Závěrečné boje IEM Katowice 2020 pokryje český komentář

29. 2. 2020 12:11
IEM Katowice
i
IEM Katowice
První velký event nově zrozené ESL Pro Tour zamířil do tradičních Katowic, kde o prestižní titul bojuje 76 hráčů, mezi nimiž mají největší zastoupené Protossové. V tuto chvíli je první fáze za námi a pro tu následující jsme se z české strany dočkali parádní zprávy.

StarCraft II je poslední roky na domácí scéně v pozadí, ti největší patrioti se však svými aktivitami stále snaží držet legendární RTS hru při esportovém životě. My jsme jej opět zařadili do programu BYOC akce PLAYzone Challenge a další pozitivní zpráva přichází během konání dalšího ročníku Intel Extreme Masters Katowice.

Není to sice jako před dvěma lety, kdy si BlueCheese zahrál přímo v dějišti mezi 60 nejlepšími hráči, tentokrát se to týká živého přenosu v češtině. Ten se totiž podařil oficiálně zařídit spolukomentátorovi loňské PZCH, Pavlu 'TomikuS' Tomáškovi. Známý Zerg a mistr ČR z roku 2014 se podívá na zoubek závěrečné fázi turnaje, tedy nejlepší dvanáctce hráčů, která se v sobotu a neděli vždy od 12:00 utká o cenný titul a body do ESL Pro Tour.

O autorovi:

Členem od: 27. 12. 2009
Celkový počet článků:
8327

Doporučená videa: