Skupiny

Skupina A
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#2 Aces 0 2 / 1 / 0 56 : 49
#4 Autíci 0 2 / 1 / 0 68 : 64
#3 LEGENDY EU #2 0 2 / 1 / 0 54 : 53
#1 Inside Games Black 0 0 / 3 / 0 37 : 49
Skupina B
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#2 eugang 0 2 / 1 / 0 109 : 28
#3 eFeedex 0 3 / 0 / 0 44 : 17
#1 RKE 0 1 / 2 / 0 50 : 73
#4 Sokollííííci 0 0 / 3 / 0 6 : 91
Skupina C
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#2 Legendy EU 0 3 / 0 / 0 113 : 31
#1 Impulse 0 1 / 2 / 0 48 : 46
#3 Animatus.ESP 0 2 / 1 / 0 55 : 70
#4 FakeLose 0 0 / 3 / 0 4 : 73
Skupina D
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#1 7even a Kuchta 0 3 / 0 / 0 104 : 53
#4 BOTI 0 2 / 1 / 0 99 : 70
#3 G0D 0 0 / 3 / 0 37 : 76
#2 PcKářcy 0 1 / 2 / 0 27 : 68
Skupina E
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#2 iNvolute 0 2 / 1 / 0 90 : 31
#1 kluci z božky 0 3 / 0 / 0 43 : 23
#3 As0ciety 0 1 / 2 / 0 43 : 52
#4 Nowers 0 0 / 3 / 0 7 : 77
Skupina F
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#1 eYanzee 0 2 / 1 / 0 75 : 51
#4 Necroraisers 0 1 / 2 / 0 67 : 60
#3 Silence 0 2 / 1 / 0 46 : 56
#2 itz 0 1 / 2 / 0 11 : 32
Skupina G
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#2 Alfas_clan 0 3 / 0 / 0 55 : 33
#3 KyS 0 2 / 1 / 0 33 : 18
#4 Asijo 0 1 / 2 / 0 44 : 55
#1 Noob team 0 0 / 3 / 0 32 : 58
Skupina H
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#1 The Venomous Cobras 0 2 / 1 / 0 86 : 53
#3 TheVenomousCobras #2 0 1 / 1 / 1 57 : 54
#4 ツ 0 1 / 1 / 1 52 : 61
#2 Ňůbáčci 0 1 / 2 / 0 18 : 45
Skupina I
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#2 EWP White 0 3 / 0 / 0 52 : 15
#1 STFU 0 1 / 2 / 0 33 : 34
#4 KingMaloys 0 2 / 1 / 0 35 : 41
#3 Spectral 0 0 / 3 / 0 0 : 30
Skupina J
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#1 99cm :-)))) 0 3 / 0 / 0 74 : 34
#4 HideInBush 0 1 / 2 / 0 38 : 44
#2 WWW 0 1 / 2 / 0 23 : 36
#3 F4K3 0 1 / 2 / 0 16 : 37
Skupina K
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#1 Inae MITIS 0 3 / 0 / 0 53 : 25
#2 Hammer Time 0 2 / 1 / 0 41 : 28
#4 OʍO PENYS OʍO 0 1 / 2 / 0 14 : 25
#3 Kulíšci 0 0 / 3 / 0 0 : 30
Skupina L
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#1 DsN 0 3 / 0 / 0 35 : 11
#2 BLADE. 0 2 / 1 / 0 38 : 23
#3 2k 0 0 / 3 / 0 4 : 18
#4 GTR 0 1 / 2 / 0 9 : 34
Skupina M
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#3 INAE #1 0 2 / 1 / 0 43 : 29
#2 BOX-GODS 0 2 / 1 / 0 37 : 26
#4 DeArt 0 2 / 1 / 0 25 : 20
#1 Lepší Vyhrál 0 0 / 3 / 0 0 : 30
Skupina N
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#2 fufíci 0 3 / 0 / 0 83 : 38
#1 HADI 0 2 / 1 / 0 75 : 48
#3 20iq 0 0 / 3 / 0 0 : 30
#4 eXperience Dark 0 1 / 2 / 0 25 : 67
Skupina O
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#3 E-sport White Penguins [EWP] 0 3 / 0 / 0 47 : 26
#4 pupuškovia 0 2 / 1 / 0 20 : 15
#1 Máš čůraka 0 1 / 2 / 0 25 : 26
#2 ProClan 0 0 / 3 / 0 2 : 27
Skupina P
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#3 team escape 0 3 / 0 / 0 64 : 10
#2 NoscopeHunters 0 2 / 1 / 0 17 : 27
#4 V.I.F.P. 0 1 / 2 / 0 15 : 29
#1 TNT noob__play 0 0 / 3 / 0 0 : 30
Skupina Q
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#2 Just Forward 0 1 / 1 / 1 54 : 17
#4 Sharkz 0 3 / 0 / 0 47 : 38
#1 FlayMerz 0 0 / 2 / 1 24 : 33
#3 DeadAim 0 1 / 2 / 0 16 : 53
Skupina R
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#1 MindFinder 0 3 / 0 / 0 97 : 14
#2 "Názov teamu" 0 1 / 2 / 0 15 : 22
#3 Loupáci 0 2 / 1 / 0 33 : 50
#4 eForce 0 0 / 3 / 0 7 : 66
Skupina S
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#3 NeviemUž 0 3 / 0 / 0 40 : 9
#4 MATES 0 2 / 1 / 0 34 : 14
#1 Hot Czech Potatoes 0 1 / 2 / 0 27 : 40
#2 Team Rohlík 0 0 / 3 / 0 11 : 49
Skupina T
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#3 Antic 0 2 / 1 / 0 63 : 33
#2 AD/HD 0 3 / 0 / 0 43 : 20
#4 OG Fishes 0 0 / 3 / 0 22 : 38
#1 PWL Team 0 1 / 2 / 0 9 : 46
Skupina U
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#2 TEAM JRX 0 2 / 1 / 0 45 : 21
#3 Inaequalis Doctus 0 2 / 1 / 0 29 : 21
#4 eXperience2 0 1 / 2 / 0 37 : 45
#1 CHÁNOVÁCI 0 1 / 2 / 0 22 : 46
Skupina V
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#2 Team Karel 0 3 / 0 / 0 67 : 18
#1 champion 0 2 / 1 / 0 28 : 24
#3 Team Supra 0 1 / 2 / 0 43 : 59
#4 Housky 0 0 / 3 / 0 14 : 51
Skupina W
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#4 NecroTribe 0 3 / 0 / 0 45 : 14
#3 Atlantis 0 2 / 1 / 0 64 : 51
#1 CANES 0 1 / 2 / 0 25 : 41
#2 LŮZR GANG 0 0 / 3 / 0 16 : 44
Skupina X
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#3 nemo 0 3 / 0 / 0 65 : 24
#1 LND 0 2 / 1 / 0 51 : 33
#2 ORN_Cz 0 1 / 2 / 0 31 : 45
#4 Deep Clan 0 0 / 3 / 0 0 : 45
Skupina Y
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#4 ECLOT 2 0 2 / 0 / 1 49 : 14
#3 HELL HILLS KNIGHTS 0 2 / 0 / 1 52 : 19
#1 xLOGx_Team 0 0 / 3 / 0 10 : 31
#2 Team Imperial "B" 0 1 / 2 / 0 13 : 60
Skupina Z
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#3 esuba xdé 0 3 / 0 / 0 100 : 45
#2 nEophyte 0 2 / 1 / 0 43 : 38
#4 Abase_eSport 0 1 / 2 / 0 33 : 48
#1 eYanzee2 0 0 / 3 / 0 0 : 45
Skupina A0
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#3 10tiletí kidi 0 3 / 0 / 0 41 : 17
#4 Vesmírný 0 1 / 2 / 0 18 : 20
#1 THB Crew 0 2 / 1 / 0 18 : 29
#2 Legendy BRO 0 0 / 3 / 0 16 : 27
Skupina A1
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#3 Rochty maybe Mrochty 0 2 / 1 / 0 29 : 17
#1 cs. 0 2 / 1 / 0 31 : 24
#2 Team Imperial 0 1 / 2 / 0 12 : 21
#4 Kemra_Legendy 0 1 / 2 / 0 11 : 21
Skupina A2
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#1 Legendy EU #3 0 3 / 0 / 0 83 : 6
#2 Žebráci 0 1 / 2 / 0 17 : 13
#4 Monday eeej 0 2 / 1 / 0 22 : 48
#3 HŽ SK 0 0 / 3 / 0 4 : 59
Skupina A3
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#2 EX 0 3 / 0 / 0 37 : 7
#1 RageTeam 0 1 / 1 / 1 20 : 24
#4 Siberia 0 1 / 2 / 0 13 : 25
#3 Galaxis Team 0 0 / 2 / 1 6 : 20
Skupina A4
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#3 Lucky 2 0 3 / 0 / 0 51 : 24
#4 mamlasové 0 1 / 2 / 0 17 : 23
#1 Kadim 0 1 / 1 / 0 22 : 30
#2 Lucky 0 0 / 2 / 0 16 : 29
Skupina A5
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#2 RoGue 0 3 / 0 / 0 35 : 3
#3 eFraggs 0 2 / 1 / 0 15 : 16
#4 Brothers_Team 0 0 / 2 / 1 1 : 12
#1 NejvícNejmíň:) 0 0 / 2 / 1 0 : 20
Skupina A6
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#4 5iq 0 3 / 0 / 0 68 : 34
#2 Ex. ti hezčí 0 2 / 1 / 0 50 : 40
#1 Dream_Team 0 1 / 2 / 0 29 : 31
#3 Trayhard 0 0 / 3 / 0 2 : 44
Skupina A7
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#3 turtles 0 3 / 0 / 0 42 : 17
#4 CG 0 2 / 1 / 0 55 : 42
#2 NemamePenezi 0 1 / 2 / 0 28 : 46
#1 EASY 0 0 / 3 / 0 29 : 49
Skupina A8
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#1 Papuča 0 3 / 0 / 0 68 : 44
#4 family friendly 0 2 / 1 / 0 60 : 37
#2 Želváci 0 1 / 2 / 0 37 : 48
#3 KingMaloys #2 0 0 / 3 / 0 21 : 57
Skupina A9
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina B0
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina B1
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina B2
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina B3
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina B4
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina B5
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina B6
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina B7
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina B8
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina B9
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina C0
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina C1
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina C2
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina C3
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina C4
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina C5
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina C6
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina C7
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina C8
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina C9
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina D0
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina D1
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina D2
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina D3
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina D4
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina D5
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina D6
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina D7
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Zápasy - Skupina A
Kolo 1
Aces Aces
[15:8]
Inside Games Black Inside Games Black
LEGENDY EU #2 LEGENDY EU #2
[17:30]
Autíci Autíci
Kolo 2
Aces Aces
[18:8]
Autíci Autíci
Inside Games Black Inside Games Black
[0:4]
LEGENDY EU #2 LEGENDY EU #2
Kolo 3
Aces Aces
[23:33]
LEGENDY EU #2 LEGENDY EU #2
Autíci Autíci
[30:29]
Inside Games Black Inside Games Black
Zápasy - Skupina B
Kolo 1
eugang eugang
[8:16]
eFeedex eFeedex
RKE RKE
[29:6]
Sokollííííci Sokollííííci
Kolo 2
eugang eugang
[52:0]
Sokollííííci Sokollííííci
eFeedex eFeedex
[18:9]
RKE RKE
Kolo 3
eugang eugang
[49:12]
RKE RKE
Sokollííííci Sokollííííci
[0:10]
eFeedex eFeedex
Zápasy - Skupina C
Kolo 1
Impulse Impulse
[14:17]
Animatus.ESP Animatus.ESP
Legendy EU Legendy EU
[32:0]
FakeLose FakeLose
Kolo 2
Impulse Impulse
[19:3]
FakeLose FakeLose
Animatus.ESP Animatus.ESP
[16:55]
Legendy EU Legendy EU
Kolo 3
Impulse Impulse
[15:26]
Legendy EU Legendy EU
FakeLose FakeLose
[1:22]
Animatus.ESP Animatus.ESP
Zápasy - Skupina D
Kolo 1
PcKářcy PcKářcy
[16:28]
BOTI BOTI
G0D G0D
[15:32]
7even a Kuchta 7even a Kuchta
Kolo 2
PcKářcy PcKářcy
[6:38]
7even a Kuchta 7even a Kuchta
BOTI BOTI
[39:20]
G0D G0D
Kolo 3
PcKářcy PcKářcy
[5:2]
G0D G0D
7even a Kuchta 7even a Kuchta
[34:32]
BOTI BOTI
Zápasy - Skupina E
Kolo 1
As0ciety As0ciety
[21:0]
Nowers Nowers
kluci z božky kluci z božky
[15:10]
iNvolute iNvolute
Kolo 2
As0ciety As0ciety
[9:37]
iNvolute iNvolute
Nowers Nowers
[0:13]
kluci z božky kluci z božky
Kolo 3
As0ciety As0ciety
[13:15]
kluci z božky kluci z božky
iNvolute iNvolute
[43:7]
Nowers Nowers
Zápasy - Skupina F
Kolo 1
Silence Silence
[16:39]
Necroraisers Necroraisers
eYanzee eYanzee
[22:3]
itz itz
Kolo 2
Silence Silence
[9:1]
itz itz
Necroraisers Necroraisers
[27:37]
eYanzee eYanzee
Kolo 3
Silence Silence
[21:16]
eYanzee eYanzee
itz itz
[7:1]
Necroraisers Necroraisers
Zápasy - Skupina G
Kolo 1
KyS KyS
[16:9]
Asijo Asijo
Alfas_clan Alfas_clan
[21:18]
Noob team Noob team
Kolo 2
KyS KyS
[16:1]
Noob team Noob team
Asijo Asijo
[14:26]
Alfas_clan Alfas_clan
Kolo 3
KyS KyS
[1:8]
Alfas_clan Alfas_clan
Noob team Noob team
[13:21]
Asijo Asijo
Zápasy - Skupina H
Kolo 1
TheVenomousCobras #2 TheVenomousCobras #2
[12:12]
ツ
The Venomous Cobras The Venomous Cobras
[5:8]
Ňůbáčci Ňůbáčci
Kolo 2
TheVenomousCobras #2 TheVenomousCobras #2
[11:2]
Ňůbáčci Ňůbáčci
ツ
[11:41]
The Venomous Cobras The Venomous Cobras
Kolo 3
TheVenomousCobras #2 TheVenomousCobras #2
[34:40]
The Venomous Cobras The Venomous Cobras
Ňůbáčci Ňůbáčci
[8:29]
ツ
Zápasy - Skupina I
Kolo 1
STFU STFU
[13:20]
KingMaloys KingMaloys
EWP White EWP White
[10:0]
Spectral Spectral
Kolo 2
STFU STFU
[10:0]
Spectral Spectral
KingMaloys KingMaloys
[5:28]
EWP White EWP White
Kolo 3
STFU STFU
[10:14]
EWP White EWP White
Spectral Spectral
[0:10]
KingMaloys KingMaloys
Zápasy - Skupina J
Kolo 1
99cm :-)))) 99cm :-))))
[16:5]
WWW WWW
HideInBush HideInBush
[2:3]
F4K3 F4K3
Kolo 2
99cm :-)))) 99cm :-))))
[27:8]
F4K3 F4K3
WWW WWW
[10:15]
HideInBush HideInBush
Kolo 3
99cm :-)))) 99cm :-))))
[31:21]
HideInBush HideInBush
F4K3 F4K3
[5:8]
WWW WWW
Zápasy - Skupina K
Kolo 1
Hammer Time Hammer Time
[9:1]
OʍO PENYS OʍO OʍO PENYS OʍO
Kulíšci Kulíšci
[0:10]
Inae MITIS Inae MITIS
Kolo 2
Hammer Time Hammer Time
[22:27]
Inae MITIS Inae MITIS
OʍO PENYS OʍO OʍO PENYS OʍO
[10:0]
Kulíšci Kulíšci
Kolo 3
Hammer Time Hammer Time
[10:0]
Kulíšci Kulíšci
Inae MITIS Inae MITIS
[16:3]
OʍO PENYS OʍO OʍO PENYS OʍO
Zápasy - Skupina L
Kolo 1
2k 2k
[0:6]
DsN DsN
BLADE. BLADE.
[19:5]
GTR GTR
Kolo 2
2k 2k
[1:3]
GTR GTR
DsN DsN
[15:10]
BLADE. BLADE.
Kolo 3
2k 2k
[3:9]
BLADE. BLADE.
GTR GTR
[1:14]
DsN DsN
Zápasy - Skupina M
Kolo 1
INAE #1 INAE #1
[10:0]
Lepší Vyhrál Lepší Vyhrál
BOX-GODS BOX-GODS
[10:3]
DeArt DeArt
Kolo 2
INAE #1 INAE #1
[10:12]
DeArt DeArt
Lepší Vyhrál Lepší Vyhrál
[0:10]
BOX-GODS BOX-GODS
Kolo 3
INAE #1 INAE #1
[23:17]
BOX-GODS BOX-GODS
DeArt DeArt
[10:0]
Lepší Vyhrál Lepší Vyhrál
Zápasy - Skupina N
Kolo 1
HADI HADI
[30:12]
eXperience Dark eXperience Dark
fufíci fufíci
[10:0]
20iq 20iq
Kolo 2
HADI HADI
[10:0]
20iq 20iq
eXperience Dark eXperience Dark
[3:37]
fufíci fufíci
Kolo 3
HADI HADI
[35:36]
fufíci fufíci
20iq 20iq
[0:10]
eXperience Dark eXperience Dark
Zápasy - Skupina O
Kolo 1
ProClan ProClan
[0:4]
pupuškovia pupuškovia
Máš čůraka Máš čůraka
[13:21]
E-sport White Penguins [EWP] E-sport White Penguins [EWP]
Kolo 2
ProClan ProClan
[2:13]
E-sport White Penguins [EWP] E-sport White Penguins [EWP]
pupuškovia pupuškovia
[5:2]
Máš čůraka Máš čůraka
Kolo 3
ProClan ProClan
[0:10]
Máš čůraka Máš čůraka
E-sport White Penguins [EWP] E-sport White Penguins [EWP]
[13:11]
pupuškovia pupuškovia
Zápasy - Skupina P
Kolo 1
TNT noob__play TNT noob__play
[0:10]
V.I.F.P. V.I.F.P.
NoscopeHunters NoscopeHunters
[5:27]
team escape team escape
Kolo 2
TNT noob__play TNT noob__play
[0:10]
team escape team escape
V.I.F.P. V.I.F.P.
[0:2]
NoscopeHunters NoscopeHunters
Kolo 3
TNT noob__play TNT noob__play
[0:10]
NoscopeHunters NoscopeHunters
team escape team escape
[27:5]
V.I.F.P. V.I.F.P.
Zápasy - Skupina Q
Kolo 1
Just Forward Just Forward
[39:1]
DeadAim DeadAim
FlayMerz FlayMerz
[17:24]
Sharkz Sharkz
Kolo 2
Just Forward Just Forward
[12:13]
Sharkz Sharkz
DeadAim DeadAim
[6:4]
FlayMerz FlayMerz
Kolo 3
Just Forward Just Forward
[3:3]
FlayMerz FlayMerz
Sharkz Sharkz
[10:9]
DeadAim DeadAim
Zápasy - Skupina R
Kolo 1
MindFinder MindFinder
[35:4]
eForce eForce
"Názov teamu" "Názov teamu"
[0:7]
Loupáci Loupáci
Kolo 2
MindFinder MindFinder
[50:6]
Loupáci Loupáci
eForce eForce
[3:11]
"Názov teamu" "Názov teamu"
Kolo 3
MindFinder MindFinder
[12:4]
"Názov teamu" "Názov teamu"
Loupáci Loupáci
[20:0]
eForce eForce
Zápasy - Skupina S
Kolo 1
Hot Czech Potatoes Hot Czech Potatoes
[3:16]
MATES MATES
Team Rohlík Team Rohlík
[1:15]
NeviemUž NeviemUž
Kolo 2
Hot Czech Potatoes Hot Czech Potatoes
[8:15]
NeviemUž NeviemUž
MATES MATES
[18:1]
Team Rohlík Team Rohlík
Kolo 3
Hot Czech Potatoes Hot Czech Potatoes
[16:9]
Team Rohlík Team Rohlík
NeviemUž NeviemUž
[10:0]
MATES MATES
Zápasy - Skupina T
Kolo 1
PWL Team PWL Team
[4:12]
AD/HD AD/HD
Antic Antic
[23:12]
OG Fishes OG Fishes
Kolo 2
PWL Team PWL Team
[3:2]
OG Fishes OG Fishes
AD/HD AD/HD
[19:8]
Antic Antic
Kolo 3
PWL Team PWL Team
[2:32]
Antic Antic
OG Fishes OG Fishes
[8:12]
AD/HD AD/HD
Zápasy - Skupina U
Kolo 1
TEAM JRX TEAM JRX
[24:3]
eXperience2 eXperience2
CHÁNOVÁCI CHÁNOVÁCI
[2:10]
Inaequalis Doctus Inaequalis Doctus
Kolo 2
TEAM JRX TEAM JRX
[15:11]
Inaequalis Doctus Inaequalis Doctus
eXperience2 eXperience2
[30:13]
CHÁNOVÁCI CHÁNOVÁCI
Kolo 3
TEAM JRX TEAM JRX
[6:7]
CHÁNOVÁCI CHÁNOVÁCI
Inaequalis Doctus Inaequalis Doctus
[8:4]
eXperience2 eXperience2
Zápasy - Skupina V
Kolo 1
Team Supra Team Supra
[10:15]
champion champion
Housky Housky
[0:23]
Team Karel Team Karel
Kolo 2
Team Supra Team Supra
[14:30]
Team Karel Team Karel
champion champion
[9:0]
Housky Housky
Kolo 3
Team Supra Team Supra
[19:14]
Housky Housky
Team Karel Team Karel
[14:4]
champion champion
Zápasy - Skupina W
Kolo 1
LŮZR GANG LŮZR GANG
[0:10]
NecroTribe NecroTribe
Atlantis Atlantis
[26:15]
CANES CANES
Kolo 2
LŮZR GANG LŮZR GANG
[0:10]
CANES CANES
NecroTribe NecroTribe
[20:14]
Atlantis Atlantis
Kolo 3
LŮZR GANG LŮZR GANG
[16:24]
Atlantis Atlantis
CANES CANES
[0:15]
NecroTribe NecroTribe
Zápasy - Skupina X
Kolo 1
ORN_Cz ORN_Cz
[17:0]
Deep Clan Deep Clan
LND LND
[18:25]
nemo nemo
Kolo 2
ORN_Cz ORN_Cz
[6:30]
nemo nemo
Deep Clan Deep Clan
[0:18]
LND LND
Kolo 3
ORN_Cz ORN_Cz
[8:15]
LND LND
nemo nemo
[10:0]
Deep Clan Deep Clan
Zápasy - Skupina Y
Kolo 1
HELL HILLS KNIGHTS HELL HILLS KNIGHTS
[10:10]
ECLOT 2 ECLOT 2
xLOGx_Team xLOGx_Team
[4:6]
Team Imperial "B" Team Imperial "B"
Kolo 2
HELL HILLS KNIGHTS HELL HILLS KNIGHTS
[22:3]
Team Imperial "B" Team Imperial "B"
ECLOT 2 ECLOT 2
[5:0]
xLOGx_Team xLOGx_Team
Kolo 3
HELL HILLS KNIGHTS HELL HILLS KNIGHTS
[20:6]
xLOGx_Team xLOGx_Team
Team Imperial "B" Team Imperial "B"
[4:34]
ECLOT 2 ECLOT 2
Zápasy - Skupina Z
Kolo 1
esuba xdé esuba xdé
[39:21]
Abase_eSport Abase_eSport
nEophyte nEophyte
[10:0]
eYanzee2 eYanzee2
Kolo 2
esuba xdé esuba xdé
[25:0]
eYanzee2 eYanzee2
Abase_eSport Abase_eSport
[2:9]
nEophyte nEophyte
Kolo 3
esuba xdé esuba xdé
[36:24]
nEophyte nEophyte
eYanzee2 eYanzee2
[0:10]
Abase_eSport Abase_eSport
Zápasy - Skupina A0
Kolo 1
10tiletí kidi 10tiletí kidi
[20:4]
THB Crew THB Crew
Vesmírný Vesmírný
[9:3]
Legendy BRO Legendy BRO
Kolo 2
10tiletí kidi 10tiletí kidi
[13:11]
Legendy BRO Legendy BRO
THB Crew THB Crew
[9:7]
Vesmírný Vesmírný
Kolo 3
10tiletí kidi 10tiletí kidi
[8:2]
Vesmírný Vesmírný
Legendy BRO Legendy BRO
[2:5]
THB Crew THB Crew
Zápasy - Skupina A1
Kolo 1
Team Imperial Team Imperial
[5:8]
cs. cs.
Kemra_Legendy Kemra_Legendy
[2:6]
Rochty maybe Mrochty Rochty maybe Mrochty
Kolo 2
Team Imperial Team Imperial
[5:4]
Rochty maybe Mrochty Rochty maybe Mrochty
cs. cs.
[13:0]
Kemra_Legendy Kemra_Legendy
Kolo 3
Team Imperial Team Imperial
[2:9]
Kemra_Legendy Kemra_Legendy
Rochty maybe Mrochty Rochty maybe Mrochty
[19:10]
cs. cs.
Zápasy - Skupina A2
Kolo 1
HŽ SK HŽ SK
[4:10]
Monday eeej Monday eeej
Žebráci Žebráci
[3:4]
Legendy EU #3 Legendy EU #3
Kolo 2
HŽ SK HŽ SK
[0:39]
Legendy EU #3 Legendy EU #3
Monday eeej Monday eeej
[9:4]
Žebráci Žebráci
Kolo 3
HŽ SK HŽ SK
[0:10]
Žebráci Žebráci
Legendy EU #3 Legendy EU #3
[40:3]
Monday eeej Monday eeej
Zápasy - Skupina A3
Kolo 1
Siberia Siberia
[1:15]
EX EX
RageTeam RageTeam
[5:5]
Galaxis Team Galaxis Team
Kolo 2
Siberia Siberia
[5:1]
Galaxis Team Galaxis Team
EX EX
[12:6]
RageTeam RageTeam
Kolo 3
Siberia Siberia
[7:9]
RageTeam RageTeam
Galaxis Team Galaxis Team
[0:10]
EX EX
Zápasy - Skupina A4
Kolo 1
Lucky Lucky
[12:23]
Lucky 2 Lucky 2
Kadim Kadim
[11:10]
mamlasové mamlasové
Kolo 2
Lucky Lucky
[4:6]
mamlasové mamlasové
Lucky 2 Lucky 2
[20:11]
Kadim Kadim
Kolo 3
Lucky Lucky
[:]
Kadim Kadim
mamlasové mamlasové
[1:8]
Lucky 2 Lucky 2
Zápasy - Skupina A5
Kolo 1
eFraggs eFraggs
[2:1]
Brothers_Team Brothers_Team
NejvícNejmíň:) NejvícNejmíň:)
[0:10]
RoGue RoGue
Kolo 2
eFraggs eFraggs
[3:15]
RoGue RoGue
Brothers_Team Brothers_Team
[0:0]
NejvícNejmíň:) NejvícNejmíň:)
Kolo 3
eFraggs eFraggs
[10:0]
NejvícNejmíň:) NejvícNejmíň:)
RoGue RoGue
[10:0]
Brothers_Team Brothers_Team
Zápasy - Skupina A6
Kolo 1
Ex. ti hezčí Ex. ti hezčí
[17:10]
Dream_Team Dream_Team
Trayhard Trayhard
[2:24]
5iq 5iq
Kolo 2
Ex. ti hezčí Ex. ti hezčí
[23:30]
5iq 5iq
Dream_Team Dream_Team
[10:0]
Trayhard Trayhard
Kolo 3
Ex. ti hezčí Ex. ti hezčí
[10:0]
Trayhard Trayhard
5iq 5iq
[14:9]
Dream_Team Dream_Team
Zápasy - Skupina A7
Kolo 1
NemamePenezi NemamePenezi
[16:26]
CG CG
EASY EASY
[10:15]
turtles turtles
Kolo 2
NemamePenezi NemamePenezi
[5:14]
turtles turtles
CG CG
[27:13]
EASY EASY
Kolo 3
NemamePenezi NemamePenezi
[7:6]
EASY EASY
turtles turtles
[13:2]
CG CG
Zápasy - Skupina A8
Kolo 1
family friendly family friendly
[24:28]
Papuča Papuča
KingMaloys #2 KingMaloys #2
[7:22]
Želváci Želváci
Kolo 2
family friendly family friendly
[18:6]
Želváci Želváci
Papuča Papuča
[17:11]
KingMaloys #2 KingMaloys #2
Kolo 3
family friendly family friendly
[18:3]
KingMaloys #2 KingMaloys #2
Želváci Želváci
[9:23]
Papuča Papuča
Zápasy - Skupina A9
Zápasy - Skupina B0
Zápasy - Skupina B1
Zápasy - Skupina B2
Zápasy - Skupina B3
Zápasy - Skupina B4
Zápasy - Skupina B5
Zápasy - Skupina B6
Zápasy - Skupina B7
Zápasy - Skupina B8
Zápasy - Skupina B9
Zápasy - Skupina C0
Zápasy - Skupina C1
Zápasy - Skupina C2
Zápasy - Skupina C3
Zápasy - Skupina C4
Zápasy - Skupina C5
Zápasy - Skupina C6
Zápasy - Skupina C7
Zápasy - Skupina C8
Zápasy - Skupina C9
Zápasy - Skupina D0
Zápasy - Skupina D1
Zápasy - Skupina D2
Zápasy - Skupina D3
Zápasy - Skupina D4
Zápasy - Skupina D5
Zápasy - Skupina D6
Zápasy - Skupina D7