Skupiny

Skupina A
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#3 rampis 15 5 / 0 / 0 10 : 3
#1 Lasturka.cz 12 4 / 1 / 0 8 : 3
#5 Sellen236 9 3 / 2 / 0 8 : 5
#4 FranciSK 6 2 / 3 / 0 5 : 7
#6 Domajz Dvornik3 3 1 / 4 / 0 4 : 8
#2 lolman1 0 0 / 5 / 0 1 : 10
Skupina B
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#2 Klimi13 15 5 / 0 / 0 10 : 3
#4 Lucka19955 12 4 / 1 / 0 9 : 2
#1 Fenix22 9 3 / 2 / 0 7 : 4
#3 adi.jindrova 6 2 / 3 / 0 4 : 6
#5 sasa.urban1 3 1 / 4 / 0 3 : 8
#6 Adamskill666cz 0 0 / 5 / 0 0 : 10
Skupina C
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#3 Danulik 12 4 / 1 / 0 9 : 3
#6 zibi36 9 3 / 2 / 0 8 : 5
#2 Unkunkujuju 9 3 / 2 / 0 7 : 6
#4 kenion24 9 3 / 2 / 0 7 : 6
#5 Niegres 6 2 / 3 / 0 5 : 8
#1 pitbull 88 0 0 / 5 / 0 2 : 10
Skupina D
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#5 Vincenzo15 12 4 / 1 / 0 8 : 2
#6 Gabuccino 12 4 / 1 / 0 8 : 3
#2 woofer210 9 3 / 2 / 0 7 : 4
#1 Mařas CZ 9 3 / 2 / 0 7 : 5
#4 zuzu91 3 1 / 4 / 0 2 : 8
#3 Actirios 0 0 / 5 / 0 0 : 10
Skupina E
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#5 gorpast 15 5 / 0 / 0 9 : 0
#3 dartlion 12 4 / 1 / 0 7 : 3
#4 FRank_88 9 3 / 2 / 0 6 : 5
#1 motýlice 6 2 / 3 / 0 4 : 6
#2 ShaktiOxana 3 1 / 4 / 0 1 : 8
Skupina F
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#4 Grifonek 15 5 / 0 / 0 9 : 0
#2 Miromet 12 4 / 1 / 0 7 : 3
#3 Strawberry Man 9 3 / 2 / 0 5 : 5
#5 Rowan_CZE 6 2 / 3 / 0 3 : 6
#1 Mimi. 3 1 / 4 / 0 3 : 8
Skupina G
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#4 0c4s3k 15 5 / 0 / 0 9 : 2
#5 Kořenus 9 3 / 2 / 0 7 : 4
#2 DonMiquel 9 3 / 2 / 0 6 : 5
#3 Emko_s4 9 3 / 2 / 0 6 : 5
#1 Lomp 3 1 / 4 / 0 1 : 8
Skupina H
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#1 Jakub Destro 12 4 / 1 / 0 8 : 4
#5 Hrazda7 12 4 / 1 / 0 7 : 3
#3 danny693 9 3 / 2 / 0 5 : 5
#4 Gabor1k 6 2 / 3 / 0 5 : 6
#2 silenik 6 2 / 3 / 0 5 : 7
Zápasy - Skupina A
Kolo 1
12.05. 2019 18:00
lolman1 lolman1
[0:2]
FranciSK FranciSK
12.05. 2019 18:00
Sellen236 Sellen236
[1:2]
Lasturka.cz Lasturka.cz
12.05. 2019 18:00
Domajz Dvornik3 Domajz Dvornik3
[1:2]
rampis rampis
Kolo 2
12.05. 2019 18:20
lolman1 lolman1
[0:2]
Lasturka.cz Lasturka.cz
12.05. 2019 18:20
FranciSK FranciSK
[0:2]
rampis rampis
12.05. 2019 18:20
Sellen236 Sellen236
[2:0]
Domajz Dvornik3 Domajz Dvornik3
Kolo 3
12.05. 2019 18:40
lolman1 lolman1
[1:2]
rampis rampis
12.05. 2019 18:40
Lasturka.cz Lasturka.cz
[2:0]
Domajz Dvornik3 Domajz Dvornik3
12.05. 2019 18:40
FranciSK FranciSK
[1:2]
Sellen236 Sellen236
Kolo 4
12.05. 2019 19:00
lolman1 lolman1
[0:2]
Domajz Dvornik3 Domajz Dvornik3
12.05. 2019 19:00
rampis rampis
[2:1]
Sellen236 Sellen236
12.05. 2019 19:00
Lasturka.cz Lasturka.cz
[2:0]
FranciSK FranciSK
Kolo 5
12.05. 2019 19:20
lolman1 lolman1
[0:2]
Sellen236 Sellen236
12.05. 2019 19:20
Domajz Dvornik3 Domajz Dvornik3
[1:2]
FranciSK FranciSK
12.05. 2019 19:20
rampis rampis
[2:0]
Lasturka.cz Lasturka.cz
Zápasy - Skupina B
Kolo 1
12.05. 2019 18:00
sasa.urban1 sasa.urban1
[0:2]
adi.jindrova adi.jindrova
12.05. 2019 18:00
Adamskill666cz Adamskill666cz
[0:2]
Lucka19955 Lucka19955
12.05. 2019 18:00
Klimi13 Klimi13
[2:1]
Fenix22 Fenix22
Kolo 2
12.05. 2019 18:20
sasa.urban1 sasa.urban1
[0:2]
Lucka19955 Lucka19955
12.05. 2019 18:20
adi.jindrova adi.jindrova
[0:2]
Fenix22 Fenix22
12.05. 2019 18:20
Adamskill666cz Adamskill666cz
[0:2]
Klimi13 Klimi13
Kolo 3
12.05. 2019 18:40
sasa.urban1 sasa.urban1
[0:2]
Fenix22 Fenix22
12.05. 2019 18:40
Lucka19955 Lucka19955
[1:2]
Klimi13 Klimi13
12.05. 2019 18:40
adi.jindrova adi.jindrova
[2:0]
Adamskill666cz Adamskill666cz
Kolo 4
12.05. 2019 19:00
sasa.urban1 sasa.urban1
[1:2]
Klimi13 Klimi13
12.05. 2019 19:00
Fenix22 Fenix22
[2:0]
Adamskill666cz Adamskill666cz
12.05. 2019 19:00
Lucka19955 Lucka19955
[2:0]
adi.jindrova adi.jindrova
Kolo 5
12.05. 2019 19:20
sasa.urban1 sasa.urban1
[2:0]
Adamskill666cz Adamskill666cz
12.05. 2019 19:20
Klimi13 Klimi13
[2:0]
adi.jindrova adi.jindrova
12.05. 2019 19:20
Fenix22 Fenix22
[0:2]
Lucka19955 Lucka19955
Zápasy - Skupina C
Kolo 1
12.05. 2019 18:00
kenion24 kenion24
[2:1]
Unkunkujuju Unkunkujuju
12.05. 2019 18:00
Niegres Niegres
[0:2]
Danulik Danulik
12.05. 2019 18:00
zibi36 zibi36
[2:0]
pitbull 88 pitbull 88
Kolo 2
12.05. 2019 18:20
kenion24 kenion24
[1:2]
Danulik Danulik
12.05. 2019 18:20
Unkunkujuju Unkunkujuju
[2:1]
pitbull 88 pitbull 88
12.05. 2019 18:20
Niegres Niegres
[2:1]
zibi36 zibi36
Kolo 3
12.05. 2019 18:40
kenion24 kenion24
[2:0]
pitbull 88 pitbull 88
12.05. 2019 18:40
Danulik Danulik
[1:2]
zibi36 zibi36
12.05. 2019 18:40
Unkunkujuju Unkunkujuju
[2:0]
Niegres Niegres
Kolo 4
12.05. 2019 19:00
kenion24 kenion24
[0:2]
zibi36 zibi36
12.05. 2019 19:00
pitbull 88 pitbull 88
[1:2]
Niegres Niegres
12.05. 2019 19:00
Danulik Danulik
[2:0]
Unkunkujuju Unkunkujuju
Kolo 5
12.05. 2019 19:20
kenion24 kenion24
[2:1]
Niegres Niegres
12.05. 2019 19:20
zibi36 zibi36
[1:2]
Unkunkujuju Unkunkujuju
12.05. 2019 19:20
pitbull 88 pitbull 88
[0:2]
Danulik Danulik
Zápasy - Skupina D
Kolo 1
12.05. 2019 18:00
Mařas CZ Mařas CZ
[1:2]
Gabuccino Gabuccino
12.05. 2019 18:00
Vincenzo15 Vincenzo15
[2:0]
woofer210 woofer210
12.05. 2019 18:00
zuzu91 zuzu91
[2:0]
Actirios Actirios
Kolo 2
12.05. 2019 18:20
Mařas CZ Mařas CZ
[2:1]
woofer210 woofer210
12.05. 2019 18:20
Gabuccino Gabuccino
[2:0]
Actirios Actirios
12.05. 2019 18:20
Vincenzo15 Vincenzo15
[2:0]
zuzu91 zuzu91
Kolo 3
12.05. 2019 18:40
Mařas CZ Mařas CZ
[2:0]
Actirios Actirios
12.05. 2019 18:40
woofer210 woofer210
[2:0]
zuzu91 zuzu91
12.05. 2019 18:40
Gabuccino Gabuccino
[2:0]
Vincenzo15 Vincenzo15
Kolo 4
12.05. 2019 19:00
Mařas CZ Mařas CZ
[2:0]
zuzu91 zuzu91
12.05. 2019 19:00
Actirios Actirios
[0:2]
Vincenzo15 Vincenzo15
12.05. 2019 19:00
woofer210 woofer210
[2:0]
Gabuccino Gabuccino
Kolo 5
12.05. 2019 19:20
Mařas CZ Mařas CZ
[0:2]
Vincenzo15 Vincenzo15
12.05. 2019 19:20
zuzu91 zuzu91
[0:2]
Gabuccino Gabuccino
12.05. 2019 19:20
Actirios Actirios
[0:2]
woofer210 woofer210
Zápasy - Skupina E
Kolo 1
12.05. 2019 18:00
dartlion dartlion
[1:0]
Freewin FreeWin
12.05. 2019 18:00
gorpast gorpast
[2:0]
ShaktiOxana ShaktiOxana
12.05. 2019 18:00
FRank_88 FRank_88
[2:1]
motýlice motýlice
Kolo 2
12.05. 2019 18:20
dartlion dartlion
[2:0]
ShaktiOxana ShaktiOxana
12.05. 2019 18:20
FreeWin Freewin
[0:1]
motýlice motýlice
12.05. 2019 18:20
gorpast gorpast
[2:0]
FRank_88 FRank_88
Kolo 3
12.05. 2019 18:40
dartlion dartlion
[2:0]
motýlice motýlice
12.05. 2019 18:40
ShaktiOxana ShaktiOxana
[0:2]
FRank_88 FRank_88
12.05. 2019 18:40
FreeWin Freewin
[0:1]
gorpast gorpast
Kolo 4
12.05. 2019 19:00
dartlion dartlion
[2:1]
FRank_88 FRank_88
12.05. 2019 19:00
motýlice motýlice
[0:2]
gorpast gorpast
12.05. 2019 19:00
ShaktiOxana ShaktiOxana
[1:0]
Freewin FreeWin
Kolo 5
12.05. 2019 19:20
dartlion dartlion
[0:2]
gorpast gorpast
12.05. 2019 19:20
FRank_88 FRank_88
[1:0]
Freewin FreeWin
12.05. 2019 19:20
motýlice motýlice
[2:0]
ShaktiOxana ShaktiOxana
Zápasy - Skupina F
Kolo 1
12.05. 2019 18:00
Mimi. Mimi.
[1:0]
Freewin FreeWin
12.05. 2019 18:00
Grifonek Grifonek
[2:0]
Strawberry Man Strawberry Man
12.05. 2019 18:00
Miromet Miromet
[2:0]
Rowan_CZE Rowan_CZE
Kolo 2
12.05. 2019 18:20
Mimi. Mimi.
[1:2]
Strawberry Man Strawberry Man
12.05. 2019 18:20
FreeWin Freewin
[0:1]
Rowan_CZE Rowan_CZE
12.05. 2019 18:20
Grifonek Grifonek
[2:0]
Miromet Miromet
Kolo 3
12.05. 2019 18:40
Mimi. Mimi.
[0:2]
Rowan_CZE Rowan_CZE
12.05. 2019 18:40
Strawberry Man Strawberry Man
[0:2]
Miromet Miromet
12.05. 2019 18:40
FreeWin Freewin
[0:1]
Grifonek Grifonek
Kolo 4
12.05. 2019 19:00
Mimi. Mimi.
[1:2]
Miromet Miromet
12.05. 2019 19:00
Rowan_CZE Rowan_CZE
[0:2]
Grifonek Grifonek
12.05. 2019 19:00
Strawberry Man Strawberry Man
[1:0]
Freewin FreeWin
Kolo 5
12.05. 2019 19:20
Mimi. Mimi.
[0:2]
Grifonek Grifonek
12.05. 2019 19:20
Miromet Miromet
[1:0]
Freewin FreeWin
12.05. 2019 19:20
Rowan_CZE Rowan_CZE
[0:2]
Strawberry Man Strawberry Man
Zápasy - Skupina G
Kolo 1
12.05. 2019 18:00
DonMiquel DonMiquel
[1:0]
Freewin FreeWin
12.05. 2019 18:00
0c4s3k 0c4s3k
[2:0]
Lomp Lomp
12.05. 2019 18:00
Kořenus Kořenus
[1:2]
Emko_s4 Emko_s4
Kolo 2
12.05. 2019 18:20
DonMiquel DonMiquel
[2:0]
Lomp Lomp
12.05. 2019 18:20
FreeWin Freewin
[0:1]
Emko_s4 Emko_s4
12.05. 2019 18:20
0c4s3k 0c4s3k
[2:1]
Kořenus Kořenus
Kolo 3
12.05. 2019 18:40
DonMiquel DonMiquel
[2:1]
Emko_s4 Emko_s4
12.05. 2019 18:40
Lomp Lomp
[0:2]
Kořenus Kořenus
12.05. 2019 18:40
FreeWin Freewin
[0:1]
0c4s3k 0c4s3k
Kolo 4
12.05. 2019 19:00
DonMiquel DonMiquel
[0:2]
Kořenus Kořenus
12.05. 2019 19:00
Emko_s4 Emko_s4
[0:2]
0c4s3k 0c4s3k
12.05. 2019 19:00
Lomp Lomp
[1:0]
Freewin FreeWin
Kolo 5
12.05. 2019 19:20
DonMiquel DonMiquel
[1:2]
0c4s3k 0c4s3k
12.05. 2019 19:20
Kořenus Kořenus
[1:0]
Freewin FreeWin
12.05. 2019 19:20
Emko_s4 Emko_s4
[2:0]
Lomp Lomp
Zápasy - Skupina H
Kolo 1
12.05. 2019 18:00
Jakub Destro Jakub Destro
[1:0]
Freewin FreeWin
12.05. 2019 18:00
Hrazda7 Hrazda7
[2:0]
danny693 danny693
12.05. 2019 18:00
Gabor1k Gabor1k
[1:2]
silenik silenik
Kolo 2
12.05. 2019 18:20
Jakub Destro Jakub Destro
[2:0]
danny693 danny693
12.05. 2019 18:20
FreeWin Freewin
[0:1]
silenik silenik
12.05. 2019 18:20
Hrazda7 Hrazda7
[0:2]
Gabor1k Gabor1k
Kolo 3
12.05. 2019 18:40
Jakub Destro Jakub Destro
[2:1]
silenik silenik
12.05. 2019 18:40
danny693 danny693
[2:0]
Gabor1k Gabor1k
12.05. 2019 18:40
FreeWin Freewin
[0:1]
Hrazda7 Hrazda7
Kolo 4
12.05. 2019 19:00
Jakub Destro Jakub Destro
[2:1]
Gabor1k Gabor1k
12.05. 2019 19:00
silenik silenik
[0:2]
Hrazda7 Hrazda7
12.05. 2019 19:00
danny693 danny693
[1:0]
Freewin FreeWin
Kolo 5
12.05. 2019 19:20
Jakub Destro Jakub Destro
[1:2]
Hrazda7 Hrazda7
12.05. 2019 19:20
Gabor1k Gabor1k
[1:0]
Freewin FreeWin
12.05. 2019 19:20
silenik silenik
[1:2]
danny693 danny693