Dojmy z hraní Fear the Wolves

8. 8. 2018 19:16
Jak jsme slíbili, tak činíme a přinášíme vám dojmy z hraní bety Fear the Wolves, nového nadějného titulu na poli battle royale her. Je o co stát? To si řekneme v tomto článku.

Jak jsme slíbili, tak činíme a přinášíme vám dojmy z hraní bety Fear the Wolves, nového nadějného titulu na poli battle royale her. Je o co stát? To si řekneme v tomto článku.

Začnu tím, čeho si na hře všimnete vždy jako prvního a to grafiky. Grafika celé hry je hezky laděná do prostředí ukrajinského Černobylu a navozuje tu správnou tísnivou atmosféru. O něco horší je to bohužel s kvalitou textur, kde mají vývojáři ještě rezervy. To je ovšem spíše než nedbalostí vývojařů způsobeno tím, že se věnovali důležitějším věcem a tak se v blízké době určitě dočkáme i vylepšení kvality grafiky - přeci jenom se jedná o betu, že?

S grafikou a celkovým zážitkem ze hry velmi úzce souvisí ozvučení a to se vývojářům povedlo na jedničku. Díky ozvučení je atmosféra ještě o jeden level výš a vy se tak můžete naplno ponořit do krásného a ponurého černobylského prostředí. I když jako ne příliš velkého fanouška hororů a strašidelných filmů mě z toho někdy až mrazilo.

Další věc, která vás určitě bude zajímat a je možná i nejdůležitější je samotný gameplay. A to je věc, která se vývojářům doopravdy povedla. Náhodně umístěné zóny hru skvěle obzvlášťnují a dodávají nový taktický prvek. To stejné platí i pro zóny s radiací a ukončení hry. Nestačí již jen klasicky zabít všechny vaše protivníky, ale musíte se evakuovat pomocí vrtulníku, přičemž evakuovat se trvá nějakou dobu po kterou jste zranitelní, takže se jedná o další taktický prvek se kterým musíte počítat. Dalším herním prvkem a možná tím nejdůležitějším jsou zbraně a ty se povedly na jedničku. Zpětný ráz zbraní je ztvárněn naprosto realisticky a perfektní zvládnutí střelby vyžaduje hodně tréninku, což oceňuji.

Nebyl by to ale dojem ze hry, kdybych nenapsal nic o technickém stavu hry. Ten je zatím lehce nedoladěný, kdy se občas stane, že padají FPS, popřípadě hra crashne. Tyto chyby ale nejsou zase tak časté a většinu času hra běží hezky plynule.

Abych to shrnul, Fear the Wolves je velice zajímavá hra, které si zaslouží alespoň šanci a jsem moc rád, že jsem si jí mohl zahrát. Chtěli byste si ji také vyzkoušet a zároveň sledovat její vývoj? Není nic jednoduššího než odebírat facebookovou stránku Fear The Wolves CZ/SK. A nakonec prozradíme, že další beta test probíhá od tohoto pátku od 11:00 až do 13.8.

O autorovi:

Členem od: 29. 8. 2015
Celkový počet článků:
72
Pokud se chcete zúčastnit bety, zažádejte si o svůj beta kód: http://www.fear-the-wolves.com/en/beta-test :good:
Opravím tě.Vrtulník je další zpúsob jak hru vyhrát,evakuace není podmínena zabitím všech,je jen další věcí,jenž se hra odlišuje,jako ta radiace.Hru múžeš stále vyhrát postaru,last man standing stylem.Vím to,protože jí tesstuji...zítra tomu už vlastne bude měsíc,od 10.července.