Zápasy v kolech

Datum Zápas
Pavouk
1. kolo
12.01. 2019 19:00
Freewin
[0:1]
Perch of Death Perch of Death
12.01. 2019 19:00
Nikolasův klubík Nikolasův klubík
[0:1]
Strejda Gaming Strejda Gaming
12.01. 2019 19:00
Poro Ranchers Poro Ranchers
[0:1]
NecroRaisers NecroRaisers
12.01. 2019 19:00
Iugales Benedictus Iugales Benedictus
[1:0]
Tucino Team Tucino Team
12.01. 2019 19:00
eSuba Vodafone Academy eSuba Vodafone Academy
[1:0]
TýmSpořickýchMástrů TýmSpořickýchMástrů
12.01. 2019 19:00
DarkWards DarkWards
[1:0]
FuryX Blaze FuryX Blaze
12.01. 2019 19:00
Legendy z Polska Legendy z Polska
[0:1]
HardStackTeam HardStackTeam
12.01. 2019 19:00
United Bananas United Bananas
[0:1]
Vamos kluci Vamos kluci
12.01. 2019 19:00
Nevim no Nevim no
[1:0]
toxic špíny toxic špíny
12.01. 2019 19:00
MΔD MΔD
[0:1]
Franta Franta
12.01. 2019 19:00
Harambe´s Apes Harambe´s Apes
[1:0]
JiTrNicE JiTrNicE
12.01. 2019 19:00
LOLPROPENTA LOLPROPENTA
[0:1]
Lukysh Slaves Lukysh Slaves
12.01. 2019 19:00
Inside Jokes Inside Jokes
[0:1]
Drž Držku Drž Držku
12.01. 2019 19:00
Všechno je alright :)))))))) Všechno je alright :))))))))
[0:1]
Team Eternity Team Eternity
12.01. 2019 19:00
/KFC/ /KFC/
[0:1]
are u baznee? are u baznee?
12.01. 2019 19:00
BuGGandaWarriors BuGGandaWarriors
[1:0]
Never Play Dota Never Play Dota
12.01. 2019 19:00
-IQ Gaming -IQ Gaming
[1:0]
Čokokládky Čokokládky
12.01. 2019 19:00
Aspon se to zkusilo Aspon se to zkusilo
[1:0]
LittlePinkSquad LittlePinkSquad
12.01. 2019 19:00
Hic Sunt Dracones Hic Sunt Dracones
[0:1]
Zapečený Brambory Zapečený Brambory
12.01. 2019 19:00
BBPB BBPB
[0:1]
KATANA KATANA
12.01. 2019 19:00
TUSY TUSY
[0:1]
Rampage Games Rampage Games
12.01. 2019 19:00
Kylie Jenner Kylie Jenner
[1:0]
Deathly Pulse Deathly Pulse
12.01. 2019 19:00
Team Imperial Team Imperial
[0:1]
Na MČR a ještě dál Na MČR a ještě dál
12.01. 2019 19:00
Old Friends Old Friends
[0:1]
G-H Team G-H Team
12.01. 2019 19:00
Nope Double Top Nope Double Top
[1:0]
SleepingSuns SleepingSuns
12.01. 2019 19:00
Born To Win Born To Win
[0:1]
NadšeníHráčiZeSoloq NadšeníHráčiZeSoloq
12.01. 2019 19:00
Huntiči Huntiči
[1:0]
Poro Riders Poro Riders
12.01. 2019 19:00
AlzaTech/NightTex/POWERED BY ASUS AlzaTech/NightTex/POWERED BY ASUS
[0:1]
Sauna Academy Sauna Academy
12.01. 2019 19:00
Paralympic Squad Paralympic Squad
[1:0]
FlashDoZdi FlashDoZdi
12.01. 2019 19:00
Selfmade Records Selfmade Records
[1:0]
Louskáčci Louskáčci
12.01. 2019 19:00
EPS EPS
[1:0]
BloodyDevils BloodyDevils
12.01. 2019 19:00
Rychlá rota Rychlá rota
[1:0]
Explor.Esports Explor.Esports
2. kolo
12.01. 2019 20:00
Perch of Death Perch of Death
[0:1]
Strejda Gaming Strejda Gaming
12.01. 2019 20:00
NecroRaisers NecroRaisers
[0:1]
Iugales Benedictus Iugales Benedictus
12.01. 2019 20:00
eSuba Vodafone Academy eSuba Vodafone Academy
[1:0]
DarkWards DarkWards
12.01. 2019 20:00
HardStackTeam HardStackTeam
[0:1]
Vamos kluci Vamos kluci
12.01. 2019 20:00
Franta Franta
[0:1]
Nevim no Nevim no
12.01. 2019 20:00
Lukysh Slaves Lukysh Slaves
[1:0]
Harambe´s Apes Harambe´s Apes
12.01. 2019 20:00
Team Eternity Team Eternity
[1:0]
Drž Držku Drž Držku
12.01. 2019 20:00
are u baznee? are u baznee?
[1:0]
BuGGandaWarriors BuGGandaWarriors
12.01. 2019 20:00
-IQ Gaming -IQ Gaming
[0:1]
Aspon se to zkusilo Aspon se to zkusilo
12.01. 2019 20:00
KATANA KATANA
[1:0]
Zapečený Brambory Zapečený Brambory
12.01. 2019 20:00
Rampage Games Rampage Games
[1:0]
Kylie Jenner Kylie Jenner
12.01. 2019 20:00
Na MČR a ještě dál Na MČR a ještě dál
[1:0]
G-H Team G-H Team
12.01. 2019 20:00
Nope Double Top Nope Double Top
[1:0]
NadšeníHráčiZeSoloq NadšeníHráčiZeSoloq
12.01. 2019 20:00
Huntiči Huntiči
[1:0]
Sauna Academy Sauna Academy
12.01. 2019 20:00
Paralympic Squad Paralympic Squad
[0:1]
Selfmade Records Selfmade Records
12.01. 2019 20:00
EPS EPS
[1:0]
Rychlá rota Rychlá rota
3. kolo
12.01. 2019 21:00
Strejda Gaming Strejda Gaming
[0:1]
Iugales Benedictus Iugales Benedictus
12.01. 2019 21:00
eSuba Vodafone Academy eSuba Vodafone Academy
[1:0]
Vamos kluci Vamos kluci
12.01. 2019 21:00
Lukysh Slaves Lukysh Slaves
[0:1]
Nevim no Nevim no
12.01. 2019 21:00
are u baznee? are u baznee?
[0:1]
Team Eternity Team Eternity
12.01. 2019 21:00
Aspon se to zkusilo Aspon se to zkusilo
[0:1]
KATANA KATANA
12.01. 2019 21:00
Rampage Games Rampage Games
[0:1]
Na MČR a ještě dál Na MČR a ještě dál
12.01. 2019 21:00
Nope Double Top Nope Double Top
[1:0]
Huntiči Huntiči
12.01. 2019 21:00
Selfmade Records Selfmade Records
[1:0]
EPS EPS
čtvrtfinále
12.01. 2019 22:00
eSuba Vodafone Academy eSuba Vodafone Academy
[1:0]
Iugales Benedictus Iugales Benedictus
12.01. 2019 22:00
Nevim no Nevim no
[1:0]
Team Eternity Team Eternity
12.01. 2019 22:00
KATANA KATANA
[0:1]
Na MČR a ještě dál Na MČR a ještě dál
12.01. 2019 22:00
Selfmade Records Selfmade Records
[1:0]
Nope Double Top Nope Double Top
semifinále
12.01. 2019 23:00
Nevim no Nevim no
[1:0]
eSuba Vodafone Academy eSuba Vodafone Academy
12.01. 2019 23:00
Selfmade Records Selfmade Records
[0:1]
Na MČR a ještě dál Na MČR a ještě dál
finále
13.01. 2019 00:00
Na MČR a ještě dál Na MČR a ještě dál
[0:1]
Nevim no Nevim no
Zápas o třetí místo
13.01. 2019 01:00
Selfmade Records Selfmade Records
[1:0]
eSuba Vodafone Academy eSuba Vodafone Academy