Český učitel programování přišel se zajímavým nápadem, své hodiny streamuje na Twitchi

2. 11. 2020 17:29
Učitel na Twitchi
Na Twitchi si může svou cestu vyšlapat opravdu každý, kdo přijde se zajímavým nápadem. Výjimkou tak není ani vynálezávý český učitel programování, který se rozhodl hodiny se svými žáky spojit s živým vysíláním na Twitchi, čímž dal vzniknout vážně unikátnímu obsahu!

V současné době mají nejen všichni žáci, ale i učitelé značně ztíženou situaci a není zrovna nejjednodušší vědomosti vstřebávat ani předávat. To však učitelům nezabránilo jejich distanční výuku inovovat a rozvíjet nejrozličnějšími způsoby. Světě div se, dokonce i v tomto případě si někteří vynalézaví učitelé našli cestu skrze streamovací platformy a šikovně tak spojili výuku se zábavou, ale hlavně zajímavým a jedinečným obsahem.

Český kanál forsenpls1, který je pojmenovaný po známé švédské osobnosti Twitche, právě dokázal spojit distanční výuku a živé vysílání do jednoho, čímž dal na domácí scéně vzniknout vážně raritnímu obsahu. Za vším stojí učitel programování, jenž se rozhodl své online hodiny s žáky vysílat živě a zajímavě tím zabil dvě mouchy jednou ranou, svou práci spojil s opravdu unikátní tvorbou, ze které se mohou poučit i samotní diváci.

Kromě rozmanitých vyučovacích hodin můžete na streamu občas vidět i nějaký ten gameplay a hlavně pokecat v chatu, pokud vás něco zajímá. Je skvělé vidět, že i nepříznivá situace nakonec vedla i v něco pozitivního a vznikl tak tento zajímavý projekt. Určitě se také přijďte mrknout a podpořit tak i učitele na oblíbené streamovací platformě, každý je tu přeci vítaný!

O autorovi:

Členem od: 3. 2. 2020
Celkový počet článků:
260

Doporučená videa: