2. Tipsport COOL liga: Výsledkový servis (léto)

Konečná tabulka po 7. týdnu soutěže
# Název týmu Z V VP PP P + - +/- B
1. Entropiq (EIQ) 12 11 1 0 0 195 82 +113 35
2. DEFEATERS (DFS) 12 7 1 0 4 169 130 +39 23
3. Gifted Gaming (GG) 12 5 0 2 5 163 171 -8 17
4. Team Gravity (GRV) 12 5 1 0 6 131 171 -40 17
5. BloodyDevils (BDS) 12 5 0 1 6 153 172 -19 16
6. Online Vision Gaming (OVG) 12 4 0 0 8 144 171 -27 12
7. ValueSkins (VS) 12 1 1 1 9 137 195 -58 6
8. Universe (UNI) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Výpis všech vzájemných zápasů a výsledků
X GRV BDS VS EIQ DFS GG OVG
GRV X 16:12
10:16
16:8
16:14
0:16K
12:16
3:16
0:16K
19:17
16:12
16:12
7:16
BDS 12:16
16:10
X 16:10
18:22
5:16
4:16
12:16
9:16
16:14
16:6
13:16
16:14
VS 8:16
14:16
10:16
22:18
X 17:19
3:16
9:16
16:14
4:16
11:16
10:16
13:16
EIQ 16:0K
16:12
16:5
16:4
19:17
16:3
X 16:6
16:4
16:4
16:14
16:3
16:10
DFS 16:3
0:16K
16:12
16:9
16:9
14:16
6:16
4:16
X 14:16
19:16
16:11
16:6
GG 17:19
12:16
14:16
6:16
16:4
16:11
4:16
14:16
16:14
16:19
X 16:12
16:12
OVG 12:16
16:7
16:13
14:16
16:10
16:13
3:16
10:16
11:16
6:16
12:16
12:16
X
Aktuální sestavy účastníků letní sezóny 2. Tipsport COOL ligy

Universe

Vyloučeni
ze soutěže

Team Gravity

 Česká republika KAPARZO
 Česká republika DOCKSTAR
 Česká republika Shrubyy
 Slovensko St0rmy
 Česká republika WANTYYYY

 Česká republika Koudiigho

 Slovensko Masaker1s
Náhradník #2

Přestupy: 0/2
Hosté: 0/2

BloodyDevils

 Česká republika Kokaina
 Česká republika LeRyVe
 Slovensko Rutk0
 Česká republika dexeden
 Česká republika Skyy

Trenér

Náhradník #1
Náhradník #2

Přestupy: 0/2
Hosté: 1/2

ValueSkins

 Česká republika bladeito
 Česká republika Exp0
 Česká republika Chlebyn
 Slovensko fino
 Česká republika warden

Trenér

 Česká republika Shroub
 Slovensko MatyOff

Přestupy: 1/2
Hosté: 0/2

Entropiq

 Česká republika leckr
 Česká republika daxen
 Česká republika AJTT
 Česká republika capseN
 Česká republika HONES

 Slovensko forji

Náhradník #1
Náhradník #2

Přestupy: 2/2
Hosté: 1/2

DEFEATERS

 Slovensko heikkoL
 Česká republika Tomyo
 Slovensko Adejis
 Slovensko MATYS
 Slovensko Filixos

Trenér

Náhradník #1
Náhradník #2

Přestupy: 0/2
Hosté: 0/2

Gifted Gaming

 Slovensko Abdel
 Slovensko OxidE
 Slovensko CABYEE
 Slovensko NugeT
 Slovensko FluxX

Trenér

 Slovensko Dzejky
 Slovensko StuFF

Přestupy: 0/2
Hosté: 0/2

Online Vision Gaming

 Česká republika Kadim
 Česká republika TDH1
 Česká republika Twen
 Česká republika Vooca
 Česká republika Suci

 Slovensko BuKY

 Česká republika qinssy
 Česká republika iNte

Přestupy: 2/2
Hosté: 1/2

Pozn.: Číslo před lomítkem u přestupů a hostování znamená, kolik má tým ještě možností

Transfer log:

  • 11. 8. – tým Entropiq – host HenkkyG
  • 11. 8. – tým Gifted Gaming – host Asccorr
  • 16. 8. – tým BloodyDevils – Rutk0 novým členem základní sestavy (mínus Aralio)
  • 18. 8. – tým Gifted Gaming – host Ed1m
  • 18. 8. – tým Universe kontumačně prohrává, protože se nedostavil k zápasu (1. varování)
  • 19. 8. – tým Projekt F oficiálně míří do Entropiq a naplňuje tak výjimku, která byla udělena
  • 20. 8. – tým Universe kontumačně prohrává, protože se nedostavil k zápasu (2. varování)
  • 25. 8. – tým BloodyDevils – host Feki
  • 25. 8. – tým Gifted Gaming – Dzejky se stává náhradníkem a tím pádem je využit přestup
  • 25. 8. – tým Universe – Tusi a dreez novými členy základní sestavy (mínus t0rick a creze)
  • 25. 8. – tým Value Skins – dreez končí v základní sestavě, ta zůstává čtyřčlenná
  • 25. 8. – tým Value Skins – host traxX
  • 25. 8. – tým DEFEATERS – host M4JKYS
  • 1. 9. – tým Value Skins – host rocca
  • 2. 9. – tým Gravity kontumačně prohrává, protože se nedostavil k zápasu (1. varování)
  • 8. 9. – tým Universe – host Majky
  • 8. 9. – tým DEFEATERS – host M4JKYS
  • 8. 9. – tým Universe kontumačně prohrává a 3. varování se rovná vyloučení ze soutěže
  • 15. 9. – tým Gifted Gaming – StuFF se stává náhradníkem a tím pádem je využit přestup
  • 15. 9. – tým BloodyDevils – Skyy novým členem základní sestavy (mínus Sp1Ke)
  • 15. 9. – tým Gravity – host ROBB1N
  • 22. 9. – tým Online Vision Gaming – host pene
  • 22. 9. – tým Value Skins – warden novým členem základní sestavy
  • 22. 9. – tým Gravity – MATYS končí v základní sestavě, ta zůstává čtyřčlenná
  • 22. 9. – tým DEFEATERS – MATYS a Filixos novými členy základní sestavy (mínus bestch a SAMONy)
  • 23. 9. – tým Gravity kontumačně prohrává, protože se nedostavil k zápasu (2. varování)
  • 23. 9. – tým Gravity – host Masaker1s
  • 2. 10. – tým Gravity – WANTYYYY novým členem základní sestavy
  • 2. 10. – tým Gravity – Masaker1s se stává novým náhradníkem
1. týden: úterý 11. srpna
18:00  Slovensko Gifted Gaming 16:4 ValueSkins  Česká republika Inferno Demo
18:00  Česká republika Online Vision Gaming 9:16 Universe  Česká republika Overpass Demo
19:00  Česká republika Entropiq 16:6 DEFEATERS  Slovensko Inferno Demo
19:00  Česká republika BloodyDevils 12:16 Team Gravity  Česká republika Inferno Demo
20:00  Slovensko Gifted Gaming 16:12 Online Vision Gaming  Česká republika Dust 2 Demo
20:00  Česká republika Team Gravity 16:8 ValueSkins  Česká republika Mirage Demo
21:00  Česká republika BloodyDevils 5:16 Entropiq  Česká republika Mirage Demo
21:00  Česká republika Universe 10:16 DEFEATERS  Slovensko Inferno Demo
2. týden: úterý 18. srpna
18:00  Slovensko Gifted Gaming 14:16 BloodyDevils  Česká republika Inferno Demo
18:00  Česká republika Universe 0K:16 Entropiq  Česká republika X X
19:00  Česká republika Team Gravity 16:12 Online Vision Gaming  Česká republika Mirage Demo
19:00  Slovensko DEFEATERS 16:9 ValueSkins  Česká republika Dust 2 Demo
20:00  Slovensko Gifted Gaming 4:16 Entropiq  Česká republika Inferno Demo
20:00  Česká republika BloodyDevils 12:16 DEFEATERS  Slovensko Inferno Demo
21:00  Česká republika Online Vision Gaming 16:10 Value Skins  Česká republika Train Demo
21:00  Česká republika Team Gravity 16:0K Universe  Česká republika X X
3. týden: úterý 25. srpna
18:00  Česká republika Universe 16:10 BloodyDevils  Česká republika Mirage Demo
18:00  Slovensko DEFEATERS 16:11 Online Vision Gaming  Česká republika Mirage Demo
19:00  Slovensko Gifted Gaming 17:19 Team Gravity  Česká republika Inferno Demo
19:00  Česká republika ValueSkins 17:19 Entropiq  Česká republika Nuke Demo
20:00  Slovensko DEFEATERS 16:3 Team Gravity  Česká republika Inferno Demo
20:00  Česká republika ValueSkins 10:16 BloodyDevils  Česká republika Inferno Demo
21:00  Slovensko Gifted Gaming 16:14 Universe  Česká republika Dust 2 Demo
21:00  Česká republika Entropiq 16:3 Online Vision Gaming  Česká republika Vertigo Demo
4. týden: úterý 1. září
18:00  Slovensko Gifted Gaming 16:14 DEFEATERS  Slovensko Mirage Demo
18:00  Česká republika Entropiq 16:0K Team Gravity  Česká republika X X
19:00  Česká republika ValueSkins 11:16 Universe  Česká republika Mirage Demo
19:00  Česká republika Online Vision Gaming 16:13 BloodyDevils  Česká republika Train Demo
20:00  Česká republika Team Gravity 10:16 BloodyDevils  Česká republika Mirage Demo
20:00  Česká republika Universe 10:16 Online Vision Gaming  Česká republika Mirage Demo
21:00  Česká republika ValueSkins 11:16 Gifted Gaming  Slovensko Mirage Demo
21:00  Česká republika Entropiq 16:4 DEFEATERS  Slovensko Dust 2 Demo
5. týden: úterý 8. září
18:00  Slovensko DEFEATERS 16:3 Universe  Česká republika Mirage Demo
18:00  Česká republika Entropiq 16:4 BloodyDevils  Česká republika Inferno Demo
19:00  Česká republika ValueSkins 14:16 Team Gravity  Česká republika Mirage Demo
19:00  Česká republika Online Vision Gaming 12:16 Gifted Gaming  Slovensko Mirage Demo
20:00  Česká republika ValueSkins 16:14 DEFEATERS  Slovensko Inferno Demo
20:00  Česká republika Online Vision Gaming 16:7 Team Gravity  Česká republika Mirage Demo
21:00  Česká republika Entropiq 16:0K Universe  Česká republika X X
21:00  Česká republika BloodyDevils 16:6 Gifted Gaming  Slovensko Overpass Demo
6. týden: úterý 15. září
18:00  Česká republika Universe vs. Team Gravity  Česká republika X X
18:00  Česká republika ValueSkins 13:16 Online Vision Gaming  Česká republika Mirage Demo
19:00  Slovensko DEFEATERS 16:9 BloodyDevils  Česká republika Mirage Demo
19:00  Česká republika Entropiq 16:14 Gifted Gaming  Slovensko Inferno Demo
20:00  Česká republika Entropiq 16:3 ValueSkins  Česká republika Mirage Demo
20:00  Česká republika BloodyDevils vs. Universe  Česká republika X X
21:00  Česká republika Online Vision Gaming 6:16 DEFEATERS  Slovensko Mirage Demo
21:00  Česká republika Team Gravity 16:12 Gifted Gaming  Slovensko Mirage Demo
7. týden: úterý 22. září
18:00  Česká republika Online Vision Gaming 10:16 Entropiq  Česká republika Mirage Demo
18:00  Česká republika Team Gravity 0:16K DEFEATERS  Slovensko X X
19:00  Česká republika BloodyDevils 18:22 ValueSkins  Česká republika Inferno Demo
19:00  Česká republika Universe vs. Gifted Gaming  Slovensko X X
20:00  Česká republika BloodyDevils 16:14 Online Vision Gaming  Česká republika Mirage Demo
20:00  Česká republika Universe vs. ValueSkins  Česká republika X X
21:00  Česká republika Team Gravity 12:16 Entropiq  Česká republika Mirage Demo
21:00  Slovensko DEFEATERS 19:16 Gifted Gaming  Slovensko Inferno Demo