Skupiny

Skupina A
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#6 Inside Games 21 7 / 0 / 0 21 : 5
#4 ECLOT 12 4 / 3 / 0 16 : 12
#2 Kanyho PIRATI 12 4 / 3 / 0 16 : 13
#3 Kořenoví Vězni 12 4 / 3 / 0 15 : 16
#5 riSing eSports 9 3 / 4 / 0 13 : 15
#7 Team Narcis 9 3 / 4 / 0 13 : 18
#8 NeverHunt 6 2 / 5 / 0 12 : 17
#1 Team Brave 3 1 / 6 / 0 9 : 19
Zápasy - Skupina A
Kolo 1
27.03. 2019 21:00
Inside Games Inside Games
[3:1]
ECLOT ECLOT
27.03. 2019 18:00
Team Narcis Team Narcis
[3:2]
Team Brave Team Brave
27.03. 2019 18:00
Kanyho PIRATI Kanyho PIRATI
[3:1]
NeverHunt NeverHunt
27.03. 2019 19:30
riSing eSports riSing eSports
[2:3]
Kořenoví Vězni Kořenoví Vězni
Kolo 2
03.04. 2019 21:00
Inside Games Inside Games
[3:2]
Team Brave Team Brave
03.04. 2019 19:30
ECLOT ECLOT
[3:2]
NeverHunt NeverHunt
03.04. 2019 18:00
Team Narcis Team Narcis
[3:2]
Kořenoví Vězni Kořenoví Vězni
03.04. 2019 18:00
Kanyho PIRATI Kanyho PIRATI
[3:1]
riSing eSports riSing eSports
Kolo 3
17.04. 2019 18:00
Inside Games Inside Games
[3:0]
NeverHunt NeverHunt
17.04. 2019 19:30
Team Brave Team Brave
[1:3]
Kořenoví Vězni Kořenoví Vězni
17.04. 2019 21:00
ECLOT ECLOT
[3:1]
riSing eSports riSing eSports
17.04. 2019 18:00
Team Narcis Team Narcis
[1:3]
Kanyho PIRATI Kanyho PIRATI
Kolo 4
24.04. 2019 18:00
Inside Games Inside Games
[3:1]
Kořenoví Vězni Kořenoví Vězni
24.04. 2019 18:00
NeverHunt NeverHunt
[1:3]
riSing eSports riSing eSports
24.04. 2019 21:00
Team Brave Team Brave
[3:1]
Kanyho PIRATI Kanyho PIRATI
24.04. 2019 19:30
ECLOT ECLOT
[2:3]
Team Narcis Team Narcis
Kolo 5
03.05. 2019 19:30
riSing eSports riSing eSports
[0:3]
Inside Games Inside Games
03.05. 2019 21:00
Kořenoví Vězni Kořenoví Vězni
[3:2]
Kanyho PIRATI Kanyho PIRATI
03.05. 2019 18:00
NeverHunt NeverHunt
[3:2]
Team Narcis Team Narcis
01.05. 2019 18:00
Team Brave Team Brave
[0:3]
ECLOT ECLOT
Kolo 6
10.05. 2019 18:00
Kanyho PIRATI Kanyho PIRATI
[1:3]
Inside Games Inside Games
10.05. 2019 18:00
riSing eSports riSing eSports
[3:1]
Team Narcis Team Narcis
10.05. 2019 18:00
Kořenoví Vězni Kořenoví Vězni
[0:3]
ECLOT ECLOT
10.05. 2019 18:00
NeverHunt NeverHunt
[3:0]
Team Brave Team Brave
Kolo 7
15.05. 2019 18:00
Team Narcis Team Narcis
[0:3]
Inside Games Inside Games
15.05. 2019 18:00
Kanyho PIRATI Kanyho PIRATI
[3:1]
ECLOT ECLOT
15.05. 2019 18:00
riSing eSports riSing eSports
[3:1]
Team Brave Team Brave
15.05. 2019 18:00
Kořenoví Vězni Kořenoví Vězni
[3:2]
NeverHunt NeverHunt