Skupiny

Skupina A
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#1 Jakub Destro 15 5 / 0 / 0 9 : 0
#5 Saykr 12 4 / 1 / 0 7 : 4
#2 Kořenus 9 3 / 2 / 0 6 : 5
#3 Andrexik 6 2 / 3 / 0 4 : 6
#6 michalgolki 3 1 / 4 / 0 2 : 8
#4 seboteam 0 0 / 5 / 0 0 : 5
Skupina B
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#3 JaguarXF 15 5 / 0 / 0 10 : 2
#4 ZeliA 12 4 / 1 / 0 9 : 3
#6 Miromet 9 3 / 2 / 0 6 : 5
#1 weedcz 6 2 / 3 / 0 5 : 7
#2 krezzy 3 1 / 4 / 0 3 : 8
#5 Huhla14 0 0 / 5 / 0 0 : 8
Skupina C
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#2 Killeron58 15 5 / 0 / 0 10 : 1
#6 Tomino91 12 4 / 1 / 0 6 : 3
#3 Carteris 9 3 / 2 / 0 8 : 7
#4 mildys23 3 1 / 4 / 0 4 : 7
#1 jirkalukáš 3 1 / 4 / 0 3 : 8
#5 Mira1991 3 1 / 4 / 0 2 : 7
Skupina D
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#1 Grifonek 15 5 / 0 / 0 8 : 3
#5 DzofreCZ 9 3 / 2 / 0 7 : 4
#3 Danulik 9 3 / 2 / 0 6 : 4
#6 Moňule1992 6 2 / 3 / 0 5 : 7
#4 Jan Vodrazka 3 1 / 3 / 0 2 : 6
#2 BHP Fanda 0 0 / 4 / 0 0 : 4
Skupina E
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#2 OneShotForYou 12 4 / 1 / 0 6 : 2
#6 Klimi13 12 4 / 1 / 0 6 : 2
#3 90ares09 12 4 / 1 / 0 6 : 3
#5 czLukeK 6 2 / 3 / 0 3 : 6
#1 LegendaMarcus 0 0 / 4 / 0 0 : 4
#4 Nejbor_Games. 0 0 / 4 / 0 0 : 4
Skupina F
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#3 Raidy 15 5 / 0 / 0 10 : 2
#2 daduna 12 4 / 1 / 0 8 : 4
#1 Mařas CZ 9 3 / 2 / 0 7 : 5
#4 Mimi)))) 6 2 / 3 / 0 4 : 6
#6 GreenCzech 3 1 / 4 / 0 3 : 8
#5 Arthasko 0 0 / 5 / 0 1 : 8
Skupina G
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#3 Mcflurry 15 5 / 0 / 0 8 : 2
#2 Darek14 12 4 / 1 / 0 8 : 2
#1 Petra Chovančáková 9 3 / 2 / 0 5 : 6
#5 DyliCz 6 2 / 3 / 0 5 : 7
#6 Ibaja_zelo 3 1 / 4 / 0 3 : 6
#4 kenion24 0 0 / 5 / 0 0 : 6
Skupina H
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#2 flamingow 15 5 / 0 / 0 9 : 2
#1 Jeras 12 4 / 1 / 0 9 : 2
#3 Sellen236 9 3 / 2 / 0 6 : 4
#5 FattyMaca 6 2 / 3 / 0 3 : 6
#4 Honzicek11 3 1 / 4 / 0 2 : 7
#6 zjec236 0 0 / 5 / 0 0 : 8
Zápasy - Skupina A
Kolo 1
24.03. 2019 16:00
michalgolki michalgolki
[0:2]
Kořenus Kořenus
24.03. 2019 16:00
Jakub Destro Jakub Destro
[2:0]
Andrexik Andrexik
24.03. 2019 16:00
seboteam seboteam
[0:1]
Saykr Saykr
Kolo 2
24.03. 2019 16:10
michalgolki michalgolki
[0:2]
Andrexik Andrexik
24.03. 2019 16:10
Kořenus Kořenus
[1:2]
Saykr Saykr
24.03. 2019 16:10
Jakub Destro Jakub Destro
[1:0]
seboteam seboteam
Kolo 3
24.03. 2019 16:20
michalgolki michalgolki
[1:2]
Saykr Saykr
24.03. 2019 16:20
Andrexik Andrexik
[1:0]
seboteam seboteam
24.03. 2019 16:20
Kořenus Kořenus
[0:2]
Jakub Destro Jakub Destro
Kolo 4
24.03. 2019 16:30
michalgolki michalgolki
[1:0]
seboteam seboteam
24.03. 2019 16:30
Saykr Saykr
[0:2]
Jakub Destro Jakub Destro
24.03. 2019 16:30
Andrexik Andrexik
[1:2]
Kořenus Kořenus
Kolo 5
24.03. 2019 16:40
michalgolki michalgolki
[0:2]
Jakub Destro Jakub Destro
24.03. 2019 16:40
seboteam seboteam
[0:1]
Kořenus Kořenus
24.03. 2019 16:40
Saykr Saykr
[2:0]
Andrexik Andrexik
Zápasy - Skupina B
Kolo 1
24.03. 2019 16:00
krezzy krezzy
[0:2]
ZeliA ZeliA
24.03. 2019 16:00
Miromet Miromet
[2:0]
weedcz weedcz
24.03. 2019 16:00
JaguarXF JaguarXF
[2:0]
Huhla14 Huhla14
Kolo 2
24.03. 2019 16:10
krezzy krezzy
[1:2]
weedcz weedcz
24.03. 2019 16:10
ZeliA ZeliA
[2:0]
Huhla14 Huhla14
24.03. 2019 16:10
Miromet Miromet
[0:2]
JaguarXF JaguarXF
Kolo 3
24.03. 2019 16:20
krezzy krezzy
[1:0]
Huhla14 Huhla14
24.03. 2019 16:20
weedcz weedcz
[1:2]
JaguarXF JaguarXF
24.03. 2019 16:20
ZeliA ZeliA
[2:0]
Miromet Miromet
Kolo 4
24.03. 2019 16:30
krezzy krezzy
[0:2]
JaguarXF JaguarXF
24.03. 2019 16:30
Huhla14 Huhla14
[0:2]
Miromet Miromet
24.03. 2019 16:30
weedcz weedcz
[1:2]
ZeliA ZeliA
Kolo 5
24.03. 2019 16:40
krezzy krezzy
[1:2]
Miromet Miromet
24.03. 2019 16:40
JaguarXF JaguarXF
[2:1]
ZeliA ZeliA
24.03. 2019 16:40
Huhla14 Huhla14
[0:1]
weedcz weedcz
Zápasy - Skupina C
Kolo 1
24.03. 2019 16:00
mildys23 mildys23
[1:2]
jirkalukáš jirkalukáš
24.03. 2019 16:00
Tomino91 Tomino91
[0:2]
Killeron58 Killeron58
24.03. 2019 16:00
Mira1991 Mira1991
[1:2]
Carteris Carteris
Kolo 2
24.03. 2019 16:10
mildys23 mildys23
[0:2]
Killeron58 Killeron58
24.03. 2019 16:10
jirkalukáš jirkalukáš
[1:2]
Carteris Carteris
24.03. 2019 16:10
Tomino91 Tomino91
[1:0]
Mira1991 Mira1991
Kolo 3
24.03. 2019 16:20
mildys23 mildys23
[1:2]
Carteris Carteris
24.03. 2019 16:20
Killeron58 Killeron58
[2:0]
Mira1991 Mira1991
24.03. 2019 16:20
jirkalukáš jirkalukáš
[0:2]
Tomino91 Tomino91
Kolo 4
24.03. 2019 16:30
mildys23 mildys23
[2:0]
Mira1991 Mira1991
24.03. 2019 16:30
Carteris Carteris
[1:2]
Tomino91 Tomino91
24.03. 2019 16:30
Killeron58 Killeron58
[2:0]
jirkalukáš jirkalukáš
Kolo 5
24.03. 2019 16:40
mildys23 mildys23
[0:1]
Tomino91 Tomino91
24.03. 2019 16:40
Mira1991 Mira1991
[1:0]
jirkalukáš jirkalukáš
24.03. 2019 16:40
Carteris Carteris
[1:2]
Killeron58 Killeron58
Zápasy - Skupina D
Kolo 1
24.03. 2019 16:00
Danulik Danulik
[1:2]
Grifonek Grifonek
24.03. 2019 16:00
DzofreCZ DzofreCZ
[1:0]
BHP Fanda BHP Fanda
24.03. 2019 16:00
Moňule1992 Moňule1992
[1:2]
Jan Vodrazka Jan Vodrazka
Kolo 2
24.03. 2019 16:10
Danulik Danulik
[1:0]
BHP Fanda BHP Fanda
24.03. 2019 16:10
Grifonek Grifonek
[1:0]
Jan Vodrazka Jan Vodrazka
24.03. 2019 16:10
DzofreCZ DzofreCZ
[1:2]
Moňule1992 Moňule1992
Kolo 3
24.03. 2019 16:20
Danulik Danulik
[2:0]
Jan Vodrazka Jan Vodrazka
24.03. 2019 16:20
BHP Fanda BHP Fanda
[0:1]
Moňule1992 Moňule1992
24.03. 2019 16:20
Grifonek Grifonek
[2:1]
DzofreCZ DzofreCZ
Kolo 4
24.03. 2019 16:30
Danulik Danulik
[2:0]
Moňule1992 Moňule1992
24.03. 2019 16:30
Jan Vodrazka Jan Vodrazka
[0:2]
DzofreCZ DzofreCZ
24.03. 2019 16:30
BHP Fanda BHP Fanda
[0:1]
Grifonek Grifonek
Kolo 5
24.03. 2019 16:40
Danulik Danulik
[0:2]
DzofreCZ DzofreCZ
24.03. 2019 16:40
Moňule1992 Moňule1992
[1:2]
Grifonek Grifonek
24.03. 2019 16:40
Jan Vodrazka Jan Vodrazka
[--:--]
BHP Fanda BHP Fanda
Zápasy - Skupina E
Kolo 1
24.03. 2019 16:00
Nejbor_Games. Nejbor_Games.
[--:--]
LegendaMarcus LegendaMarcus
24.03. 2019 16:00
Klimi13 Klimi13
[2:0]
OneShotForYou OneShotForYou
24.03. 2019 16:00
90ares09 90ares09
[2:1]
czLukeK czLukeK
Kolo 2
24.03. 2019 16:10
Nejbor_Games. Nejbor_Games.
[0:1]
OneShotForYou OneShotForYou
24.03. 2019 16:10
LegendaMarcus LegendaMarcus
[0:1]
czLukeK czLukeK
24.03. 2019 16:10
Klimi13 Klimi13
[0:2]
90ares09 90ares09
Kolo 3
24.03. 2019 16:20
Nejbor_Games. Nejbor_Games.
[0:1]
czLukeK czLukeK
24.03. 2019 16:20
OneShotForYou OneShotForYou
[2:0]
90ares09 90ares09
24.03. 2019 16:20
LegendaMarcus LegendaMarcus
[0:1]
Klimi13 Klimi13
Kolo 4
24.03. 2019 16:30
Nejbor_Games. Nejbor_Games.
[0:1]
90ares09 90ares09
24.03. 2019 16:30
czLukeK czLukeK
[0:2]
Klimi13 Klimi13
24.03. 2019 16:30
OneShotForYou OneShotForYou
[1:0]
LegendaMarcus LegendaMarcus
Kolo 5
24.03. 2019 16:40
Nejbor_Games. Nejbor_Games.
[0:1]
Klimi13 Klimi13
24.03. 2019 16:40
90ares09 90ares09
[1:0]
LegendaMarcus LegendaMarcus
24.03. 2019 16:40
czLukeK czLukeK
[0:2]
OneShotForYou OneShotForYou
Zápasy - Skupina F
Kolo 1
24.03. 2019 16:00
Mimi)))) Mimi))))
[0:2]
Mařas CZ Mařas CZ
24.03. 2019 16:00
Raidy Raidy
[2:0]
Arthasko Arthasko
24.03. 2019 16:00
daduna daduna
[2:0]
GreenCzech GreenCzech
Kolo 2
24.03. 2019 16:10
Mimi)))) Mimi))))
[2:0]
Arthasko Arthasko
24.03. 2019 16:10
Mařas CZ Mařas CZ
[2:1]
GreenCzech GreenCzech
24.03. 2019 16:10
Raidy Raidy
[2:0]
daduna daduna
Kolo 3
24.03. 2019 16:20
Mimi)))) Mimi))))
[2:0]
GreenCzech GreenCzech
24.03. 2019 16:20
Arthasko Arthasko
[1:2]
daduna daduna
24.03. 2019 16:20
Mařas CZ Mařas CZ
[1:2]
Raidy Raidy
Kolo 4
24.03. 2019 16:30
Mimi)))) Mimi))))
[0:2]
daduna daduna
24.03. 2019 16:30
GreenCzech GreenCzech
[1:2]
Raidy Raidy
24.03. 2019 16:30
Arthasko Arthasko
[0:1]
Mařas CZ Mařas CZ
Kolo 5
24.03. 2019 16:40
Mimi)))) Mimi))))
[0:2]
Raidy Raidy
24.03. 2019 16:40
daduna daduna
[2:1]
Mařas CZ Mařas CZ
24.03. 2019 16:40
GreenCzech GreenCzech
[1:0]
Arthasko Arthasko
Zápasy - Skupina G
Kolo 1
24.03. 2019 16:00
DyliCz DyliCz
[2:1]
Ibaja_zelo Ibaja_zelo
24.03. 2019 16:00
kenion24 kenion24
[0:2]
Darek14 Darek14
24.03. 2019 16:00
Mcflurry Mcflurry
[2:0]
Petra Chovančáková Petra Chovančáková
Kolo 2
24.03. 2019 16:10
DyliCz DyliCz
[0:2]
Darek14 Darek14
24.03. 2019 16:10
Ibaja_zelo Ibaja_zelo
[1:2]
Petra Chovančáková Petra Chovančáková
24.03. 2019 16:10
kenion24 kenion24
[0:1]
Mcflurry Mcflurry
Kolo 3
24.03. 2019 16:20
DyliCz DyliCz
[1:2]
Petra Chovančáková Petra Chovančáková
24.03. 2019 16:20
Darek14 Darek14
[1:2]
Mcflurry Mcflurry
24.03. 2019 16:20
Ibaja_zelo Ibaja_zelo
[1:0]
kenion24 kenion24
Kolo 4
24.03. 2019 16:30
DyliCz DyliCz
[1:2]
Mcflurry Mcflurry
24.03. 2019 16:30
Petra Chovančáková Petra Chovančáková
[1:0]
kenion24 kenion24
24.03. 2019 16:30
Darek14 Darek14
[1:0]
Ibaja_zelo Ibaja_zelo
Kolo 5
24.03. 2019 16:40
DyliCz DyliCz
[1:0]
kenion24 kenion24
24.03. 2019 16:40
Mcflurry Mcflurry
[1:0]
Ibaja_zelo Ibaja_zelo
24.03. 2019 16:40
Petra Chovančáková Petra Chovančáková
[0:2]
Darek14 Darek14
Zápasy - Skupina H
Kolo 1
24.03. 2019 16:00
Jeras Jeras
[2:0]
Honzicek11 Honzicek11
24.03. 2019 16:00
FattyMaca FattyMaca
[0:2]
Sellen236 Sellen236
24.03. 2019 16:00
flamingow flamingow
[2:0]
zjec236 zjec236
Kolo 2
24.03. 2019 16:10
Jeras Jeras
[2:0]
Sellen236 Sellen236
24.03. 2019 16:10
Honzicek11 Honzicek11
[2:0]
zjec236 zjec236
24.03. 2019 16:10
FattyMaca FattyMaca
[0:2]
flamingow flamingow
Kolo 3
24.03. 2019 16:20
Jeras Jeras
[2:0]
zjec236 zjec236
24.03. 2019 16:20
Sellen236 Sellen236
[1:2]
flamingow flamingow
24.03. 2019 16:20
Honzicek11 Honzicek11
[0:2]
FattyMaca FattyMaca
Kolo 4
24.03. 2019 16:30
Jeras Jeras
[1:2]
flamingow flamingow
24.03. 2019 16:30
zjec236 zjec236
[0:1]
FattyMaca FattyMaca
24.03. 2019 16:30
Sellen236 Sellen236
[2:0]
Honzicek11 Honzicek11
Kolo 5
24.03. 2019 16:40
Jeras Jeras
[2:0]
FattyMaca FattyMaca
24.03. 2019 16:40
flamingow flamingow
[1:0]
Honzicek11 Honzicek11
24.03. 2019 16:40
zjec236 zjec236
[0:1]
Sellen236 Sellen236