Vulkan Fight Series: Neuvěřitelná jízda SINNERS pokračuje a zítra na ně čeká finále!

15. 1. 2021 20:01
SINNERS vs. HellRaisers
i
SINNERS vs. HellRaisers
Vítězná pouť SINNERS Esports nadále pokračuje a první titul po příchodu oskara je stále blíže. Dalším soupeřem české jedničky v milionovém turnaji Vulkan Fight Series byli HellRaisers, které na třech mapách udolali o postup na finále a nyní je čekání závěrečný boj. Gambit byli největším favoritem na titul a ve finále budou jasným favoritem. Přijďte tak našeho zástupce v sobotu podpořit na stream!

Vulkan Fight Series nabízí krásný prize pool 45 tisíc dolarů a cesta SINNERS za finančními odměnami vypukla ve swissu. Týmu pod taktovkou KETUBORa se podařilo bez ztráty mapy porazit Lilmix i Lyngby Vikings, a po výhře 2:1 nad Nexus Gaming se králové domácí scény stali dokonce vítězové celého swissu. Jako jedni ze dvou neporažených týmů totiž uhráli o dva body lepší skóre. V prvním kole play-off tak díky tomu potkali papírově nejslabšího soupeře, a i když se proti Project X zapotili, tak nakonec po další výhře 2:0 postoupili do čtvrtfinále.

V ten moment už měli SINNERS jasnou alespoň část prize poolu, oni ale pomýšleli ještě dále. Každý vyhraný zápas v takovém turnaji totiž může znamenat důležitý posun v HLTV žebříčku, což v dlouhodobém meřítku hraje větší roli než nějaká ta tisícovka do kapsy. Fanoušci tak netrpělivě očekávali další zápas, kde se SINNERS postavili švédským legendám v barvách Dignitas. Na úvodním Dustu 2 předvedli Češi parádní hru a nedali seveřanům šanci, následné Inferno sice bylo vyrovnanější, ale díky poctivému výkonu SINNERS celou sérii uzavřeli.

Celý turnaj pokračuje hned další den, kdy je na programu semifinále. To úvodní proti sobě svede dva pozvané týmy, které se na rozdíl od Dignitas a forZe nenechaly překvapit, aktuální světovou třináctku Gambit a běloruský celek Nemiga. Na SINNERS Esports pak čekají čeká organizace, kde oskar kdysi odstartoval svou kariéru v zahraničí. Za HellRaisers už ale dávno hraje zcela jiná sestava, která však svůj potenciál prokázala postupem do semifinále. Na SINNERS tak opět nečeká nic jednoduchého, HellRaisers se však nacházejí na 37. místě HLTV žebříčku a o motivaci je tedy náležitě postaráno. Výhra by měla znamenat posun do nejlepší světové padesátky.

Rozdělení prize poolu:

 • 1. místo: 22 500 $
 • 2. místo: 11 250 $
 • 3. – 4. místo: 3 375 $
 • 5. – 8. místo: 1 125 $
Vulkan Fight Series: play-off
        Rusko Gambit 2                  
  Rumunsko Nexus 1   St 13:10     Rusko Gambit 2            
  Po 13:10     Rusko Winstrike 0                  
  Rusko Winstrike 2         Pá 13:10     Rusko Gambit -      
        Bělorusko Nemiga 2                  
  Maďarsko Budapest Five 1   Čt 20:00     Bělorusko Nemiga 0            
  Po 16:50     Ukrajina NAVI Junior 0                  
  Ukrajina NAVI Junior 2               So 16:30     World Šampion  
        Rusko forZe 1                  
  CIS HellRaisers 2   Čt 13:10     CIS HellRaisers 1            
  Út 13:10     CIS HellRaisers 2                  
  Rusko ex-Ethereal 0         Pá 16:50     Česká republika SINNERS -      
        Švédsko Dignitas 0                  
  Česká republika SINNERS 2   Čt 16:50     Česká republika SINNERS 2            
  Út 16:50     Česká republika SINNERS 2                  
  Ukrajina Project X 0                        

O autorovi:

Členem od: 27. 12. 2009
Celkový počet článků:
8323

Doporučená videa: