Rádi se inspirujete nastavením hry a periferiemi od pro hráčů? apEX vytvořil řešení pro všechny

13. 1. 2021 13:03
apEX
Po internetu koluje spousta stránek se seznamem hráčských setupů, které jsou ale ve většině případů neaktualizované, protože profesionální hráči mají ve zvyku pravidelně něco měnit. Jeden se však slitoval a se svými kamarády připravil řešení.

Dan 'apEX' Madesclaire z týmu Vitality a jeho dva kamarádi společně vytvořili stránku Params, která spolupracuje přímo s hráči samotnými. Každá stránka s hráčským setupem je tak aktuální, protože ji vyplňují samotní profíci a uveden je přímo datum poslední editace. Pokud se tak rádi inspirujete v herních periferiích, nastavení citlivosti myši, crosshairu nebo třeba rozlišení u samotných hráčů, tak tohle je stránka přímo pro vás.

Na webu sice nenajdete naprosto každého, například z Astralis tam zatím nikdo není, ale na výběr máte z kompletní sestavy Vitality, několika hráčů NAVI nebo třeba desátého nejlepšího hráče světa a špičkového snipera syrsoNa. Oslovená byl ale celá spousta hráčů, takže se databáze bude určitě ještě pravidelně rozšiřovat. Z řad našinců aktuálně na webu najdete oskara a frozena, zatímco STYKO, Zero nebo další hráči SINNERS tam chybí.

O autorovi:

Členem od: 27. 12. 2009
Celkový počet článků:
8201

Doporučená videa:

Pre dalsich co by si radi tu stranku aj pozreli je to params.gg cool huhy kristusat do zapasovnika 10 linkov ale na tu jeho stranku ani jedna a google s params a apex hadze mile programatorske vysledkylaugh