Sparťani podlehli Lille ve virtuální předehrávce Evropské ligy

22. 10. 2020 01:25
AC Sparta eSports
Fotbalová Sparta má před sebou po čtyřech letech návrat do základní skupiny Evropské ligy, ale o krásný duel se postaral i její esportový tým. Emerickson, Caster a JamesBony28 se totiž utkali proti francouzské dvojici AdRXx + Cursorr.

Ve čtvrtek se na pražské Letné bude konat zápas, na který se všichni fotbaloví fanoušci těší. Ještě předtím se ale FIFAři dočkali stejného duelu na virtuálním trávníku. V přátelském utkání proti LOSC MCES eSports, esportové divizi francouzského fotbalového týmu z Lille. Ten nakonec reprezentovali přední hráči francouzské scény AdRXx a Cursorr a první jmenovaný díky dvěma výhrám zajistil vítězství. Na závěr duelu už Emerickson jen korigoval na 1:2 na zápasy.

V prvním zápase se diváci dočkali vyrovnaného souboje, kdy JamesBony dokázal francouzského soka pořádně potrápit. AdRXx se sice dostal do vedení 1:0, ale těsně před koncem prvního poločasu Bony dokázal srovnat a ze zápasu se stalo drama. AdRXx ale poměrně rychle dokázal získat vedení 2:1, které udržel až do konce, přestože JamesBony dlouho tlačil. Caster s Bonym se ale rozhodně nemají za co stydět, jelikož AdRXx patří k absolutní špičce Francie, což potvrdil i druhým místem v e-Ligue 1, za nějž obdržel 5 000 eur.

Sparta Lille

V druhém utkání dostal Caster lekci z efektivity, když AdRXx využil ty své na maximum a z tří střel na bránu si ubojoval vítězství 3:0. V tu chvíli už bylo jasné, že Sparta tenhle přátelák nevyhraje, ale Emerickson zabojoval alespoň o čest a nad Cursorrem vydoloval výhru 2:0. V tomto utkání rozhodl až druhý poločas, kdy Emerickson získal vedení a po přečkání náporu francouzského soka si nakonec pojistil výhru druhým gólem v 72. minutě. 

O autorovi:

Členem od: 2. 1. 2013
Celkový počet článků:
1701

Doporučená videa: