Zápasy v kolech

Datum Zápas
Pavouk
1. kolo
05.06. 2019 18:00
ECLOT.LYNX ECLOT.LYNX
[1:0]
Freewin FreeWin
05.06. 2019 18:00
FURY ESPORT FURY ESPORT
[1:0]
Freewin FreeWin
05.06. 2019 18:00
Of course I still love You Of course I still love You
[1:0]
Freewin FreeWin
05.06. 2019 18:00
Exiztern Exiztern
[16:5]
EZPZ EZPZ
05.06. 2019 18:00
FORNATURE TEAM FORNATURE TEAM
[2:16]
Bombarďáci z divize 3 Bombarďáci z divize 3
05.06. 2019 18:00
FreeWin Freewin
[0:1]
Vícemistr z mčr a 4 do počtu Vícemistr z mčr a 4 do počtu
05.06. 2019 18:00
FreeWin Freewin
[0:1]
zitra mi bude deset zitra mi bude deset
05.06. 2019 18:00
FreeWin Freewin
[0:1]
eEriness E-BLUE eEriness E-BLUE
05.06. 2019 18:00
1DH.Ruhes 1DH.Ruhes
[1:0]
Freewin FreeWin
05.06. 2019 18:00
Števo2K:O Števo2K:O
[1:0]
Freewin FreeWin
05.06. 2019 18:00
TEAM GRAVITY TEAM GRAVITY
[16:8]
iksDE iksDE
05.06. 2019 18:00
Vyšnorchlujte nám kánoe Vyšnorchlujte nám kánoe
[16:13]
DEFEATERS DEFEATERS
05.06. 2019 18:00
puggerz puggerz
[14:16]
Team WOPO Team WOPO
05.06. 2019 18:00
FreeWin Freewin
[0:1]
JETOSPORT JETOSPORT
05.06. 2019 18:00
FreeWin Freewin
[0:1]
Anti Talent Talent Club Anti Talent Talent Club
05.06. 2019 18:00
FreeWin Freewin
[0:1]
EXORS Gaming EXORS Gaming
2. kolo
05.06. 2019 18:30
ECLOT.LYNX ECLOT.LYNX
[16:9]
FURY ESPORT FURY ESPORT
05.06. 2019 18:30
Of course I still love You Of course I still love You
[11:16]
Exiztern Exiztern
05.06. 2019 18:30
Vícemistr z mčr a 4 do počtu Vícemistr z mčr a 4 do počtu
[7:16]
Bombarďáci z divize 3 Bombarďáci z divize 3
05.06. 2019 18:30
zitra mi bude deset zitra mi bude deset
[2:16]
eEriness E-BLUE eEriness E-BLUE
05.06. 2019 18:30
1DH.Ruhes 1DH.Ruhes
[16:14]
Števo2K:O Števo2K:O
05.06. 2019 18:30
TEAM GRAVITY TEAM GRAVITY
[14:16]
Vyšnorchlujte nám kánoe Vyšnorchlujte nám kánoe
05.06. 2019 18:30
JETOSPORT JETOSPORT
[12:16]
Team WOPO Team WOPO
05.06. 2019 18:30
Anti Talent Talent Club Anti Talent Talent Club
[7:16]
EXORS Gaming EXORS Gaming
čtvrtfinále
05.06. 2019 19:00
ECLOT.LYNX ECLOT.LYNX
[16:3]
Exiztern Exiztern
05.06. 2019 19:00
eEriness E-BLUE eEriness E-BLUE
[16:6]
Bombarďáci z divize 3 Bombarďáci z divize 3
05.06. 2019 19:00
1DH.Ruhes 1DH.Ruhes
[14:16]
Vyšnorchlujte nám kánoe Vyšnorchlujte nám kánoe
05.06. 2019 19:00
EXORS Gaming EXORS Gaming
[10:16]
Team WOPO Team WOPO
semifinále
05.06. 2019 19:30
ECLOT.LYNX ECLOT.LYNX
[16:5]
eEriness E-BLUE eEriness E-BLUE
05.06. 2019 19:30
Team WOPO Team WOPO
[28:24]
Vyšnorchlujte nám kánoe Vyšnorchlujte nám kánoe
finále
05.06. 2019 20:00
ECLOT.LYNX ECLOT.LYNX
[16:9]
Team WOPO Team WOPO