Zápasy v kolech

Datum Zápas
Pavouk
1. kolo
15.06. 2019 19:00
Freewin
[0:1]
The Mad Turtles The Mad Turtles
15.06. 2019 19:00
Fire Sharks Fire Sharks
[0:1]
Unbreakable Lamps Unbreakable Lamps
15.06. 2019 19:00
Feed For Win Feed For Win
[0:1]
The Scripters The Scripters
15.06. 2019 19:00
Good Premades Good Premades
[1:0]
Elements Elements
15.06. 2019 19:00
Eclipse Eclipse
[0:1]
/KFC/ /KFC/
15.06. 2019 19:00
Knoflajzův úžasný tým Knoflajzův úžasný tým
[1:0]
SLUNÍČKA SLUNÍČKA
15.06. 2019 19:00
Šingeááá Šingeááá
[0:1]
ZDAR HOSI JSME TADY PEPEGA ZDAR HOSI JSME TADY PEPEGA
15.06. 2019 19:00
$tars $tars
[1:0]
Freewin
15.06. 2019 19:00
Freewin
[0:1]
Podnikatelé Podnikatelé
15.06. 2019 19:00
NoElo TEAM NoElo TEAM
[0:1]
Špageta jede Špageta jede
15.06. 2019 19:00
We Baitin They Hatin We Baitin They Hatin
[0:1]
Team Yolo Baron Team Yolo Baron
15.06. 2019 19:00
MANKY BYZNYS MANKY BYZNYS
[1:0]
Vlaky Vlaky
15.06. 2019 19:00
Samurai Gaming Samurai Gaming
[0:1]
LittlePinkSquad LittlePinkSquad
15.06. 2019 19:00
Supportdifference Supportdifference
[1:0]
VeXoS VeXoS
15.06. 2019 19:00
The Conquerors The Conquerors
[1:0]
OTP Players OTP Players
15.06. 2019 19:00
freewin69 freewin69
[1:0]
Freewin
2. kolo
15.06. 2019 20:00
The Mad Turtles The Mad Turtles
[1:0]
Unbreakable Lamps Unbreakable Lamps
15.06. 2019 20:00
Good Premades Good Premades
[1:0]
The Scripters The Scripters
15.06. 2019 20:00
Knoflajzův úžasný tým Knoflajzův úžasný tým
[1:0]
/KFC/ /KFC/
15.06. 2019 20:00
$tars $tars
[0:1]
ZDAR HOSI JSME TADY PEPEGA ZDAR HOSI JSME TADY PEPEGA
15.06. 2019 20:00
Podnikatelé Podnikatelé
[0:1]
Špageta jede Špageta jede
15.06. 2019 20:00
MANKY BYZNYS MANKY BYZNYS
[0:1]
Team Yolo Baron Team Yolo Baron
15.06. 2019 20:00
Supportdifference Supportdifference
[0:1]
LittlePinkSquad LittlePinkSquad
15.06. 2019 20:00
freewin69 freewin69
[0:1]
The Conquerors The Conquerors
čtvrtfinále
15.06. 2019 21:00
Good Premades Good Premades
[0:1]
The Mad Turtles The Mad Turtles
15.06. 2019 21:00
ZDAR HOSI JSME TADY PEPEGA ZDAR HOSI JSME TADY PEPEGA
[1:0]
Knoflajzův úžasný tým Knoflajzův úžasný tým
15.06. 2019 21:00
Špageta jede Špageta jede
[0:1]
Team Yolo Baron Team Yolo Baron
15.06. 2019 21:00
The Conquerors The Conquerors
[1:0]
LittlePinkSquad LittlePinkSquad
semifinále
15.06. 2019 22:00
The Mad Turtles The Mad Turtles
[1:0]
ZDAR HOSI JSME TADY PEPEGA ZDAR HOSI JSME TADY PEPEGA
15.06. 2019 22:00
Team Yolo Baron Team Yolo Baron
[1:0]
The Conquerors The Conquerors
finále
15.06. 2019 23:00
The Mad Turtles The Mad Turtles
[1:0]
Team Yolo Baron Team Yolo Baron
Zápas o třetí místo
15.06. 2019 23:00
ZDAR HOSI JSME TADY PEPEGA ZDAR HOSI JSME TADY PEPEGA
[1:0]
The Conquerors The Conquerors