Dark Tigers v prodloužení porazili eEriness MARVO a zahrají si o postup proti CZC.eSubě

20. 11. 2020 13:46
Dark Tigers vs. eEriness MARVO
Třetí den Vodafone MČR 2020 otevřel souboj Dark Tigers vs. eEriness MARVO, což byl duel o přežití ve skupině A. eEriness ve středu sice trápili na Mirage eSubu, tentokrát se jim ale tolik nevedlo a když nezvládli svůj pick, začalo se smrákat. Na Nuke však oproti předpokladům kousali a nechybělo mnoho, abychom šli na Overpass. DTG ale na poslední chvíli srovnali a sérii uzavřeli v prodloužení.

Na úvodní mapě Mirage lépe začali Dark Tigers, když se po vyhraných pistolkách nenechali zaskočit ani od Galilů. eEriness MARVO se většinu času snažili o rychlé entry fragy, které jednou vyšly, jednou ne. Většinu kol ale DTG konsolidovanou obranou útoky ubránili, ačkoliv na závěr první strany ztratili zbytečné kolo ve 4 hráčích proti 2 soupeřům s nízkými životy. Oproti prvnímu zápasu eEriness to tentokrát nestřílelo hvězdě týmu stinxovi.

Na začátku druhé poloviny se naopak rozjel desty, který si za první dvě kola připsal 7 killů a jeho spoluhráč přidal ještě kolo osmé. Na dlouhou dobu to bylo ale všechno, protože Dark Tigers se rozjeli a společnou týmovou prací procházeli obranou ve všech koutech mapy. V kole s číslem 24 sice DTG zpomalili a eEriness MARVO je dokázali obehrát, v tom následujícím ale MAXX otevřel B site dvěma entry fragy a zakončil mapu soupeře skórem 16:9.

Druhá mapa byla volbou Dark Tigers, kteří mají Nuke hodně silný. Podle toho také na něj vstoupili, když získávali všechny tři první body na spodním B site. eEriness na to dvakrát kontrovali, ale poté DTG získali další čtyři body v řadě. Sedm kol za slabší útočnou stranu jim ale stále bylo málo, takže ačkoliv eEriness MARVO ke konci strany pár kol vyhrát ještě dokázali, tak pro Dark Tigers bylo skóre 9:6 na Nuke více než příznivé.

Outsider ale do útočné strany vstoupil hodně dobře. Vyhrané pistolky jej nastartovaly a celkem vyhrál šest kol v řadě. Dark Tigers ale následně nenechali soupeře clutchnout a dokázali opět srovnat. eEriness MARVO se však s turnajem rozloučit nechtěli a zvládli důležité kolo, když DTG nechali destyho položit sekundu před koncem kola. Nejvíce vidět však byl Lastík a díky jeho schopnostem s AUGem se šlo do prodloužení. Tam byl stejný hráč opět vidět, takže DTG konečně zvládli lépe CT stranu a úspěšnými útoky dotáhli po komplikacích výhru 19:16.

Tohle byl ale teprve začátek pátečního dne. Nyní se bude hrát o přežití ve skupině B, kde se proti sobě v těžkém duelu postaví Entropiq a ENTERPRISE esports, načež se podruhé do akce postaví Dark Tigers. Na ty v boji o postupové místo v semifinále čeká zhruba v 17:00 CZC.eSuba. Potvrdí tygři, že na eSubu dlouhodobě umí?

O autorovi:

Členem od: 27. 12. 2009
Celkový počet článků:
8104

Doporučená videa: