PokerStrategy.com ProLeague - Rozpis zápasů

TABULKA - PokerStrategy.com ProLeague
# Název Z V P VD/PD TB KB
1.{#Česká Republika} eSuba INTEL76124/5030
2.{#Česká Republika} eXtatus - tancak.cz76124/4129
3.{#Česko + Slovensko} w3c-nEph76122/6028
4. {#Česká Republika} Cracked Gamers 7 3 4 15/15 1 17
5. {#Česká Republika} eSuba Academy team 7 4 3 13/17 2 15
6. {#Česká Republika} Combat Wombats 7 1 6 10/18 0 11

7. {#Česko + Slovensko} eEriness 7 1 6  8/22 0  9
8. {#Česko + Slovensko} WeWannaWin Bteam 7 1 6  3/25 2  2

Vysvětlivky:

  • VD/PD - vyhrané/prohrané duely
  • TB - součet trestných bodů
  • KB - konečný stav bodů po odečtení mínusových

1. kolo

7.5. 18:00 (pondělí) {#Česko + Slovensko} w3c-nEph [4:0] WeWannaWin Bteam {#Česko + Slovensko}
8.5. 18:00 (úterý) {#Česko + Slovensko} eXtatus - tancak.cz [4:0] Combat Wombats {#Česká Republika}
9.5. 18:00 (středa) {#Česká Republika} eSuba Academy team [3:2] Cracked Gamers {#Česko + Slovensko}
10.5. 18:00 (čtvrtek){#Česká Republika} eSuba INTEL [4:0] eEriness Seasonic {#Česko + Slovensko}

2. kolo

14.5. 18:00 (pondělí) {#Česká Republika} Combat Wombats [0:4] w3c-nEph {#Česko + Slovensko}
15.5. 18:00 (úterý) {#Česko + Slovensko} eEriness Seasonic [1:3] WeWannaWin Bteam {#Česko + Slovensko}
19.5. 19:00 (sobota){#Česká Republika} eSuba INTEL [4:0] eSuba Academy team {#Česká Republika}
17.5. 18:00 (čtvrtek) {#Česko + Slovensko} Cracked Gamers [0:4] eXtatus - tancak.cz {#Česko + Slovensko}

3. kolo

21.5. 18:00 (pondělí) {#Česká Republika} eSuba Academy team [3:1] eEriness Seasonic {#Česko + Slovensko}
22.5. 18:00 (úterý) {#Česko + Slovensko} w3c-nEph [3:2] Cracked Gamers {#Česko + Slovensko}
3.6 (neděle) {#Česko + Slovensko} eXtatus - tancak.cz [1:3] eSuba INTEL {#Česká Republika} 
1.6. 18:00 (pátek) {#Česko + Slovensko} WeWannaWin Bteam [0:4] Combat Wombats {#Česká Republika}

4. kolo

28.5. 18:00 (pondělí) {#Česko + Slovensko} eEriness Seasonic [3:2] Combat Wombats {#Česká Republika}
29.5. 18:00 (úterý) {#Česká Republika} eSuba Academy team [0:4] eXtatus - tancak.cz {#Česko + Slovensko}
30.5. 18:00 (středa) {#Česká Republika} eSuba INTEL [2:3] w3c-nEph {#Česko + Slovensko}
31.5. 18:00 (čtvrtek) {#Česko + Slovensko} Cracked Gamers [4:0] WeWannaWin Bteam {#Česko + Slovensko}

5. kolo

4.6. 18:00 (pondělí) {#Česko + Slovensko} w3c-nEph [4:0] eSuba Academy team {#Česká Republika}
5.6. 18:00 (úterý) {#Česko + Slovensko} eXtatus - tancak.cz [4:0] eEriness Seasonic {#Česko + Slovensko}
6.6. 18:00 (středa) {#Česká Republika} Combat Wombats [2:3] Cracked Gamers {#Česko + Slovensko}
7.6. 18:00 (čtvrtek) {#Česko + Slovensko} WeWannaWin Bteam [0:4] eSuba INTEL {#Česká Republika}

6. kolo

11.6. 18:00 (pondělí) {#Česko + Slovensko} eXtatus - tancak.cz [3:1] w3c-nEph {#Česko + Slovensko}
12.6. 18:00 (úterý) {#Česká Republika} eSuba Academy team [4:0] WeWannaWin Bteam {#Česko + Slovensko}
13.6. 18:00 (středa) {#Česko + Slovensko} eEriness Seasonic [2:3] Cracked Gamers {#Česko + Slovensko}
14.6. 18:00 (čtvrtek) {#Česká Republika} eSuba INTEL [4:0] Combat Wombats {#Česká Republika}

7. kolo

18.6. 18:00 (pondělí) {#Česko + Slovensko} w3c-nEph [3:1] eEriness Seasonic {#Česko + Slovensko}
19.6. 18:00 (úterý) {#Česká Republika} Combat Wombats [2:3] eSuba Academy team {#Česká Republika}
20.6. 18:00 (středa) {#Česko + Slovensko} Cracked Gamers [1:3] eSuba INTEL {#Česká Republika}
21.6. 18:00 (čtvrtek) {#Česko + Slovensko} WeWannaWin Bteam [0:4] eXtatus - tancak.cz {#Česko + Slovensko}