Zápasy v kolech

Datum Zápas
Pavouk
1. kolo
01.06. 2019 19:00
RIPILIP RIPILIP
[0:1]
Divinity Divinity
01.06. 2019 19:00
Dark Knight Dark Knight
[0:1]
Team KONĚ Team KONĚ
01.06. 2019 19:00
Klobásy Klobásy
[1:0]
samkova garda samkova garda
01.06. 2019 19:00
Banda Autíček Banda Autíček
[1:0]
Legius Gaming Legius Gaming
01.06. 2019 19:00
BALKAN ESPORTS BALKAN ESPORTS
[1:0]
MSE MSE
01.06. 2019 19:00
Team Epidemic Team Epidemic
[1:0]
Ripko Í-sports Ripko Í-sports
01.06. 2019 19:00
Kojoti Kojoti
[0:1]
qq qq
01.06. 2019 19:00
RENTGEN Gaming RENTGEN Gaming
[0:1]
Pepíkovy ruce Pepíkovy ruce
01.06. 2019 19:00
Chleba s máslem se salámem Chleba s máslem se salámem
[1:0]
Chceš freewin? Máš ho :) Chceš freewin? Máš ho :)
01.06. 2019 19:00
GPDC Squad GPDC Squad
[0:1]
T4P Time for pain T4P Time for pain
01.06. 2019 19:00
NR NR
[1:0]
We > They We > They
01.06. 2019 19:00
TEAM OF GLORY TEAM OF GLORY
[1:0]
PowerofNaysoo PowerofNaysoo
01.06. 2019 19:00
HoneyBadgers Team HoneyBadgers Team
[1:0]
Circle Clan Circle Clan
01.06. 2019 19:00
21phoenix 21phoenix
[1:0]
xDDD team xDDD team
01.06. 2019 19:00
WarŁocK WarŁocK
[1:0]
Team Victory For Honor Team Victory For Honor
01.06. 2019 19:00
Slaný Kotvy Slaný Kotvy
[0:1]
Demonic Hawks Demonic Hawks
2. kolo
01.06. 2019 20:00
Divinity Divinity
[1:0]
Team KONĚ Team KONĚ
01.06. 2019 20:00
Banda Autíček Banda Autíček
[1:0]
Klobásy Klobásy
01.06. 2019 20:00
BALKAN ESPORTS BALKAN ESPORTS
[1:0]
Team Epidemic Team Epidemic
01.06. 2019 20:00
Pepíkovy ruce Pepíkovy ruce
[0:1]
qq qq
01.06. 2019 20:00
Chleba s máslem se salámem Chleba s máslem se salámem
[1:0]
T4P Time for pain T4P Time for pain
01.06. 2019 20:00
NR NR
[1:0]
TEAM OF GLORY TEAM OF GLORY
01.06. 2019 20:00
21phoenix 21phoenix
[1:0]
HoneyBadgers Team HoneyBadgers Team
01.06. 2019 20:00
WarŁocK WarŁocK
[0:1]
Demonic Hawks Demonic Hawks
čtvrtfinále
01.06. 2019 21:00
Banda Autíček Banda Autíček
[1:0]
Divinity Divinity
01.06. 2019 21:00
qq qq
[1:0]
BALKAN ESPORTS BALKAN ESPORTS
01.06. 2019 21:00
NR NR
[1:0]
Chleba s máslem se salámem Chleba s máslem se salámem
01.06. 2019 21:00
21phoenix 21phoenix
[1:0]
Demonic Hawks Demonic Hawks
semifinále
01.06. 2019 22:00
Banda Autíček Banda Autíček
[0:1]
qq qq
01.06. 2019 22:00
NR NR
[0:1]
21phoenix 21phoenix
finále
01.06. 2019 23:00
21phoenix 21phoenix
[1:0]
qq qq
Zápas o třetí místo
02.06. 2019 23:00
NR NR
[1:0]
Banda Autíček Banda Autíček