Skupiny

Skupina A
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#3 HeXuS.eu B 0 3 / 0 / 0 45 : 14
#1 eYanzee 0 2 / 1 / 0 54 : 41
#2 xFuze 0 1 / 2 / 0 36 : 52
#4 D0G3_Team 0 0 / 3 / 0 13 : 41
Skupina B
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#2 Subscribe to Derwex 0 3 / 0 / 0 56 : 14
#4 Rakety 0 2 / 1 / 0 37 : 29
#1 More Co ti je 0 0 / 2 / 1 8 : 31
#3 How2IQ 0 0 / 2 / 1 8 : 35
Skupina C
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#2 Exiztern 0 3 / 0 / 0 55 : 0
#1 TwentyNine 0 1 / 2 / 0 10 : 20
#3 A51 0 2 / 1 / 0 20 : 35
#4 CRINGE 0 0 / 3 / 0 0 : 30
Skupina D
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#4 ISW 0 3 / 0 / 0 69 : 28
#1 OLW Team 0 2 / 1 / 0 30 : 33
#2 eXperience 0 0 / 2 / 1 33 : 39
#3 Neco xd 0 0 / 2 / 1 8 : 40
Skupina E
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#4 NX team 0 3 / 0 / 0 30 : 0
#2 _WiTeZ_ 0 1 / 1 / 1 10 : 10
#3 Palačinky 0 1 / 1 / 1 10 : 10
#1 Rochty mrochty 0 0 / 3 / 0 0 : 30
Skupina F
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#1 Ňůbáčci 0 3 / 0 / 0 35 : 13
#4 eBuba 0 2 / 1 / 0 33 : 15
#2 No Chance btw 0 0 / 2 / 1 0 : 20
#3 NX 0 0 / 2 / 1 0 : 20
Skupina G
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#2 byli jsme lepší ez x2 0 2 / 0 / 1 35 : 14
#4 Buřti 0 0 / 1 / 2 3 : 4
#3 SVIŠTI 0 1 / 1 / 1 9 : 18
#1 Hirosimaguys 0 0 / 1 / 2 9 : 20
Skupina H
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#2 HeXuS.eu A 0 2 / 0 / 1 28 : 8
#1 THB Crew 0 2 / 1 / 0 26 : 17
#4 Základní škola Stěbořice 0 1 / 1 / 1 23 : 22
#3 BlackBullS 0 0 / 3 / 0 0 : 30
Skupina I
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#3 Exiztern 2 0 3 / 0 / 0 51 : 30
#4 Radečci 0 2 / 1 / 0 47 : 37
#1 iStrowe 0 1 / 2 / 0 34 : 35
#2 Wakanda Forever 0 0 / 3 / 0 0 : 30
Skupina J
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina K
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina L
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Zápasy - Skupina A
Kolo 1
eYanzee eYanzee
[18:4]
D0G3_Team D0G3_Team
xFuze xFuze
[6:15]
HeXuS.eu B HeXuS.eu B
Kolo 2
eYanzee eYanzee
[8:20]
HeXuS.eu B HeXuS.eu B
D0G3_Team D0G3_Team
[9:13]
xFuze xFuze
Kolo 3
eYanzee eYanzee
[28:17]
xFuze xFuze
HeXuS.eu B HeXuS.eu B
[10:0]
D0G3_Team D0G3_Team
Zápasy - Skupina B
Kolo 1
How2IQ How2IQ
[8:25]
Subscribe to Derwex Subscribe to Derwex
More Co ti je More Co ti je
[8:21]
Rakety Rakety
Kolo 2
How2IQ How2IQ
[0:10]
Rakety Rakety
Subscribe to Derwex Subscribe to Derwex
[10:0]
More Co ti je More Co ti je
Kolo 3
How2IQ How2IQ
[0:0]
More Co ti je More Co ti je
Rakety Rakety
[6:21]
Subscribe to Derwex Subscribe to Derwex
Zápasy - Skupina C
Kolo 1
Exiztern Exiztern
[10:0]
CRINGE CRINGE
TwentyNine TwentyNine
[0:10]
A51 A51
Kolo 2
Exiztern Exiztern
[35:0]
A51 A51
CRINGE CRINGE
[0:10]
TwentyNine TwentyNine
Kolo 3
Exiztern Exiztern
[10:0]
TwentyNine TwentyNine
A51 A51
[10:0]
CRINGE CRINGE
Zápasy - Skupina D
Kolo 1
Neco xd Neco xd
[2:2]
eXperience eXperience
ISW ISW
[18:6]
OLW Team OLW Team
Kolo 2
Neco xd Neco xd
[5:9]
OLW Team OLW Team
eXperience eXperience
[21:22]
ISW ISW
Kolo 3
Neco xd Neco xd
[1:29]
ISW ISW
OLW Team OLW Team
[15:10]
eXperience eXperience
Zápasy - Skupina E
Kolo 1
Rochty mrochty Rochty mrochty
[0:10]
NX team NX team
Palačinky Palačinky
[0:0]
_WiTeZ_ _WiTeZ_
Kolo 2
Rochty mrochty Rochty mrochty
[0:10]
_WiTeZ_ _WiTeZ_
NX team NX team
[10:0]
Palačinky Palačinky
Kolo 3
Rochty mrochty Rochty mrochty
[0:10]
Palačinky Palačinky
_WiTeZ_ _WiTeZ_
[0:10]
NX team NX team
Zápasy - Skupina F
Kolo 1
Ňůbáčci Ňůbáčci
[15:13]
eBuba eBuba
No Chance btw No Chance btw
[0:0]
NX NX
Kolo 2
Ňůbáčci Ňůbáčci
[10:0]
NX NX
eBuba eBuba
[10:0]
No Chance btw No Chance btw
Kolo 3
Ňůbáčci Ňůbáčci
[10:0]
No Chance btw No Chance btw
NX NX
[0:10]
eBuba eBuba
Zápasy - Skupina G
Kolo 1
Hirosimaguys Hirosimaguys
[0:0]
Buřti Buřti
byli jsme lepší ez x2 byli jsme lepší ez x2
[15:5]
SVIŠTI SVIŠTI
Kolo 2
Hirosimaguys Hirosimaguys
[0:0]
SVIŠTI SVIŠTI
Buřti Buřti
[0:0]
byli jsme lepší ez x2 byli jsme lepší ez x2
Kolo 3
Hirosimaguys Hirosimaguys
[9:20]
byli jsme lepší ez x2 byli jsme lepší ez x2
SVIŠTI SVIŠTI
[4:3]
Buřti Buřti
Zápasy - Skupina H
Kolo 1
HeXuS.eu A HeXuS.eu A
[7:7]
Základní škola Stěbořice Základní škola Stěbořice
BlackBullS BlackBullS
[0:10]
THB Crew THB Crew
Kolo 2
HeXuS.eu A HeXuS.eu A
[11:1]
THB Crew THB Crew
Základní škola Stěbořice Základní škola Stěbořice
[10:0]
BlackBullS BlackBullS
Kolo 3
HeXuS.eu A HeXuS.eu A
[10:0]
BlackBullS BlackBullS
THB Crew THB Crew
[15:6]
Základní škola Stěbořice Základní škola Stěbořice
Zápasy - Skupina I
Kolo 1
Exiztern 2 Exiztern 2
[10:0]
Wakanda Forever Wakanda Forever
Radečci Radečci
[16:15]
iStrowe iStrowe
Kolo 2
Exiztern 2 Exiztern 2
[19:9]
iStrowe iStrowe
Wakanda Forever Wakanda Forever
[0:10]
Radečci Radečci
Kolo 3
Exiztern 2 Exiztern 2
[22:21]
Radečci Radečci
iStrowe iStrowe
[10:0]
Wakanda Forever Wakanda Forever
Zápasy - Skupina J
Zápasy - Skupina K
Zápasy - Skupina L