2:0 2:0 2:1 2:0 2:1 1:2
RIIJK 1:2 1:2 2:0 X 2:1 2:1 0:2 2:0 2:0 1:2
DALAS 0:2 1:2 0:2 1:2 X 0:2 1:2 2:0 0:2 1:2
MARIO 1:2 0:2 0:2 1:2 2:0 X 1:2 2:0 2:1 2:1
MIKI 2:0 2:1 1:2 2:0 2:1 2:1 X 0:2 0:2 2:0
CAST 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 2:0 X 2:0 1:2
MORC 0:2 0:2 1:2 0:2 2:0 1:2 2:0 0:2 X 1:2
SERON 2:0 2:0 2:1 2:1 2:1 1:2 0:2 2:1 2:1 X
1. kolo: pátek 8. května
18:00  Česká republika Seron 2:0
(1:0, 2:1)
DRMi10  Česká republika  
18:45  Česká republika MorCaJs 0:2
(0:1, 1:3)
Emerickson  Česká republika  
19:30  Česká republika Caster 0:2
(1:2, 0:3)
T9Laky  Česká republika  
20:15  Česká republika MikiTheGoat 2:0
(2:0, 2:1)
RIIJK  Česká republika  
21:00  Česká republika MarioOoso99 2:0
(2:0, 3:0)
Dalas94  Česká republika  
 
2. kolo: středa 13. května
18:00  Česká republika Dalas94 1:2
(1:2, 5:4, 1:2)
RIIJK  Česká republika  
18:45  Česká republika T9Laky 2:0
(1:0, 3:0)
MarioOoso99  Česká republika  
19:30  Česká republika Emerickson 1:2
(2:1. 4:5, 1:2)
MikiTheGoat  Česká republika  
20:15  Česká republika DRMi10 2:0
(4:0, 1:0)
MorCaJs  Česká republika  
21:00  Česká republika Caster 1:2
(3:2, 0:2, 1:5))
Seron  Česká republika  
 
3. kolo: pátek 15. května
18:00  Česká republika MikiTheGoat 0:2
(2:3, 3:4)
MorCaJs  Česká republika  
18:45  Česká republika DRMi10 2:0
(2:0, 2:1)
Caster  Česká republika  
19:30  Česká republika MarioOoso99 2:1
(4:3, 0:2, 4:2).
Seron  Česká republika  
20:15  Česká republika Dalas94 1:2
(2:1, 1:2, 0:3)
Emerickson  Česká republika  
21:00  Česká republika RIIJK 2:0
(1:0, 5:1)
T9Laky  Česká republika  
 
4. kolo: středa 20. května
18:00  Česká republika T9Laky 2:0
(2:0, 1:0)
Emerickson  Česká republika  
18:45  Česká republika Seron 2:1
(1:4, 3:0, 3:0)
RIIJK  Česká republika  
19:30  Česká republika MorCaJs 2:0
(2:1, 1:0)
Dalas94  Česká republika  
20:15  Česká republika Caster 0:2
(1:2, 2:3)
MarioOoso99  Česká republika  
21:00  Česká republika MikiTheGoat 2:0
(4:1, 3:2)
DRMi10  Česká republika  
 
5. kolo: pátek 22. května
18:00  Česká republika MarioOso99 1:2
(0:1, 4:1, 1:2)
DRMi10  Česká republika  
18:45  Česká republika Dalas94 1:2
(0:3, 2:1, 3:4)
MikiTheGoat  Česká republika  
19:30  Česká republika Emerickson 0:2
(1:3, 1:3)
Seron  Česká republika  
20:15  Česká republika RIIJK 2:0
(2:1, 3:2)
Caster  Česká republika  
21:00  Česká republika T9Laky 2:1
(2:0, 0:2, 1:0)
MorCaJs  Česká republika  
 
6. kolo: středa 27. května
18:00  Česká republika Seron 2:1
(2:0, 0:1, 2:0)
MorCaJs  Česká republika  
18:45  Česká republika RIIJK 2:1
(3:1, 0:1, 2:1)
MarioOso99  Česká republika  
19:30  Česká republika MikiTheGoat 1:2
(0:1, 2:1, 0:3)
T9Laky  Česká republika  
20:15  Česká republika DRMi10 2:0
(2:0, 2:0)
Dalas94  Česká republika  
21:00  Česká republika Caster 0:2
(0:1, 1:2)
Emerickson  Česká republika  
 
7. kolo: pátek 29. května
18:00  Česká republika T9Laky 2:0
(3:0, 3:1)
Dalas94  Česká republika  
18:45  Česká republika Seron 0:2
(1:2, 0:2)
MikiTheGoat  Česká republika  
19:30  Česká republika DRMi10 2:1
(0:3, 2:1, 3:2)
RIIJK  Česká republika  
20:15  Česká republika MarioOoso99 0:2
(1:3, 0:3)
Emerickson  Česká republika  
21:00  Česká republika MorCaJs 0:2
(0:4, 2:4)
Caster  Česká republika  
 
8. kolo: středa 3. června
18:00  Česká republika RIIJK 1:2
(2:1, 1:2, 1:2)
Emerickson  Česká republika  
18:45  Česká republika Caster 2:0
(1:0, 4:1)
MikiTheGoat  Česká republika  
19:30  Česká republika MarioOoso99 2:1
(0:1, 4:1, 4:1)
MorCaJs  Česká republika  
20:15  Česká republika Dalas94 1:2
(3:2, 0:4, 0:7)
Seron  Česká republika  
21:00  Česká republika T9Laky 0:2
(1:2, 0:3)
DRMi10  Česká republika  
 
9. kolo: pátek 5. června
18:00  Česká republika Caster 0:2
(0:2, 2:3)
Dalas94  Česká republika  
18:45  Česká republika DRMi10 2:0
(4:2, 2:1)
Emerickson  Česká republika  
19:30  Česká republika MorCaJs 0:2
(1:2, 1:3)
RIIJK  Česká republika  
20:15  Česká republika Seron 2:1
(0:1, 1:0, 2:1)
T9Laky  Česká republika  
21:00  Česká republika MikiTheGoat 2:1
(4:0, 1:2, 3:0)
MarioOoso99  Česká republika