CZSK v zahraničí: Denyk s Misfits překvapil LEC

4. 2. 2020 00:53
Denyk Misfits
Po týdnu se znovu nakupily výsledky napříč Evropou. V LEC se vedlo Denykovi, který s Misfits vyhrál oba zápasy. Nadále se naopak trápí Kamilius s Freezem, kteří v německé Prime League ze čtyř zápasů vyhráli jen jeden.

 Evropa LEC: Druhý týden přinesl dva české souboje

V druhém týdnu bylo velkým tématem souboj dvou českých střelců - Carzzyho a Patrika. V pátek zároveň oslavil 18. narozeniny, Carzzy, kterému sborově zazpívalo celé LEC studio. Nakonec se ale radoval z výhry druhý jmenovaný, který se svým EXCEL oslavil vítězství. Asi největší překvapení druhého týdne byl stoprocentní bodový zisk Misfits, za něž hraje i support Denyk. Český support značně přispěl ke dvěma výhrám svého týmu, přičemž tu druhou tým zvládl získat proti Patrikovi a EXCEL. Sám Denyk si v hrách za Brauma a Tahm Kenche dohromady připsal skóre 0/2/22

 Turecko TCL: Tarkyho Galakticos končí první týden se skóre 1:1

První týden za sebou má i turecká TCL, kde Tarky s Galakticos nejprve zvítězil nad Besiktas, ale následně podlehl 1907 Fenerbahce. V zápase proti Besiktas hrál Tarky důležitou roli a se svou Leonou dohrál hru se skóre 1/1/11.

 Německo Německo: Česko-slovenské duo má první vítězství

Ad Hoc Gaming, v němž nastupují i Freeze s Kamiliusem, se zatím nedaří podle představ. V druhém týdnu ale tým zvládl zvítězit nad mYinsanity, proti kterému domácí dvojice podala takřka bezchybný výkon. To demonstruje i závěrečná tabulka statistik (Freeze s Miss Fortune 7/0/4 a Kamilius s Rakanem 1/0/13). V druhém utkání ale tým podlehl německé divizi Unicorns of Love, a to hlavně kvůli velké síle netradičního soupeřova picku Kayna na midlane.

 Itálie ItálieEren na vlně vítězství

Druhý týden se dohrál taktéž v italské soutěži PG Nationals, kde midař Eren s Outplayed získal tři výhry za sebou a posunul se v tabulce na dělené třetí místo. O bod méně má MjrDee se svým týmem CyberGround, který tento týden vyhrál jen jednu ze tří her. 

 Srbsko Balkán: Hiro s Crvenou Zvezdou získal druhou výhru

Hiro v balkánské EBL zatím hraje skvěle, ani jednou neumřel a v pondělí si jeho tým připsal výhru nad WiLD MultiGaming, kdy Hiro za Miss Fortune dosáhl KDA 3/0/5. Po třech hrách drží Crvena Zvezda skóre 2:1.

 Řecko Řecko: Zeussakův Gamespace MCE vstoupil do boje o EU Masters dvěma prohrami

Po základní části nejlepších šest řeckých týmů utvořilo skupinu o titul a šanci na účast v EU Masters. Slovenský support Zeussak se svým týmem Gamespace MCE sice do této skupiny postoupil, ale zatím oba zápasy prohrál. Ještě je ale na řadě osm dalších mačů a do play-off navíc postupuje všech šest týmů, takže se v této fázi hraje pouze o seeding.

CZSK hráči v zahraničí
Jméno Role Tým Liga
Czech Republic Marek "Humanoid" Brázda Mid MAD Lionslogo std.png MAD Lions LEC 2019.png LEC
Czech Republic Matyáš "Carzzy" Orság AD Carry MAD Lionslogo std.png MAD Lions LEC 2019.png LEC
Czech Republic Patrik "Patrik" Jírů AD Carry Excel Esportslogo std.png EXCEL LEC 2019.png LEC
Czech Republic Petr "Denyk" Haramach Support Misfits Gaminglogo std.png Misfits LEC 2019.png LEC
Czech Republic Jakub "Tarky" Vaňkát Support Galakticoslogo std.png Galakticos TCL 2019 logo.png TCL (Turecko)
Czech Republic Nguyễn "Eren" Đức Anh Mid Outplayedlogo std.png Outplayed PG Nationals 2020 Logo.png Itálie
Czech Republic Ondřej "MjrDee" Hrneček Support Cyberground Gaminglogo std.png Cyberground PG Nationals 2020 Logo.png Itálie
Czech Republic Aleš "Freeze" Kněžínek AD Carry Ad hoc gaminglogo std.png Ad Hoc Gaming Prime Leaguelogo square.png Německo
 Slovensko Kamil "Kamilius" Košťál Support Ad hoc gaminglogo std.png Ad Hoc Gaming Prime Leaguelogo square.png Německo
Czech Republic Jakub "Garp" Novotný Top Flayn eSportslogo std.pngFlayn Esports Prime Leaguelogo square.png Německo (3. liga)
 Slovensko Jakub "Goksi" Goga Jungle Infernal Voidlogo std.png Infernal Void Prime Leaguelogo square.png Německo (3. liga)
Czech Republic Filip "Hiro" Nguyên AD Carry Crvena zvezda Esportslogo std.png Crvena Zvezda EBL Logo.png Balkán
Czech Republic Jiří "Sawyor" Libánský Jungle Phelan Gaminglogo std.png Phelan Gaming LVP UKLC logo.png Velká Británie
Czech Republic Michal "Zoir" Zíka Mid Demiselogo square.png Demise LVP UKLC logo.png Velká Británie
 Slovensko Peter "Zeussak" Gbelec Support Gamespace Mediterranean College Esportslogo std.png GameSpace MCE Greek Legends League logo.png Řecko

O autorovi:

Členem od: 2. 1. 2013
Celkový počet článků:
1622