Nejlepší světový hráč Overwatche se přesouvá na Valorant

3. 5. 2020 08:00
Sentinels
Americká organizace Sentinels se proslavila především díky Fortnite hráči Bughovi, který se loni v pouhých šestnácti letech stal světovým šampionem. Kromě toho ale působení i na jiných scénách, mezi něž nyní přidává i nejnovější přírůstek na poli esportu, FPS střílečku Valorant.

Největší hvězdou připravované sestavy je Jay 'Sinatraa' Won. Že vám tohle jméno moc neříká? Z jeho úspěchů na Overwatch scéně se dá jmenovat jeden – nejužitečnější hráč světa za rok 2019. Se svým týmem San Francisco Shock se Sinatraa stal šampionem celé sezóny a kromě toho vyhrál s USA i Světový pohár. Jeho dnes již bývalé Overwatch působiště je spojené s organizací NRG Esports, ale i když tato organizace se údajně rovněž chystá vkročit do Valorantu, tak vzhledem k pravidlům Overwatch League nemůže po konci v lize hráč být při přechodu na jinou hru spojen s žádnou organizací, která v OWL v daný moment působí. Sentinels sice dříve byli napojení na Los Angeles Gladiators, od loňského září a soudu se společností KSE to už ale neplatí.

Druhým členem Sentinels Valorant týmu se stává Jared 'Zombs' Gitlin, který pod touto organizací působil v Apex Legends a přesouvá se tedy pouze interně. Jeho dosavadní spoluhráči ale zůstávají věrní battle royale hře, proto další členové pochází odjinud, konkrétně ze světa CS:GO. Nejde navíc o žádné neznámé tváře. Barvy kalifornské organizace budou hájit Shahzeb 'ShahZaM' Khan a Hunter 'SicK' Mims, kteří dlouhodobě patřili na severoamerickou Tier 2 scénu. ShahZaM naposledy působil v Complexity Gaming, SicK si ještě začátkem dubna zahrál za Chaos Esports Club. O obou hráčích bylo ale dobře známo, že od prvních dní Valorant aktivně zkoušeli a zahráli si i na 100 Thieves Invitationalu. Vedení organizace nyní pracuje na nalezení pátého hráče.

Valorant sestava Sentinels aktuálně vypadá takto:

 Spojené státy americké Jay 'Sinatraa' Won
 Spojené státy americké Jared 'Zombs' Gitlin
 Spojené státy americké Shahzeb 'ShahZaM' Khan
 Spojené státy americké Hunter 'SicK' Mims

O autorovi:

Členem od: 27. 12. 2009
Celkový počet článků:
7572