Ninjas in Pyjamas posilují o hampuse, na lavičku míří Lekr0

19. 5. 2020 19:10
hampus nip
Ninjas in Pyjamas reagují na sérii neuspokojivých výsledků a do soupisky přivádí nového hráče. Tím se stává bývalý hráč týmu GamerLegion hampus, který v sestavě nahradí in-game leadera ninjů Lekra.

Lekr0 byl součástí NiP od roku 2018, to je však dnes již minulostí. Po sérii nekonzistentních výsledků se totiž švédská organizace rozhodla změnit in-game leadera a přivést hampuse, který byl kapitánem týmu GamerLegion, jenž se však v březnu rozpadl. Zajímavostí je, že o změně leadera nerozhodl tým, ale managment, zbývající ninjové se tedy tuto zprávu dozvěděli ve stejnou dobu, co veřejnost. Podle vedení organizace byla změna potřebná k tomu, aby se tým mohl posouvat vpřed.

Hampus se v NiP potká s řádkou známých tváří, se kterými si zahrál již v minulosti. V jednom týmu si již zastřílel s třemi hráči, jediným nováčkem tak pro něj bude pouze hvězda týmu plopski.

Změna však pro tým znamená i komplikaci v Major bodování. Každá permanentní změna sestavy totiž stojí tým 20 % dosud získaných bodů a ninjové se tak z 5. místa bodování propadnou až na 8. za GODSENT (více o Regional Major Rankingu jsme psali zde). 

Jsem nadšený z toho, že můžu hrát za NiP. Je to jako splněný sen. Nemůžu se dočkat, až se opět spojím se starými spoluhráči a dobrými přáteli, se kterými můžeme dosáhnout skvělých věcí!

- Hampus "hampus" Poser

Své premiéry v novém týmu se hampus dočká již v průběhu tohoto týdne, kdy NiP odstartují svoji cestu turnajem DreamHack Masters Spring. V něm se tedy představí v následující sestavě:

 Švédsko Fredrik "REZ" Sterner
 Švédsko Nicolas "Plopski" Gonzalez Zamora
 Švédsko Simon "twist" Eliasson
 Švédsko Tim "nawwk" Jonasson
 Švédsko Hampus "hampus" Poser

 Švédsko Björn "THREAT" Pers - kouč

 

O autorovi:

Členem od: 23. 9. 2012
Celkový počet článků:
647