Hitpoint Winter: O prvenství se dělí Vikingekrig a Repre Gold

2. 11. 2020 01:00
Hitpoint Winter
Zimní liga zamířila do druhé poloviny a na čele se po čtvrtém hracím stále nečekaně drží Vikingekrig Esports, které však dotáhli Repre Gold. Na záda jim nadále dýchají Inside Games a eSuba a daleko nejsou ani Absolute Legends s Eclot Gaming.

UPDATE #2: Velmi úspěšnou neděli za sebou mají Repre Gold, kteří dokázali zvítězit nad Vikingekrig i Cyber Gaming a dotáhli se tak na nejvyšší příčku. Další kolísavý výkon naopak podala eSuba, která podlehla Cyber Gaming, ale následně si spravila náladu proti Inside Games, kdy předvedli solidní výkon a jednoznačně zvítězili. Diváci se dočkali také prvního pentakillu, který si na své konto připsal Jackisek v zápase na spodku tabulky, v němž si Inaequalis vyšlápli na ECLOT. 

UPDATE #1: O první pozici se hned po dvou utkáních dělí tři týmy a to ještě nemají po svém prvním zápase eSubáci, které čeká repríza letního semifinále proti Cyber Gaming. Repre Gold si dokázali vyšlápnout na Vikingekrig, kteří sice získali dva barony a skvěle potrestali několik chyb svého soupeře, ale nakonec Repre Gold klíčové teamfighty zvládli a prokousali se až k vítězství.

Je tu čtvrtý hrací týden, ve kterém se základní část dostane do své druhé poloviny. Na programu je například utkání Repre Gold proti Vikingekrig Esports, tedy borců se bohatými zkušenostmi proti dravým mladíkům, kteří zatím překvapují celou domácí scénu. Velká zkouška čeká také eSubu, která se utká proti papírově silným Cyber Gaming a rozjetým Inside Games. Právě Inside Games jsou dalším týmem, složeným především z nováčků a daří se jim držet na špičce tabulky. 


Neděle 1. listopadu
AL⁠  Česká republika 0:1 Česká republikaIG
RPG Česká republika 1:0 Česká republika⁠ VIK
INAE Česká republika 1:0 Česká republika⁠ ECT
ESB⁠  Česká republika 0:1 Česká republikaCG
ECT ⁠ Česká republika 0:1 Česká republikaAL
ESB Česká republika 1:0 Česká republika⁠ IG
RPG Česká republika 1:0 Česká republika⁠ CG
INAE⁠  Česká republika 0:1 Česká republikaVIK

Hitpoint Winter 2020

# Týmy Skóre
1 Česká republika ⁠Vikingekrig Esports 6 - 2
2 Česká republika ⁠⁠Repre Gold 6 - 2
3 Česká republika Inside Games 5 - 3
4 Česká republika ⁠eSuba 5 - 3
5 Česká republika ⁠Cyber Gaming 4 - 4
6 Česká republika ⁠Absolute Legends CZSK 4 - 4
7 Česká republika Eclot Gaming 1 - 7
8 Česká republika ⁠Inaequalis 1 - 7

O autorovi:

Členem od: 2. 1. 2013
Celkový počet článků:
1707

Doporučená videa: