Zápasy v kolech

Datum Zápas
Pavouk
1. kolo
21.03. 2020 19:00
Absinth is překvapení Absinth is překvapení
[1:0]
Freewin FreeWin
21.03. 2020 19:00
Madhood Madhood
[0:1]
:) x) :) x)
21.03. 2020 19:00
Falling Eagles Falling Eagles
[0:1]
MANGO MANGO
21.03. 2020 19:00
Little Cute Korean Girls Little Cute Korean Girls
[1:0]
Masterbaitors Masterbaitors
21.03. 2020 19:00
Unser kampf Unser kampf
[0:1]
Čokoládníci Čokoládníci
21.03. 2020 19:00
RamenParty RamenParty
[1:0]
INAE Animus INAE Animus
21.03. 2020 19:00
Je nám to jedno Je nám to jedno
[0:1]
Český Brod Esports Club Český Brod Esports Club
21.03. 2020 19:00
Údolí dutých hlav Údolí dutých hlav
[0:1]
Secret Lions Secret Lions
21.03. 2020 19:00
TEAM PEPEJA TEAM PEPEJA
[1:0]
Freewin FreeWin
21.03. 2020 19:00
KAHU KAHU
[0:1]
Typical Ten-year Typical Ten-year
21.03. 2020 19:00
Zen Zen
[1:0]
Pepeho KSČ Pepeho KSČ
21.03. 2020 19:00
OĽANO OĽANO
[1:0]
AEC AEC
21.03. 2020 19:00
CHE'S PERADOS CHE'S PERADOS
[1:0]
Freewin FreeWin
21.03. 2020 19:00
5 Guardians 5 Guardians
[0:1]
Dej dárek Dej dárek
21.03. 2020 19:00
OKIE DOKIE OKIE DOKIE
[0:1]
The Most Toxic Teammates The Most Toxic Teammates
21.03. 2020 19:00
We Baitin They Hatin We Baitin They Hatin
[0:1]
Kian gang Kian gang
2. kolo
21.03. 2020 20:00
Absinth is překvapení Absinth is překvapení
[1:0]
:) x) :) x)
21.03. 2020 20:00
MANGO MANGO
[1:0]
Little Cute Korean Girls Little Cute Korean Girls
21.03. 2020 20:00
Čokoládníci Čokoládníci
[1:0]
RamenParty RamenParty
21.03. 2020 20:00
Secret Lions Secret Lions
[0:1]
Český Brod Esports Club Český Brod Esports Club
21.03. 2020 20:00
TEAM PEPEJA TEAM PEPEJA
[1:0]
Typical Ten-year Typical Ten-year
21.03. 2020 20:00
OĽANO OĽANO
[1:0]
Zen Zen
21.03. 2020 20:00
CHE'S PERADOS CHE'S PERADOS
[1:0]
Dej dárek Dej dárek
21.03. 2020 20:00
The Most Toxic Teammates The Most Toxic Teammates
[1:0]
Kian gang Kian gang
čtvrtfinále
21.03. 2020 21:00
MANGO MANGO
[1:0]
Absinth is překvapení Absinth is překvapení
21.03. 2020 21:00
Český Brod Esports Club Český Brod Esports Club
[0:1]
Čokoládníci Čokoládníci
21.03. 2020 21:00
TEAM PEPEJA TEAM PEPEJA
[0:1]
OĽANO OĽANO
21.03. 2020 21:00
The Most Toxic Teammates The Most Toxic Teammates
[1:0]
CHE'S PERADOS CHE'S PERADOS
semifinále
21.03. 2020 22:00
MANGO MANGO
[0:1]
Čokoládníci Čokoládníci
21.03. 2020 22:00
OĽANO OĽANO
[0:1]
The Most Toxic Teammates The Most Toxic Teammates
finále
21.03. 2020 23:00
Čokoládníci Čokoládníci
[0:1]
The Most Toxic Teammates The Most Toxic Teammates
Zápas o třetí místo
21.03. 2020 23:00
MANGO MANGO
[--:--]
OĽANO OĽANO