Skupiny

Skupina A
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#2 Necroraisers 0 3 / 0 / 0 67 : 16
#4 DeArt 0 2 / 1 / 0 37 : 26
#1 itz 0 1 / 2 / 0 13 : 26
#3 ez clap 0 0 / 3 / 0 0 : 49
Skupina B
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#2 Just Forward 0 3 / 0 / 0 64 : 35
#3 NecroTribe 0 2 / 1 / 0 64 : 43
#4 team escape 0 1 / 2 / 0 35 : 36
#1 cs. 0 0 / 3 / 0 9 : 58
Skupina C
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#4 Aces 0 2 / 1 / 0 70 : 27
#1 7even a Kuchta 0 3 / 0 / 0 96 : 55
#2 INAE #1 0 1 / 2 / 0 45 : 63
#3 HideInBush 0 0 / 3 / 0 11 : 77
Skupina D
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#2 BOTI 0 2 / 1 / 0 50 : 16
#4 Legendy z BA 0 2 / 1 / 0 23 : 15
#3 Team Supra 0 1 / 2 / 0 33 : 49
#1 RKE 0 1 / 2 / 0 26 : 52
Skupina E
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#3 99cm :-)))) 0 3 / 0 / 0 113 : 23
#4 hovínka 0 2 / 1 / 0 47 : 49
#1 Agro frajeři 0 1 / 2 / 0 36 : 62
#2 BRITE BOMBER CREW 0 0 / 3 / 0 12 : 74
Skupina F
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#3 20cm 0 2 / 1 / 0 60 : 36
#1 ツ 0 3 / 0 / 0 54 : 31
#4 Nvm bro 0 1 / 2 / 0 13 : 30
#2 Babrocy_CZ 0 0 / 3 / 0 0 : 30
Skupina G
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#3 legendy SK 0 3 / 0 / 0 83 : 23
#4 eXperience 0 2 / 1 / 0 57 : 22
#2 family friendly 0 1 / 2 / 0 63 : 59
#1 2k 0 0 / 3 / 0 26 : 125
Skupina H
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#1 kluci z božky 0 3 / 0 / 0 58 : 28
#3 Dycky unlucky 0 2 / 1 / 0 28 : 29
#2 PcKářcy 0 1 / 2 / 0 27 : 33
#4 smutný 0 0 / 3 / 0 18 : 41
Skupina I
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#2 MindFinder 0 3 / 0 / 0 122 : 48
#1 DsN 0 1 / 2 / 0 55 : 67
#4 Hot Czech Potatoes 0 1 / 2 / 0 29 : 55
#3 Still Alive 0 1 / 2 / 0 40 : 76
Skupina J
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#1 RozhodněNe #2 0 3 / 0 / 0 32 : 10
#4 Fuck boys 0 2 / 1 / 0 35 : 16
#2 turtles 0 1 / 2 / 0 14 : 25
#3 Plebíci007 0 0 / 3 / 0 0 : 30
Skupina K
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#1 The Venomous Cobras 0 3 / 0 / 0 92 : 41
#2 As0ciety 0 2 / 1 / 0 54 : 45
#3 Antheria 0 1 / 2 / 0 64 : 82
#4 restart 0 0 / 3 / 0 4 : 46
Skupina L
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#3 TheVenomousCobras #2 0 3 / 0 / 0 82 : 41
#4 DYCKY LOBBY 0 2 / 1 / 0 73 : 41
#1 WWW 0 0 / 3 / 0 32 : 53
#2 Pořád v lobby 0 1 / 2 / 0 30 : 82
Skupina M
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#2 FANCY 0 2 / 1 / 0 90 : 52
#4 autící 0 2 / 1 / 0 92 : 57
#1 THB Crew 0 1 / 2 / 0 34 : 47
#3 Ňůbáčci 0 1 / 2 / 0 10 : 70
Skupina N
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#1 eSuba White 0 3 / 0 / 0 109 : 33
#2 Papuča 0 2 / 1 / 0 63 : 43
#3 LND 0 1 / 2 / 0 43 : 52
#4 EX 0 0 / 3 / 0 10 : 97
Skupina O
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#4 Best brothers 0 3 / 0 / 0 66 : 22
#1 Cyber Gaming 0 2 / 1 / 0 45 : 52
#2 KROTITELOS TOMAŠOS 0 0 / 2 / 1 16 : 33
#3 EXT.147 0 0 / 2 / 1 13 : 33
Skupina P
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#3 nemo 0 3 / 0 / 0 74 : 34
#2 Bl00dZ 0 1 / 2 / 0 45 : 56
#4 Impulzin 0 2 / 1 / 0 26 : 37
#1 eYanzee 0 0 / 3 / 0 25 : 43
Skupina Q
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#3 Team Karel 0 3 / 0 / 0 93 : 30
#1 CHÁNOVÁCI 0 1 / 2 / 0 46 : 27
#4 KingMaloys 0 2 / 1 / 0 51 : 85
#2 chhhpfuuu 0 0 / 3 / 0 18 : 66
Skupina R
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#2 Impulse 0 3 / 0 / 0 67 : 37
#1 FGG - For Great Gaming 0 2 / 1 / 0 49 : 47
#3 Inae MITIS 0 1 / 2 / 0 59 : 64
#4 Inaequalis Doctus 0 0 / 3 / 0 17 : 44
Skupina S
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#4 Inside Games White 0 3 / 0 / 0 114 : 33
#1 eSuba 0 2 / 1 / 0 78 : 40
#2 Dream_Team 0 0 / 2 / 1 27 : 59
#3 Slovakia Team 0 0 / 2 / 1 5 : 92
Skupina T
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#1 Inside Games Black 0 3 / 0 / 0 104 : 26
#3 Plebíci 0 2 / 1 / 0 29 : 37
#4 AF1 Team 0 1 / 2 / 0 20 : 34
#2 ElectriC 0 0 / 3 / 0 9 : 65
Skupina U
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#2 3RROR.r 0 3 / 0 / 0 55 : 27
#1 CUDDLE 0 1 / 2 / 0 58 : 36
#4 South-Kings 0 2 / 1 / 0 46 : 38
#3 Želváci 0 0 / 3 / 0 6 : 64
Skupina V
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#2 Legendy EU 0 3 / 0 / 0 61 : 22
#4 Goth Angel Sinner 0 1 / 2 / 0 26 : 19
#1 CHLPATÉ GULE 0 2 / 1 / 0 31 : 34
#3 OPS 0 0 / 3 / 0 24 : 67
Skupina W
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#4 HoM 0 2 / 1 / 0 53 : 32
#3 BEESWARM 0 2 / 1 / 0 24 : 20
#1 Team Imperial "B" 0 2 / 1 / 0 19 : 16
#2 Animatus 0 0 / 3 / 0 16 : 44
Skupina X
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#4 Lucky 2 0 2 / 1 / 0 70 : 41
#1 fotnajt gejs 0 2 / 1 / 0 82 : 76
#3 INAEQUALIS 0 1 / 2 / 0 52 : 59
#2 FANCY btw 0 1 / 2 / 0 41 : 69
Skupina Y
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#2 esuba xdé 0 3 / 0 / 0 77 : 18
#1 LEGENDY EU #2 0 2 / 1 / 0 76 : 39
#3 Toxičaři 0 1 / 2 / 0 9 : 50
#4 BojkoviceLoseers 0 0 / 3 / 0 6 : 61
Skupina Z
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#2 Team Moops (tí lepší) 0 3 / 0 / 0 62 : 28
#3 Ex. ti hezčí 0 2 / 1 / 0 45 : 24
#4 The Venomous Cobras #3 0 1 / 2 / 0 24 : 49
#1 Lamy 0 0 / 3 / 0 0 : 30
Skupina A0
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#3 OVG 0 2 / 0 / 1 87 : 35
#2 ECLOT 2 0 2 / 1 / 0 51 : 45
#4 "Názov teamu" 0 1 / 1 / 1 41 : 50
#1 GUTTEAM 0 0 / 3 / 0 21 : 70
Skupina A1
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#3 fufíci 0 2 / 0 / 1 72 : 39
#4 NecroTribe 0 2 / 0 / 1 50 : 41
#1 Victor Solus 0 1 / 2 / 0 50 : 63
#2 10tiletí kidi 0 0 / 3 / 0 35 : 64
Skupina A2
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#2 20iq 0 2 / 1 / 0 55 : 35
#4 Hammer Time 0 2 / 1 / 0 31 : 24
#1 Lepší Vyhrál 0 1 / 2 / 0 39 : 45
#3 Horizon 0 1 / 2 / 0 13 : 34
Skupina A3
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#2 nEophyte 0 3 / 0 / 0 95 : 19
#1 KLOBÁSY 0 2 / 1 / 0 26 : 38
#4 fancy beta 0 0 / 2 / 1 2 : 31
#3 Debílci 0 0 / 2 / 1 10 : 45
Skupina A4
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#4 IG 0 3 / 0 / 0 44 : 16
#2 Rebel :) 0 2 / 1 / 0 22 : 27
#1 Alpha 0 0 / 2 / 1 20 : 26
#3 Méďové 0 0 / 2 / 1 20 : 37
Skupina A5
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#1 Team Salt 0 2 / 1 / 0 40 : 26
#3 Pat a Mat 0 2 / 1 / 0 46 : 42
#4 FURY.esp 0 2 / 1 / 0 48 : 51
#2 Vandráci 0 0 / 3 / 0 28 : 43
Skupina A6
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina A7
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina A8
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina A9
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina B0
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina B1
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina B2
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina B3
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina B4
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina B5
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina B6
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina B7
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina B8
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina B9
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina C0
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina C1
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina C2
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina C3
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina C4
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina C5
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina C6
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina C7
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina C8
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina C9
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina D0
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina D1
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina D2
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina D3
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina D4
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina D5
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina D6
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina D7
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Zápasy - Skupina A
Kolo 1
Necroraisers Necroraisers
[12:3]
itz itz
ez clap ez clap
[0:10]
DeArt DeArt
Kolo 2
Necroraisers Necroraisers
[26:13]
DeArt DeArt
itz itz
[10:0]
ez clap ez clap
Kolo 3
Necroraisers Necroraisers
[29:0]
ez clap ez clap
DeArt DeArt
[14:0]
itz itz
Zápasy - Skupina B
Kolo 1
Just Forward Just Forward
[23:4]
cs. cs.
NecroTribe NecroTribe
[19:14]
team escape team escape
Kolo 2
Just Forward Just Forward
[17:11]
team escape team escape
cs. cs.
[5:25]
NecroTribe NecroTribe
Kolo 3
Just Forward Just Forward
[24:20]
NecroTribe NecroTribe
team escape team escape
[10:0]
cs. cs.
Zápasy - Skupina C
Kolo 1
Aces Aces
[18:23]
7even a Kuchta 7even a Kuchta
HideInBush HideInBush
[0:15]
INAE #1 INAE #1
Kolo 2
Aces Aces
[22:4]
INAE #1 INAE #1
7even a Kuchta 7even a Kuchta
[32:11]
HideInBush HideInBush
Kolo 3
Aces Aces
[30:0]
HideInBush HideInBush
INAE #1 INAE #1
[26:41]
7even a Kuchta 7even a Kuchta
Zápasy - Skupina D
Kolo 1
Team Supra Team Supra
[2:24]
BOTI BOTI
RKE RKE
[10:0]
Legendy z BA Legendy z BA
Kolo 2
Team Supra Team Supra
[5:17]
Legendy z BA Legendy z BA
BOTI BOTI
[26:8]
RKE RKE
Kolo 3
Team Supra Team Supra
[26:8]
RKE RKE
Legendy z BA Legendy z BA
[6:0]
BOTI BOTI
Zápasy - Skupina E
Kolo 1
Agro frajeři Agro frajeři
[14:32]
99cm :-)))) 99cm :-))))
BRITE BOMBER CREW BRITE BOMBER CREW
[4:16]
hovínka hovínka
Kolo 2
Agro frajeři Agro frajeři
[9:22]
hovínka hovínka
99cm :-)))) 99cm :-))))
[45:0]
BRITE BOMBER CREW BRITE BOMBER CREW
Kolo 3
Agro frajeři Agro frajeři
[13:8]
BRITE BOMBER CREW BRITE BOMBER CREW
hovínka hovínka
[9:36]
99cm :-)))) 99cm :-))))
Zápasy - Skupina F
Kolo 1
20cm 20cm
[20:2]
Nvm bro Nvm bro
Babrocy_CZ Babrocy_CZ
[0:10]
ツ
Kolo 2
20cm 20cm
[30:34]
ツ
Nvm bro Nvm bro
[10:0]
Babrocy_CZ Babrocy_CZ
Kolo 3
20cm 20cm
[10:0]
Babrocy_CZ Babrocy_CZ
ツ
[10:1]
Nvm bro Nvm bro
Zápasy - Skupina G
Kolo 1
legendy SK legendy SK
[49:8]
2k 2k
eXperience eXperience
[18:11]
family friendly family friendly
Kolo 2
legendy SK legendy SK
[26:8]
family friendly family friendly
2k 2k
[3:32]
eXperience eXperience
Kolo 3
legendy SK legendy SK
[8:7]
eXperience eXperience
family friendly family friendly
[44:15]
2k 2k
Zápasy - Skupina H
Kolo 1
kluci z božky kluci z božky
[21:7]
smutný smutný
Dycky unlucky Dycky unlucky
[8:6]
PcKářcy PcKářcy
Kolo 2
kluci z božky kluci z božky
[21:10]
PcKářcy PcKářcy
smutný smutný
[7:9]
Dycky unlucky Dycky unlucky
Kolo 3
kluci z božky kluci z božky
[16:11]
Dycky unlucky Dycky unlucky
PcKářcy PcKářcy
[11:4]
smutný smutný
Zápasy - Skupina I
Kolo 1
Hot Czech Potatoes Hot Czech Potatoes
[6:14]
Still Alive Still Alive
MindFinder MindFinder
[43:23]
DsN DsN
Kolo 2
Hot Czech Potatoes Hot Czech Potatoes
[10:6]
DsN DsN
Still Alive Still Alive
[12:44]
MindFinder MindFinder
Kolo 3
Hot Czech Potatoes Hot Czech Potatoes
[13:35]
MindFinder MindFinder
DsN DsN
[26:14]
Still Alive Still Alive
Zápasy - Skupina J
Kolo 1
turtles turtles
[4:15]
Fuck boys Fuck boys
RozhodněNe #2 RozhodněNe #2
[10:0]
Plebíci007 Plebíci007
Kolo 2
turtles turtles
[10:0]
Plebíci007 Plebíci007
Fuck boys Fuck boys
[10:12]
RozhodněNe #2 RozhodněNe #2
Kolo 3
turtles turtles
[0:10]
RozhodněNe #2 RozhodněNe #2
Plebíci007 Plebíci007
[0:10]
Fuck boys Fuck boys
Zápasy - Skupina K
Kolo 1
Antheria Antheria
[16:4]
restart restart
The Venomous Cobras The Venomous Cobras
[20:18]
As0ciety As0ciety
Kolo 2
Antheria Antheria
[25:26]
As0ciety As0ciety
restart restart
[0:20]
The Venomous Cobras The Venomous Cobras
Kolo 3
Antheria Antheria
[23:52]
The Venomous Cobras The Venomous Cobras
As0ciety As0ciety
[10:0]
restart restart
Zápasy - Skupina L
Kolo 1
TheVenomousCobras #2 TheVenomousCobras #2
[23:10]
WWW WWW
DYCKY LOBBY DYCKY LOBBY
[37:5]
Pořád v lobby Pořád v lobby
Kolo 2
TheVenomousCobras #2 TheVenomousCobras #2
[25:4]
Pořád v lobby Pořád v lobby
WWW WWW
[2:9]
DYCKY LOBBY DYCKY LOBBY
Kolo 3
TheVenomousCobras #2 TheVenomousCobras #2
[34:27]
DYCKY LOBBY DYCKY LOBBY
Pořád v lobby Pořád v lobby
[21:20]
WWW WWW
Zápasy - Skupina M
Kolo 1
THB Crew THB Crew
[7:25]
FANCY FANCY
autící autící
[32:3]
Ňůbáčci Ňůbáčci
Kolo 2
THB Crew THB Crew
[2:7]
Ňůbáčci Ňůbáčci
FANCY FANCY
[29:45]
autící autící
Kolo 3
THB Crew THB Crew
[25:15]
autící autící
Ňůbáčci Ňůbáčci
[0:36]
FANCY FANCY
Zápasy - Skupina N
Kolo 1
LND LND
[27:2]
EX EX
Papuča Papuča
[20:32]
eSuba White eSuba White
Kolo 2
LND LND
[9:35]
eSuba White eSuba White
EX EX
[4:28]
Papuča Papuča
Kolo 3
LND LND
[7:15]
Papuča Papuča
eSuba White eSuba White
[42:4]
EX EX
Zápasy - Skupina O
Kolo 1
EXT.147 EXT.147
[5:13]
Cyber Gaming Cyber Gaming
Best brothers Best brothers
[11:4]
KROTITELOS TOMAŠOS KROTITELOS TOMAŠOS
Kolo 2
EXT.147 EXT.147
[0:0]
KROTITELOS TOMAŠOS KROTITELOS TOMAŠOS
Cyber Gaming Cyber Gaming
[10:35]
Best brothers Best brothers
Kolo 3
EXT.147 EXT.147
[8:20]
Best brothers Best brothers
KROTITELOS TOMAŠOS KROTITELOS TOMAŠOS
[12:22]
Cyber Gaming Cyber Gaming
Zápasy - Skupina P
Kolo 1
eYanzee eYanzee
[7:11]
Impulzin Impulzin
Bl00dZ Bl00dZ
[27:30]
nemo nemo
Kolo 2
eYanzee eYanzee
[6:17]
nemo nemo
Impulzin Impulzin
[14:3]
Bl00dZ Bl00dZ
Kolo 3
eYanzee eYanzee
[12:15]
Bl00dZ Bl00dZ
nemo nemo
[27:1]
Impulzin Impulzin
Zápasy - Skupina Q
Kolo 1
Team Karel Team Karel
[16:13]
chhhpfuuu chhhpfuuu
KingMaloys KingMaloys
[19:11]
CHÁNOVÁCI CHÁNOVÁCI
Kolo 2
Team Karel Team Karel
[8:1]
CHÁNOVÁCI CHÁNOVÁCI
chhhpfuuu chhhpfuuu
[5:16]
KingMaloys KingMaloys
Kolo 3
Team Karel Team Karel
[69:16]
KingMaloys KingMaloys
CHÁNOVÁCI CHÁNOVÁCI
[34:0]
chhhpfuuu chhhpfuuu
Zápasy - Skupina R
Kolo 1
Impulse Impulse
[30:18]
Inae MITIS Inae MITIS
FGG - For Great Gaming FGG - For Great Gaming
[8:5]
Inaequalis Doctus Inaequalis Doctus
Kolo 2
Impulse Impulse
[16:0]
Inaequalis Doctus Inaequalis Doctus
Inae MITIS Inae MITIS
[21:22]
FGG - For Great Gaming FGG - For Great Gaming
Kolo 3
Impulse Impulse
[21:19]
FGG - For Great Gaming FGG - For Great Gaming
Inaequalis Doctus Inaequalis Doctus
[12:20]
Inae MITIS Inae MITIS
Zápasy - Skupina S
Kolo 1
Slovakia Team Slovakia Team
[5:39]
eSuba eSuba
Inside Games White Inside Games White
[33:20]
Dream_Team Dream_Team
Kolo 2
Slovakia Team Slovakia Team
[0:0]
Dream_Team Dream_Team
eSuba eSuba
[13:28]
Inside Games White Inside Games White
Kolo 3
Slovakia Team Slovakia Team
[0:53]
Inside Games White Inside Games White
Dream_Team Dream_Team
[7:26]
eSuba eSuba
Zápasy - Skupina T
Kolo 1
Inside Games Black Inside Games Black
[25:7]
AF1 Team AF1 Team
ElectriC ElectriC
[0:10]
Plebíci Plebíci
Kolo 2
Inside Games Black Inside Games Black
[34:10]
Plebíci Plebíci
AF1 Team AF1 Team
[10:0]
ElectriC ElectriC
Kolo 3
Inside Games Black Inside Games Black
[45:9]
ElectriC ElectriC
Plebíci Plebíci
[9:3]
AF1 Team AF1 Team
Zápasy - Skupina U
Kolo 1
CUDDLE CUDDLE
[7:11]
South-Kings South-Kings
Želváci Želváci
[2:3]
3RROR.r 3RROR.r
Kolo 2
CUDDLE CUDDLE
[12:21]
3RROR.r 3RROR.r
South-Kings South-Kings
[22:0]
Želváci Želváci
Kolo 3
CUDDLE CUDDLE
[39:4]
Želváci Želváci
3RROR.r 3RROR.r
[31:13]
South-Kings South-Kings
Zápasy - Skupina V
Kolo 1
Goth Angel Sinner Goth Angel Sinner
[3:7]
CHLPATÉ GULE CHLPATÉ GULE
Legendy EU Legendy EU
[30:12]
OPS OPS
Kolo 2
Goth Angel Sinner Goth Angel Sinner
[17:5]
OPS OPS
CHLPATÉ GULE CHLPATÉ GULE
[4:24]
Legendy EU Legendy EU
Kolo 3
Goth Angel Sinner Goth Angel Sinner
[6:7]
Legendy EU Legendy EU
OPS OPS
[7:20]
CHLPATÉ GULE CHLPATÉ GULE
Zápasy - Skupina W
Kolo 1
BEESWARM BEESWARM
[0:10]
Team Imperial "B" Team Imperial "B"
Animatus Animatus
[16:27]
HoM HoM
Kolo 2
BEESWARM BEESWARM
[14:10]
HoM HoM
Team Imperial "B" Team Imperial "B"
[7:0]
Animatus Animatus
Kolo 3
BEESWARM BEESWARM
[10:0]
Animatus Animatus
HoM HoM
[16:2]
Team Imperial "B" Team Imperial "B"
Zápasy - Skupina X
Kolo 1
fotnajt gejs fotnajt gejs
[24:20]
Lucky 2 Lucky 2
FANCY btw FANCY btw
[11:9]
INAEQUALIS INAEQUALIS
Kolo 2
fotnajt gejs fotnajt gejs
[33:35]
INAEQUALIS INAEQUALIS
Lucky 2 Lucky 2
[35:9]
FANCY btw FANCY btw
Kolo 3
fotnajt gejs fotnajt gejs
[25:21]
FANCY btw FANCY btw
INAEQUALIS INAEQUALIS
[8:15]
Lucky 2 Lucky 2
Zápasy - Skupina Y
Kolo 1
Toxičaři Toxičaři
[8:4]
BojkoviceLoseers BojkoviceLoseers
LEGENDY EU #2 LEGENDY EU #2
[18:36]
esuba xdé esuba xdé
Kolo 2
Toxičaři Toxičaři
[0:20]
esuba xdé esuba xdé
BojkoviceLoseers BojkoviceLoseers
[2:32]
LEGENDY EU #2 LEGENDY EU #2
Kolo 3
Toxičaři Toxičaři
[1:26]
LEGENDY EU #2 LEGENDY EU #2
esuba xdé esuba xdé
[21:0]
BojkoviceLoseers BojkoviceLoseers
Zápasy - Skupina Z
Kolo 1
Team Moops (tí lepší) Team Moops (tí lepší)
[10:0]
Lamy Lamy
Ex. ti hezčí Ex. ti hezčí
[17:4]
The Venomous Cobras #3 The Venomous Cobras #3
Kolo 2
Team Moops (tí lepší) Team Moops (tí lepší)
[32:10]
The Venomous Cobras #3 The Venomous Cobras #3
Lamy Lamy
[0:10]
Ex. ti hezčí Ex. ti hezčí
Kolo 3
Team Moops (tí lepší) Team Moops (tí lepší)
[20:18]
Ex. ti hezčí Ex. ti hezčí
The Venomous Cobras #3 The Venomous Cobras #3
[10:0]
Lamy Lamy
Zápasy - Skupina A0
Kolo 1
ECLOT 2 ECLOT 2
[21:8]
"Názov teamu" "Názov teamu"
GUTTEAM GUTTEAM
[7:35]
OVG OVG
Kolo 2
ECLOT 2 ECLOT 2
[8:32]
OVG OVG
"Názov teamu" "Názov teamu"
[13:9]
GUTTEAM GUTTEAM
Kolo 3
ECLOT 2 ECLOT 2
[22:5]
GUTTEAM GUTTEAM
OVG OVG
[20:20]
"Názov teamu" "Názov teamu"
Zápasy - Skupina A1
Kolo 1
fufíci fufíci
[34:19]
Victor Solus Victor Solus
10tiletí kidi 10tiletí kidi
[17:19]
NecroTribe NecroTribe
Kolo 2
fufíci fufíci
[8:8]
NecroTribe NecroTribe
Victor Solus Victor Solus
[15:6]
10tiletí kidi 10tiletí kidi
Kolo 3
fufíci fufíci
[30:12]
10tiletí kidi 10tiletí kidi
NecroTribe NecroTribe
[23:16]
Victor Solus Victor Solus
Zápasy - Skupina A2
Kolo 1
Lepší Vyhrál Lepší Vyhrál
[18:31]
20iq 20iq
Hammer Time Hammer Time
[6:7]
Horizon Horizon
Kolo 2
Lepší Vyhrál Lepší Vyhrál
[18:6]
Horizon Horizon
20iq 20iq
[14:17]
Hammer Time Hammer Time
Kolo 3
Lepší Vyhrál Lepší Vyhrál
[3:8]
Hammer Time Hammer Time
Horizon Horizon
[0:10]
20iq 20iq
Zápasy - Skupina A3
Kolo 1
nEophyte nEophyte
[21:2]
fancy beta fancy beta
KLOBÁSY KLOBÁSY
[6:3]
Debílci Debílci
Kolo 2
nEophyte nEophyte
[39:7]
Debílci Debílci
fancy beta fancy beta
[0:10]
KLOBÁSY KLOBÁSY
Kolo 3
nEophyte nEophyte
[35:10]
KLOBÁSY KLOBÁSY
Debílci Debílci
[0:0]
fancy beta fancy beta
Zápasy - Skupina A4
Kolo 1
Alpha Alpha
[3:8]
IG IG
Rebel :) Rebel :)
[6:5]
Méďové Méďové
Kolo 2
Alpha Alpha
[9:9]
Méďové Méďové
IG IG
[14:7]
Rebel :) Rebel :)
Kolo 3
Alpha Alpha
[8:9]
Rebel :) Rebel :)
Méďové Méďové
[6:22]
IG IG
Zápasy - Skupina A5
Kolo 1
Team Salt Team Salt
[13:17]
FURY.esp FURY.esp
Vandráci Vandráci
[10:17]
Pat a Mat Pat a Mat
Kolo 2
Team Salt Team Salt
[19:4]
Pat a Mat Pat a Mat
FURY.esp FURY.esp
[18:13]
Vandráci Vandráci
Kolo 3
Team Salt Team Salt
[8:5]
Vandráci Vandráci
Pat a Mat Pat a Mat
[25:13]
FURY.esp FURY.esp
Zápasy - Skupina A6
Zápasy - Skupina A7
Zápasy - Skupina A8
Zápasy - Skupina A9
Zápasy - Skupina B0
Zápasy - Skupina B1
Zápasy - Skupina B2
Zápasy - Skupina B3
Zápasy - Skupina B4
Zápasy - Skupina B5
Zápasy - Skupina B6
Zápasy - Skupina B7
Zápasy - Skupina B8
Zápasy - Skupina B9
Zápasy - Skupina C0
Zápasy - Skupina C1
Zápasy - Skupina C2
Zápasy - Skupina C3
Zápasy - Skupina C4
Zápasy - Skupina C5
Zápasy - Skupina C6
Zápasy - Skupina C7
Zápasy - Skupina C8
Zápasy - Skupina C9
Zápasy - Skupina D0
Zápasy - Skupina D1
Zápasy - Skupina D2
Zápasy - Skupina D3
Zápasy - Skupina D4
Zápasy - Skupina D5
Zápasy - Skupina D6
Zápasy - Skupina D7