Zápasy v kolech

Datum Zápas
Pavouk
1. kolo
29.06. 2019 19:00
FreeWin Freewin
[0:1]
YoungPower YoungPower
29.06. 2019 19:00
FreeWin Freewin
[0:1]
Yikers Yikers
29.06. 2019 19:00
FreeWin Freewin
[0:1]
LackOfInspiration LackOfInspiration
29.06. 2019 19:00
FreeWin Freewin
[0:1]
Play With Ghoul Play With Ghoul
29.06. 2019 19:00
Punishers Punishers
[0:1]
We Baitin They Hatin We Baitin They Hatin
29.06. 2019 19:00
Topinky Topinky
[1:0]
Freewin FreeWin
29.06. 2019 19:00
/KFC/ /KFC/
[1:0]
Freewin FreeWin
29.06. 2019 19:00
Persi will carry us Persi will carry us
[1:0]
Freewin FreeWin
29.06. 2019 19:00
FreeWin Freewin
[0:1]
Ancient E-sports Team Ancient E-sports Team
29.06. 2019 19:00
FreeWin Freewin
[0:1]
MANKY BYZNYS MANKY BYZNYS
29.06. 2019 19:00
FreeWin Freewin
[0:1]
KuřBuřti KuřBuřti
29.06. 2019 19:00
GPDC Squad GPDC Squad
[0:1]
Triangel Triangel
29.06. 2019 19:00
Okurka jede Okurka jede
[1:0]
Freewin FreeWin
29.06. 2019 19:00
Bylo nás 4, snad už nás je 5 Bylo nás 4, snad už nás je 5
[1:0]
Freewin FreeWin
29.06. 2019 19:00
Spacelanders Spacelanders
[1:0]
Freewin FreeWin
29.06. 2019 19:00
Broken Players Broken Players
[1:0]
Freewin FreeWin
2. kolo
29.06. 2019 20:00
YoungPower YoungPower
[0:1]
Yikers Yikers
29.06. 2019 20:00
LackOfInspiration LackOfInspiration
[0:1]
Play With Ghoul Play With Ghoul
29.06. 2019 20:00
Topinky Topinky
[1:0]
We Baitin They Hatin We Baitin They Hatin
29.06. 2019 20:00
/KFC/ /KFC/
[0:1]
Persi will carry us Persi will carry us
29.06. 2019 20:00
Ancient E-sports Team Ancient E-sports Team
[1:0]
MANKY BYZNYS MANKY BYZNYS
29.06. 2019 20:00
KuřBuřti KuřBuřti
[1:0]
Triangel Triangel
29.06. 2019 20:00
Okurka jede Okurka jede
[0:1]
Bylo nás 4, snad už nás je 5 Bylo nás 4, snad už nás je 5
29.06. 2019 20:00
Spacelanders Spacelanders
[1:0]
Broken Players Broken Players
čtvrtfinále
29.06. 2019 21:00
Yikers Yikers
[1:0]
Play With Ghoul Play With Ghoul
29.06. 2019 21:00
Persi will carry us Persi will carry us
[1:0]
Topinky Topinky
29.06. 2019 21:00
Ancient E-sports Team Ancient E-sports Team
[1:0]
KuřBuřti KuřBuřti
29.06. 2019 21:00
Bylo nás 4, snad už nás je 5 Bylo nás 4, snad už nás je 5
[1:0]
Spacelanders Spacelanders
semifinále
29.06. 2019 22:00
Yikers Yikers
[0:1]
Persi will carry us Persi will carry us
29.06. 2019 22:00
Bylo nás 4, snad už nás je 5 Bylo nás 4, snad už nás je 5
[0:1]
Ancient E-sports Team Ancient E-sports Team
finále
29.06. 2019 23:00
Persi will carry us Persi will carry us
[0:1]
Ancient E-sports Team Ancient E-sports Team
Zápas o třetí místo
29.06. 2019 23:00
Yikers Yikers
[0:1]
Bylo nás 4, snad už nás je 5 Bylo nás 4, snad už nás je 5