Český hráč Nardeus šampionem turecké LCS

4. 4. 2015 16:44
V letošní sezóně se kromě evropské a americké LCS rozjela i takzvaná turecká LCS, tedy alespoň tak se jí obecně říká. A v této lize máme i výraznou českou stopu!UPDATE 3.4. | Velký finálový zápas je naplánován na tuto sobotu, hrát se začne přesně v poledne! Budete na streamu fandit Nardeusovi, aby si přidělil ten nejlepší narozeninový dárek?

V letošní sezóně se kromě evropské a americké LCS rozjela i takzvaná turecká LCS, tedy alespoň tak se jí obecně říká. A v této lize máme i výraznou českou stopu!

UPDATE 3.4. | Velký finálový zápas je naplánován na tuto sobotu, hrát se začne přesně v poledne! Budete na streamu fandit Nardeusovi, aby si přidělil ten nejlepší narozeninový dárek?


Před dvěma měsíci jsme vás informovali o tom, že známá světová organizá organizace Besiktas vstupuje i do eSportu a nabírá tým, ve kterém mimojiné působí i český zadák Tomáš 'Nardeus' Maršálek. Tým se pod novým názvem brázdil zimní částí sezóny soutěže 2015 Turkish Champions League, kde byl stále je více než úspěšný!

Turecký tým s českým zadákem tento víkend hraje finále zimní sezóny. Sobotní semifinálové utkání je již za námi a i díky výkonu Nardeuse se Besiktas eSports Club dostává do finále po vítězství nad celkem Atlas v poměru 3-0! V nedělním zápase je pak bude čekat vítěz z duelu mezi HWA Gaming a Dark Passage, kteří si loni zahráli na světovém šampionátu!

2015 Turkish Champions League - Winter Season
Semifinále Finále Vítěz
bo5 bo5  
 
{#Turecko} Besiktas eSports
3      
 28. 3. 14:00   {#Turecko} Besiktas eSports 3  
{#Turecko} ATLAS eSports 0      
     4. 4. 12:00   {#Turecko} Besiktas eSports
{#Turecko} Dark Passage 3     Vítěz
 29. 3. 14:00   {#Turecko} Dark Passage 0  
{#Turecko} HWA Gaming 1      
 

 

O autorovi:

Členem od: 27. 12. 2009
Celkový počet článků:
7659