redCode s novou sestavou

18. 8. 2007 19:39
Po několika změnách a výměnách hráčů mezi top španělskými týmy  redCode a  x6tence přichází právě do klanu redCode Jonathan "MusambaN1" Torrent. Ten si chtěl po nedávném odchodu z organizace x6tence založit svůj vlastní tým, ale redCode mu navrhlo kontrakt a MusambaN1 přijal. Za redCode hráli na akci GameGune hráči jednoho z nejlepších belgických týmů -  Defusekids, ale vedení se jejich výsledky až tak moc nezamlouvaly, proto s nimi již dále nespolupracují.
Po několika změnách a výměnách hráčů mezi top španělskými týmy 
es redCodeesx6tence přichází právě do klanu redCode es Jonathan "MusambaN1" Torrent. Ten si chtěl po nedávném odchodu z organizace x6tence založit svůj vlastní tým, ale redCode mu navrhlo kontrakt a MusambaN1 přijal. Za redCode hráli na akci GameGune hráči jednoho z nejlepších belgických týmů - belgieDefusekids, ale vedení se jejich výsledky až tak moc nezamlouvaly, proto s nimi již dále nespolupracují.


Sestava redCode:
es Jonathan "MusambaN1" Torrent (Leader)
es Kike "eNnok" Ampolla
es Borja "GuMmY" Fernández
es Aitor "k1Tek" Ibañez
es Oscar "MrT" Fernández
es Alberto "yopi" Bricio (War-Arranger)


redCode se může ukázat již na EPS Finals, kde se ve finále lower bracketu postaví týmu Banned-Brigade a pokud je porazí, ve finále je čeká právě MusambaN1ho bývalý tým - x6tence.

Mohlo by vás zajímat:

O autorovi:

Členem od: 11. 5. 2007
Celkový počet článků:
106