Zápasy v kolech

Datum Zápas
Pavouk
1. kolo
18.05. 2019 19:00
FreeWin Freewin
[0:1]
FURY Academy FURY Academy
18.05. 2019 19:00
FreeWin Freewin
[0:1]
KATANA KATANA
18.05. 2019 19:00
FreeWin Freewin
[0:1]
GPDC Squad GPDC Squad
18.05. 2019 19:00
FreeWin Freewin
[0:1]
PotkaniSK PotkaniSK
18.05. 2019 19:00
FreeWin Freewin
[0:1]
Fury mem esports Fury mem esports
18.05. 2019 19:00
PowerofNaysoo PowerofNaysoo
[1:0]
ShieldForever ShieldForever
18.05. 2019 19:00
Pyctophobia Pyctophobia
[1:0]
Bananoš Ország Bananoš Ország
18.05. 2019 19:00
NecroRaisers Academy NecroRaisers Academy
[1:0]
Ráj Česko Ráj Česko
18.05. 2019 19:00
+50 +50
[0:1]
FURY ACADEMY A FURY ACADEMY A
18.05. 2019 19:00
Horoscope Precision Horoscope Precision
[1:0]
Fire Sharks Fire Sharks
18.05. 2019 19:00
The Senate The Senate
[0:1]
Cyber Gaming Cyber Gaming
18.05. 2019 19:00
abuSe abuSe
[1:0]
Freewin FreeWin
18.05. 2019 19:00
HoneyBadgers Team HoneyBadgers Team
[1:0]
Freewin FreeWin
18.05. 2019 19:00
Play With Ghoul Play With Ghoul
[1:0]
Freewin FreeWin
18.05. 2019 19:00
PostelZONE PostelZONE
[1:0]
Freewin FreeWin
18.05. 2019 19:00
Tým jak prdelka Tým jak prdelka
[1:0]
Freewin FreeWin
18.05. 2019 19:00
FreeWin Freewin
[0:1]
Sečtělí Sečtělí
18.05. 2019 19:00
FreeWin Freewin
[0:1]
Implike Cataslysm Implike Cataslysm
18.05. 2019 19:00
FreeWin Freewin
[0:1]
Samurai Gaming Samurai Gaming
18.05. 2019 19:00
FreeWin Freewin
[0:1]
Taťka a crackheadi Taťka a crackheadi
18.05. 2019 19:00
FreeWin Freewin
[0:1]
PlayforEver PlayforEver
18.05. 2019 19:00
Horoscope Precision B Horoscope Precision B
[0:1]
We Baitin They Hatin We Baitin They Hatin
18.05. 2019 19:00
Jednorožčí Nindžové Keepo Jednorožčí Nindžové Keepo
[1:0]
IREX_Gaming IREX_Gaming
18.05. 2019 19:00
predators predators
[0:1]
RNG RNG
18.05. 2019 19:00
SupportWillCarryUS SupportWillCarryUS
[1:0]
You Only Live One Game You Only Live One Game
18.05. 2019 19:00
SKT>G2 SKT>G2
[1:0]
VeXoS VeXoS
18.05. 2019 19:00
Pepíkovy ruce Pepíkovy ruce
[0:1]
INAE Lutea INAE Lutea
18.05. 2019 19:00
Team NO/FF Team NO/FF
[1:0]
Freewin FreeWin
18.05. 2019 19:00
Circle Clan Circle Clan
[1:0]
Freewin FreeWin
18.05. 2019 19:00
Zero Two Zero Two
[1:0]
Freewin FreeWin
18.05. 2019 19:00
Paralympic Squad Paralympic Squad
[1:0]
Freewin FreeWin
18.05. 2019 19:00
The Scripters The Scripters
[1:0]
Freewin FreeWin
2. kolo
18.05. 2019 20:00
FURY Academy FURY Academy
[0:1]
KATANA KATANA
18.05. 2019 20:00
GPDC Squad GPDC Squad
[0:1]
PotkaniSK PotkaniSK
18.05. 2019 20:00
Fury mem esports Fury mem esports
[1:0]
PowerofNaysoo PowerofNaysoo
18.05. 2019 20:00
Pyctophobia Pyctophobia
[1:0]
NecroRaisers Academy NecroRaisers Academy
18.05. 2019 20:00
Horoscope Precision Horoscope Precision
[0:1]
FURY ACADEMY A FURY ACADEMY A
18.05. 2019 20:00
abuSe abuSe
[0:1]
Cyber Gaming Cyber Gaming
18.05. 2019 20:00
HoneyBadgers Team HoneyBadgers Team
[0:1]
Play With Ghoul Play With Ghoul
18.05. 2019 20:00
PostelZONE PostelZONE
[1:0]
Tým jak prdelka Tým jak prdelka
18.05. 2019 20:00
Sečtělí Sečtělí
[1:0]
Implike Cataslysm Implike Cataslysm
18.05. 2019 20:00
Samurai Gaming Samurai Gaming
[0:1]
Taťka a crackheadi Taťka a crackheadi
18.05. 2019 20:00
PlayforEver PlayforEver
[1:0]
We Baitin They Hatin We Baitin They Hatin
18.05. 2019 20:00
RNG RNG
[0:1]
Jednorožčí Nindžové Keepo Jednorožčí Nindžové Keepo
18.05. 2019 20:00
SKT>G2 SKT>G2
[0:1]
SupportWillCarryUS SupportWillCarryUS
18.05. 2019 20:00
Team NO/FF Team NO/FF
[0:1]
INAE Lutea INAE Lutea
18.05. 2019 20:00
Circle Clan Circle Clan
[0:1]
Zero Two Zero Two
18.05. 2019 20:00
Paralympic Squad Paralympic Squad
[0:1]
The Scripters The Scripters
3. kolo
18.05. 2019 21:00
PotkaniSK PotkaniSK
[0:1]
KATANA KATANA
18.05. 2019 21:00
Pyctophobia Pyctophobia
[1:0]
Fury mem esports Fury mem esports
18.05. 2019 21:00
Cyber Gaming Cyber Gaming
[1:0]
FURY ACADEMY A FURY ACADEMY A
18.05. 2019 21:00
Play With Ghoul Play With Ghoul
[0:1]
PostelZONE PostelZONE
18.05. 2019 21:00
Sečtělí Sečtělí
[0:1]
Taťka a crackheadi Taťka a crackheadi
18.05. 2019 21:00
PlayforEver PlayforEver
[0:1]
Jednorožčí Nindžové Keepo Jednorožčí Nindžové Keepo
18.05. 2019 21:00
SupportWillCarryUS SupportWillCarryUS
[1:0]
INAE Lutea INAE Lutea
18.05. 2019 21:00
Zero Two Zero Two
[1:0]
The Scripters The Scripters
čtvrtfinále
18.05. 2019 22:00
KATANA KATANA
[0:1]
Pyctophobia Pyctophobia
18.05. 2019 22:00
PostelZONE PostelZONE
[0:1]
Cyber Gaming Cyber Gaming
18.05. 2019 22:00
Taťka a crackheadi Taťka a crackheadi
[0:1]
Jednorožčí Nindžové Keepo Jednorožčí Nindžové Keepo
18.05. 2019 22:00
Zero Two Zero Two
[1:0]
SupportWillCarryUS SupportWillCarryUS
semifinále
18.05. 2019 23:00
Pyctophobia Pyctophobia
[1:0]
Cyber Gaming Cyber Gaming
18.05. 2019 23:00
Zero Two Zero Two
[0:1]
Jednorožčí Nindžové Keepo Jednorožčí Nindžové Keepo
finále
19.05. 2019 00:00
Pyctophobia Pyctophobia
[0:1]
Jednorožčí Nindžové Keepo Jednorožčí Nindžové Keepo