WCG Pan-American

31. 10. 2006 15:49
Minulý víkend se konala první soutěž svého druhu s názvem WCG Pan-American. Jak již název napovídá, turnaje se zúčastnili pouze týmy z amerického kontinentu. Mužstva z Mexika, Kanady, Spojených států, Brazílie a jiných, mezi sebou bojovali ve hrách Starcraft, Warcraft 3, Counter-Strike, FIFA 2006 a spoustě dalších. Nás ovšem nejvíce zajímá turnaj v Counter-Striku. Do role největšího favorita byli pasováni američtí Team3D navíc posilnění o hvězdu z klanu compLexity Danny “fRoD” Montaner-a. Vítězství jim ovšem vyfoukli Made in Brazil, kteří svým výkonem na turnaji připomněli, že stále vlastní titul z turnaje ESWC a dali tak zapomenout na svůj výkon na letošním WCG v Itálii, kde skončili předčasně již v základní skupině.
Minulý víkend se konala první soutěž svého druhu s názvem world.gifWCG Pan-American. Jak již název napovídá, turnaje se zúčastnili pouze týmy z amerického kontinentu. Mužstva z Mexika, Kanady, Spojených států, Brazílie a jiných, mezi sebou bojovali ve hrách Starcraft, Warcraft 3, Counter-Strike, FIFA 2006 a spoustě dalších.

Nás ovšem nejvíce zajímá turnaj v Counter-Striku. Do role největšího favorita byli pasováni američtí usa.gifTeam3D navíc posilnění o hvězdu z klanu usa.gifcompLexity Danny “fRoD” Montaner-a. Vítězství jim ovšem vyfoukli brazilie.gifMade in Brazil, kteří svým výkonem na turnaji připomněli, že stále vlastní titul z turnaje ESWC a dali tak zapomenout na svůj výkon na letošním WCG v Itálii, kde skončili předčasně již v základní skupině.

brazilie.gifMiBr [ 2 : 1 ] Team 3D usa.gif
de_nuke: 16:10 | de_train: 17:19 | de_inferno: 16:11
brazilie.gifMiBR: cogu, nak, KIKOOOO, bruno, fnx
Team 3D: moto, rambo, Dominator, Method, fRoD

Pořadí v cs turnaji:
1. brazilie.gif Made in Brazil
2. usa.gif Team 3D
3. kanada.gif team EG

zdroj: www.nip-gaming.com

by inF


O autorovi:

Členem od: 3. 9. 2006
Celkový počet článků:
53