CR4ZY prodávají svou sestavu do Severní Ameriky

13. 1. 2020 15:10
CR4ZY
CR4ZY vstoupili na scénu letos v červnu rebrandem z původního Valiance & Co, které pro esportovou veřejnost nemělo příliš žádnou identitu. Tato chorvatská organizace nejprve přišla o dva tahouny a nyní přichází o kompletní sestavu.

CS:GO bylo dosud jedinou hrou, kterou CR4ZY podporovali. Po prvotním vstupu na scénu, který provázely spíše narážky na komunikaci kolem nového brandu, si ale huNter a spol. svými výsledky vydobyli respekt. Právě bratranec slavnějšího NiKa spolu s nexou ale koncem roku přestoupil do G2 Esports. V sestavě je sice nahradili emi a SHiPZ a nedá se říct, že by tím celá sekce padla na pusu. Už v ní ale neskýtá potenciál, jako do té doby.

Portál HLTV.org potvrdil odkoupení celé sestavy organizací ze zámoří, nejvíce indícií by nasvědčovalo návratu TSM nebo Misfits na scénu. Teoreticky bychom mohli brát v potaz ještě CLG, ale zmíněná dvě jména by měla být těmi hlavními, ze kterých se během několika dní dozvíme pravdu. Od svého vstupu do TOP 30 světového žebříčku začátkem roku tým z TOP 20 nevypadl od března ani jednou, takže investice to může být zajímavá.

Barvy CR4ZY dosud hájil tento tým:

 Srbsko Nestor 'LETN1' Tanić
 Litva Rokas 'EspiranTo' Milasauskas
 Finsko Otto 'ottoNd' Sihvo
 Srbsko Luka 'emi' Vuković
 Bulharsko Georgi 'SHiPZ' Grigorov

 Irsko Neil 'NeiL_M' Murphy – trenér

O autorovi:

Členem od: 27. 12. 2009
Celkový počet článků:
7597