Zápasy v kolech

Datum Zápas
Pavouk
1. kolo
03.03. 2019 11:00
FreeWin Freewin
[0:1]
Team Brave Team Brave
03.03. 2019 11:00
FreeWin Freewin
[0:1]
NeverHunt NeverHunt
03.03. 2019 11:00
FreeWin Freewin
[0:1]
Omni/Cifkove deti Omni/Cifkove deti
03.03. 2019 11:00
FreeWin Freewin
[0:1]
MindFinder eSport MindFinder eSport
03.03. 2019 11:00
FreeWin Freewin
[0:1]
KSČM KSČM
03.03. 2019 11:00
FreeWin Freewin
[0:1]
Banana guys Banana guys
03.03. 2019 11:00
FreeWin Freewin
[0:1]
Afričani Afričani
03.03. 2019 11:00
Krásky & Zvířata Krásky & Zvířata
[3:1]
Espáňálas Espáňálas
03.03. 2019 11:00
eEriness Zukyho klubík eEriness Zukyho klubík
[3:1]
INAEQUALIS - ANIMUS INAEQUALIS - ANIMUS
03.03. 2019 11:00
Coercion esport Coercion esport
[3:0]
Poloelf a jeho elfové Poloelf a jeho elfové
03.03. 2019 11:00
INAEQUALIS INAEQUALIS
[1:0]
Freewin FreeWin
03.03. 2019 11:00
GyŽi Esports GyŽi Esports
[1:0]
Freewin FreeWin
03.03. 2019 11:00
Plamenná legie Plamenná legie
[1:0]
Freewin FreeWin
03.03. 2019 11:00
PARTA PLNÁ NEGRₐₘₒₜŮ PARTA PLNÁ NEGRₐₘₒₜŮ
[1:0]
Freewin FreeWin
03.03. 2019 11:00
eSuba.SAMSUNG Přemyslovci eSuba.SAMSUNG Přemyslovci
[1:0]
Freewin FreeWin
03.03. 2019 11:00
Hexcom Esports Hexcom Esports
[1:0]
Freewin FreeWin
03.03. 2019 11:00
FreeWin Freewin
[0:1]
Kořenoví vězni Kořenoví vězni
03.03. 2019 11:00
FreeWin Freewin
[0:1]
Žaludi Žaludi
03.03. 2019 11:00
FreeWin Freewin
[0:1]
TEAM NARCIS TEAM NARCIS
03.03. 2019 11:00
FreeWin Freewin
[0:1]
JinaciiDudlik JinaciiDudlik
03.03. 2019 11:00
FreeWin Freewin
[0:1]
The Four Horsemen The Four Horsemen
03.03. 2019 11:00
FreeWin Freewin
[0:1]
KanyhoPIRATI KanyhoPIRATI
03.03. 2019 11:00
Expertise Expertise
[0:3]
GL&HF&GG GL&HF&GG
03.03. 2019 11:00
Klub fanoušků školní jídelny Klub fanoušků školní jídelny
[3:1]
Secret plan Gonk druid Secret plan Gonk druid
03.03. 2019 11:00
eEriness-EZ win eEriness-EZ win
[3:0]
GeorgeTown GeorgeTown
03.03. 2019 11:00
GG Legacy GG Legacy
[1:3]
Inaequalis – Fidelis Inaequalis – Fidelis
03.03. 2019 11:00
Rekteers Rekteers
[1:0]
Freewin FreeWin
03.03. 2019 11:00
RAVAGE RAVAGE
[1:0]
Freewin FreeWin
03.03. 2019 11:00
ECLOT ECLOT
[1:0]
Freewin FreeWin
03.03. 2019 11:00
Kostelníci Panny Marie v pozadí bílého lískového oříšku  Kostelníci Panny Marie v pozadí bílého lískového oříšku
[1:0]
Freewin FreeWin
03.03. 2019 11:00
NejvícNejmíň NejvícNejmíň
[1:0]
Freewin FreeWin
03.03. 2019 11:00
KaK.FURY KaK.FURY
[1:0]
Freewin FreeWin
2. kolo
03.03. 2019 12:00
Team Brave Team Brave
[3:2]
NeverHunt NeverHunt
03.03. 2019 12:00
Omni/Cifkove deti Omni/Cifkove deti
[2:3]
MindFinder eSport MindFinder eSport
03.03. 2019 12:00
KSČM KSČM
[3:2]
Banana guys Banana guys
03.03. 2019 12:00
Afričani Afričani
[1:3]
Krásky & Zvířata Krásky & Zvířata
03.03. 2019 12:00
Coercion esport Coercion esport
[3:2]
eEriness Zukyho klubík eEriness Zukyho klubík
03.03. 2019 12:00
INAEQUALIS INAEQUALIS
[3:2]
GyŽi Esports GyŽi Esports
03.03. 2019 12:00
Plamenná legie Plamenná legie
[3:1]
PARTA PLNÁ NEGRₐₘₒₜŮ PARTA PLNÁ NEGRₐₘₒₜŮ
03.03. 2019 12:00
eSuba.SAMSUNG Přemyslovci eSuba.SAMSUNG Přemyslovci
[3:2]
Hexcom Esports Hexcom Esports
03.03. 2019 12:00
Kořenoví vězni Kořenoví vězni
[3:2]
Žaludi Žaludi
03.03. 2019 12:00
TEAM NARCIS TEAM NARCIS
[3:0]
JinaciiDudlik JinaciiDudlik
03.03. 2019 12:00
The Four Horsemen The Four Horsemen
[0:3]
KanyhoPIRATI KanyhoPIRATI
03.03. 2019 12:00
GL&HF&GG GL&HF&GG
[3:0]
Klub fanoušků školní jídelny Klub fanoušků školní jídelny
03.03. 2019 12:00
Inaequalis – Fidelis Inaequalis – Fidelis
[1:3]
eEriness-EZ win eEriness-EZ win
03.03. 2019 12:00
Rekteers Rekteers
[1:3]
RAVAGE RAVAGE
03.03. 2019 12:00
ECLOT ECLOT
[3:1]
Kostelníci Panny Marie v pozadí bílého lískového oříšku Kostelníci Panny Marie v pozadí bílého lískového oříšku
03.03. 2019 12:00
NejvícNejmíň NejvícNejmíň
[0:3]
KaK.FURY KaK.FURY
3. kolo
03.03. 2019 13:00
MindFinder eSport MindFinder eSport
[2:3]
Team Brave Team Brave
03.03. 2019 13:00
KSČM KSČM
[0:3]
Krásky & Zvířata Krásky & Zvířata
03.03. 2019 13:00
INAEQUALIS INAEQUALIS
[1:3]
Coercion esport Coercion esport
03.03. 2019 13:00
Plamenná legie Plamenná legie
[0:3]
eSuba.SAMSUNG Přemyslovci eSuba.SAMSUNG Přemyslovci
03.03. 2019 13:00
TEAM NARCIS TEAM NARCIS
[2:3]
Kořenoví vězni Kořenoví vězni
03.03. 2019 13:00
KanyhoPIRATI KanyhoPIRATI
[3:0]
GL&HF&GG GL&HF&GG
03.03. 2019 13:00
RAVAGE RAVAGE
[0:3]
eEriness-EZ win eEriness-EZ win
03.03. 2019 13:00
ECLOT ECLOT
[3:0]
KaK.FURY KaK.FURY
čtvrtfinále
03.03. 2019 14:00
Krásky & Zvířata Krásky & Zvířata
[2:3]
Team Brave Team Brave
03.03. 2019 14:00
eSuba.SAMSUNG Přemyslovci eSuba.SAMSUNG Přemyslovci
[3:1]
Coercion esport Coercion esport
03.03. 2019 14:00
Kořenoví vězni Kořenoví vězni
[1:3]
KanyhoPIRATI KanyhoPIRATI
03.03. 2019 14:00
ECLOT ECLOT
[3:0]
eEriness-EZ win eEriness-EZ win
semifinále
03.03. 2019 15:00
Team Brave Team Brave
[3:2]
eSuba.SAMSUNG Přemyslovci eSuba.SAMSUNG Přemyslovci
03.03. 2019 15:00
KanyhoPIRATI KanyhoPIRATI
[3:2]
ECLOT ECLOT
finále
03.03. 2019 16:00
KanyhoPIRATI KanyhoPIRATI
[2:3]
Team Brave Team Brave