Riot přichází s novou singleplayer hrou, kdy a na čem bude Ruined King k dispozici?

31. 10. 2020 17:06
Ruined King
Riot si pro nás přichystal další dobrodružství ve formě nadcházející singleplayer hry ze světa League of Legends. Nová hra v úplně novém duchu nám nabídne spoustu nového loru a zábavy v turn-based formátu. Kdy nový titul můžeme očekávat a na čem si jej zahrajeme?

Skvělá zpráva pro všechny nadšence League of Legends univerza! Dnes jsme měli možnost se konečně dozvědět, že začátkem roku 2021 se rozroste Riot rodina o další herní titul z prostředí Runeterry, a zároveň se jedná o první hru publikovanou přímo studiem Riot Forge. Na jaký parádní přírůstek se to tedy můžeme těšit? Hra nese název Ruined King: A League of Legends Story a jak již název napovídá, bude to kousek zaměřený na lore a příběh.

Další důvod mít radost z něčeho nového, je skutečnost, že se tentokrát nejedná vůbec o masově multiplayerovou online hru, ba právě naopak. Jestli jste milovníci singleplayer turn-based RPG her, tak bude Ruined King přesně pro vás. Úžasné ilustrace si vzal na starost umělec Joe Madureira a o samotný vývoj se postaralo studio Airship Syndicate, které má na svědomí tituly, jako jsou Battle Chasers: Nightwar či Darksiders Genesis, takže můžeme alespoň trochu tušit, do čeho jdeme.

Jak jsme mohli vidět v prvním traileru, hra se bude odehrávat především v pirátském Bilgewateru, ale i na temných Shadow Isles, a bude pouze na hráči, aby odkryl nové taje těchto dvou dobře známých regionů Runeterry. A přesně to bylo v plánu, seznámit nové hráče s tímto úžasným světem a zároveň potěšit oddané fanoušky formou nových dobrodružství po boku jejich nejoblíbenějších postav. Aby však hráči porazili záhadného protivníka, spojí se dohromady podivuhodná skupina oblíbených šampionů: Miss Fortune, Illaoi, Braum, Yasuo, Ahri a Pyke.

Fanoušci také budou mít možnost tentokrát toto dobrodružství prožít i na konzolích! Ruined King bude kromě PC (Steam a Epic Store) k dispozici také na platformách Nintendo Switch, PlayStation 4 a Xbox One, nevyjímaje kompatibilitu s novou generací konzolí, jak PlayStation 5, tak i Xbox Series X/S. Pokud si navíc hru pořídíte na současné konzole, můžete si ji zdarma přenést i na novější generaci!

O autorovi:

Členem od: 3. 2. 2020
Celkový počet článků:
263

Doporučená videa: